Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowy ursus, pomoc w kupnie.

15 odpowiedzi na ten temat

#1 Share barszczu999

barszczu999

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 30 sierpień 2014 - 12:56

Nowy ursus, pomoc w kupnie. Witam. Kupno ciągnika rozważam już na poważnie i ostatnio wpadł mi w oko taki ursus : http://otomoto.pl/ci...hr-A443626.html . Obecnie użytkuję ursusa 1734 oraz 1224 i jeszcze deutz fahr, jako że ursusy chodzą bezawaryjnie to tym bardziej jest to kusząca oferta, lecz ta cena wydaje się być spora ( nie orientuje się dobrze,ale wydaje mi się że za taką cenę można kupić w podobnej mocy jakiegoś deutza ). Moje pytanie jest takie : co myślicie o takim sprzęcie ? Opłaca się pchać kasę w takiego ursusa ?

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nowy ursus, pomoc w kupnie. Dzisiaj, 12:03
  •  

#2 Share Roman_h2

Roman_h2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 30 sierpień 2014 - 13:10

Nowy ursus, pomoc w kupnie. Dlaczego oni chcą dopłaty za opcje skoro są w standardzie? patrz link http://ursus.com.pl/...SUS#Ursus-15014 Ja bym był ostrożny i wybrał DF :)

#3 Share lols123

lols123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 30 sierpień 2014 - 14:46

Nowy ursus, pomoc w kupnie. Ja na twoim miejscu wybrałbym Deutz-fahr-a 6150 o podobnej mocy i z tego co się orientowałem na pokazach można go dostać w dobrym wyposażeniu za 290tyś netto a ten ursus mi osobiście do gustu nie przypadł.

#4 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 30 sierpień 2014 - 21:24

Nowy ursus, pomoc w kupnie. pomyśl nad zachodnimi markami ursusy to były kiedyś dobre znajomy ma 914 i pojechał na pole bez cieczy chłodzącej urwał mu się kranik pracował dotąd aż silnik stanął po wszytskim wymienił tylko pierścienie i dalej do pracy Teraz ursus to takie składaki ale w podanym modelu 6 cylindrów robi swoje. odwiedź temat ceny ciągników popytaj co możesz za takie pieniądze kupić

#5 Share 1994kuba1994

1994kuba1994

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 305 postów

Napisany 31 sierpień 2014 - 09:59

Nowy ursus, pomoc w kupnie. hymmm wszyscy gadaja na Ursusy ze skladaki ale oprzytomnijcie i zobaczcie ze wiekszasc ciagnikow to SKLADAKI ! Ursus 15014 jest na podzespolach bardzo porzadnych firm i jestem przekonany ze to konkretny wybor na dlugie uzytkowanie:) duzo ludzi po kupilo te NOWOCZESNE ciagniki a teraz po gazetach pisza jak to sie PSUJA... co prawda Ursus moze wyglada biedniej w srodku od innych drozszych marek ale nie wyglad robi robote a maszyna a tak przy okazji to takze wyglad nabija cene:) dlatego Ursus ma konkurencyjna cene bo jest prosto zbudowany co jest tansze od innych wygibasow w innych ciagnikach:) siedzialem w tym ciagniku i zrobil na mnie bardzo dobre wrazenie i wygladem tez nie odbiega od innych:)

#6 Share Rolnik1973

Rolnik1973

Polska w naszych rękach

• Members
  • PipPipPip
  • 2887 postów
  • Zainteresowania:Pamiętaj! Kupując zagraniczne produkty wspierasz konkurencję która wykańcza nasz kraj.

Napisany 31 sierpień 2014 - 13:24

Nowy ursus, pomoc w kupnie. Wspierajmy naszych. Światowe podzespoły polski montaż. Czego chcieć więcej. Budujmy polskę to się opłaci i zwróci. Unia kasę dała zostaw ją w Polsce.

#7 Share STIG0013

STIG0013

Studenciak :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1083 postów

Napisany 02 wrzesień 2014 - 05:09

Nowy ursus, pomoc w kupnie. 150 nie ma w sprzedaży, jeżeli nawet zechcesz tego ursusa to zaczekaj kilka miesięcy wyjdą wszystkie wady

Jeżeli pomogłem lub podoba Ci się mój wpis, to wciśnij ,,FAJNE" 

#8 Share Janosik82

Janosik82

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 02 wrzesień 2014 - 06:01

Nowy ursus, pomoc w kupnie. kolego ja jestem zwolennikiem Valtry a sam mam dwie. byłem wczoraj u dilera i jest teraz promocja na T133h ma 156 koni i kosztuje 280 netto z miękką osią kabiną i tuzem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share barszczu999

barszczu999

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 05 wrzesień 2014 - 11:34

Nowy ursus, pomoc w kupnie. W sumie to poszukuje ciągnika 170-180 konnego, lecz taki ursus przyciągnął moją uwagę ceną. A to że ursusy się psują to prosta zasada - " jak dbasz tak masz ", my na 1734 nie szczędzimy pieniędzy w serwis, robi dobrą robotę, zero awarii, zadowoleni jesteśmy z tego modelu, dlatego też chętnie patrzę na takiego ursusa. Lecz właśnie się obawiam czy moc nie będzie za mała, bo w planach mamy grubera 4.5 - 5m.

#10 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 784 postów

Napisany 05 wrzesień 2014 - 18:56

Nowy ursus, pomoc w kupnie. Te ciągniki brałeś pod uwagę http://www.traktor.pl/ zawsze to jakby krajowe ;)

#11 Share case-jxu-95

case-jxu-95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 286 postów

Napisany 05 wrzesień 2014 - 21:19

Nowy ursus, pomoc w kupnie. OKEY mam kolegę który tam pracuje 10 lat i odradzał mi tą markę przecież to są składaki niechlujnie zrobione niby deutz i zf ale jakoś słabo złożone

#12 Share XMK13

XMK13

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1243 postów

Napisany 05 wrzesień 2014 - 21:39

Nowy ursus, pomoc w kupnie. To powiedz koledze, żeby przykładał się do roboty, bo z niej wyleci :lol: Widziałem Oriona, obszedłem go dookoła i wygląda solidnie. Może szału nie robi, ale technicznie jest w porządku. Jeśli to montaż jest najsłabszym ogniwem, to nie jest jeszcze tak źle. Podzespoły praktycznie są żywcem wyciągnięte z DF-a, więc będą chodzić wystarczająco długo. Crystale ogólnie są bardziej znane za granicą, bo w Polsce wolą zagraniczne - wszystko, ale to dobre ciągniki. W opcji mają resorowaną przednią oś, Przedni TUZ i WOM, w standardzie jest amortyzacja kabiny.

#13 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6290 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 05 wrzesień 2014 - 22:05

Nowy ursus, pomoc w kupnie. brałem w crystal'u pompę do mego z10145 bo w lokalnych sklepach mieli badziewie. 2 rok ciągnik zalany płynem i odpukać chodzi, poprzednia padła w 13 miesiącu. Raczej więc nie mają takich złych części.
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#14 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 784 postów

Napisany 06 wrzesień 2014 - 07:47

Nowy ursus, pomoc w kupnie. W czasie gdy Crystal składał ciagniki z podzespołów Ursusa i Zetora to Crystale były uważane za luksusowe wersje Ursusa i Zetora :D
Jesli teraz Silnik DF ze skrzynią ZF będzie źle działał to jak kolega wyżej pisze pretensje tylko do tego co je skręcił do kupy :D

#15 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6290 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 06 wrzesień 2014 - 10:18

Nowy ursus, pomoc w kupnie. czyli jakby co starego crystala na bazie ursus/zetor/zts warto wziąć?
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#16 Share qwepo

qwepo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 20 październik 2014 - 12:53

Nowy ursus, pomoc w kupnie.

Ja natomiast zachęcałbym do rozejrzenia się za ciągnikami i maszynami rolniczymi nie tylko polskimi, ale i zagranicznymi. Samemu udało mi się taki kupić będąc w Szczecinie u http://www.agromarke...y-rolnicze.html

Dodaj odpowiedź