Skocz do zawartości

Zdjęcie

Remont i malowanie przyczepy - pytania i odpowiedzi

1147 odpowiedzi na ten temat

#421 Share ozon87

ozon87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 536 postów

Napisany 10 luty 2012 - 10:09

Remont i malowanie przyczepy - pytania i odpowiedzi Zależy co będziesz na niej woził... jak tylko zboże to 3mm wystarczy ale jak np jakiś złom będziesz ładował czy kamienie to lepiej dać na podłoge 4mm a na burty 3mm.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Przyczepa sztywna IFA HL 6102

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe IFA
  • 15000.00 PLN
  • 29 gru 2016
Przyczepa wywrotka Brandys Panav 17.13

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe Brandys
  • 20000.00 PLN
  • 29 gru 2016
www.zychar.pl Producent burt do przyczep, akcesoria rolnicze

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Pozostałe przyczepy
  • PLN
  • 12 lut 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Remont i malowanie przyczepy - pytania i odpowiedzi Dzisiaj, 11:39
  •  

#422 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 luty 2012 - 15:43

Remont i malowanie przyczepy - pytania i odpowiedzi

Witam panowie a jak jest z tą rejestracją jako sam??? Bo przeglądając galerię dużo osób samemu robi przyczepę z roztrzutnika itp. ale jak to zarejestrować???? BO jeżeli dałobyradę to zarejestrowac to sam chyba bym się pokusił w taką robótkę :)

Oczywiście, że można zarejestrować ale z tym jest trochę biegania. Polecam przeczytać http://www.agrofoto....acja-przyczepy/

#423 Share dawgar

dawgar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 13 luty 2012 - 22:45

Remont i malowanie przyczepy - pytania i odpowiedzi Witam. Posiadam przyczepe typy "łódka" i chcialbym się Was poradzic. Jest to przyczepa z wywrotem tylko do tylu, jej ladownosc to okolo 16 ton zboża, przednia oś jest wypinana (wyjezdza) niestety nie jest ona zarejestrowana. Czy oplaca się ja odnowić, a może przerabiać na normalna przyczepe z burtami? Może zarejestrować ją jako SAM? Ile taka przyczepa moze być warta?

http://zapodaj.net/2...cf366e.jpg.html

Edytowany przez dawgar, 14 luty 2012 - 20:38.

#424 Share koartlipiany

koartlipiany

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 27 luty 2012 - 10:20

Remont i malowanie przyczepy - pytania i odpowiedzi Proszę o pomoc!,cz ktoś ma instrukcje przyczepy autosan d-35?chodzi mi o podłączenie powietrza do hamulca .Jeżeli ktoś miał by taki schemat to proszę o przesłanie na adres koartlipiany@wp.pl .Pozdrawiam i Dziękuje!

#425 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3430 postów

Napisany 27 luty 2012 - 11:41

Remont i malowanie przyczepy - pytania i odpowiedzi a co tam takiego skomplikowanego?
z zaworu jeden na bytle drugi na silowniki, na pierwszym silowniku dajesz trojnik i ciagniesz przewod na drugi
ew. przy zaworze jeszcze trojnik na wyjscie do drugiej przyczepy

Polska B

#426 Share ukasz

ukasz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów

Napisany 28 luty 2012 - 19:03

Remont i malowanie przyczepy - pytania i odpowiedzi Przeczytałem to wszystko i próbowałem znaleźć odpowiednie farby jednak trochę tego jest a nie wiem które były by dobre.
Czy mógłby ktoś podać konkretne marki najlepiej poparte linkami do sklepów czy allegro.
Dodam iż myślałem o podkładzie reaktywnym Novol ale dalej ...
Przyczepy niestety nie mogę wypiaskować więc w niektórych miejscach zostanie rdza, oczywiście nie luźna.
sprzedam kabinę do 330 "Chojnów I" tak zwana rurkowa, z dachem z tworzywa, z szybami (poza jedną boczną) drzwi wymagają poprawek blacharskich. Cena 350 pln
Lokalizacja Zachodniopomorskie

#427 Share damianmtz

damianmtz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 10 marzec 2012 - 19:13

Remont i malowanie przyczepy - pytania i odpowiedzi ILE potrzeba litrów farby na podwójne burty do przyczepy d 55 a ile litrów na rame

Nie wie nikt bo nie wiem ile kupić

Edytowany przez damianmtz, 13 marzec 2012 - 20:22.

zetor 11441 forterra,mtz 82,john deere 5080r,jcb 535-95,ursus c 330+tur i 100 ha

#428 Share waldek315

waldek315

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 25 marzec 2012 - 12:22

Remont i malowanie przyczepy - pytania i odpowiedzi Witam mam do pomalowania przyczepę sztywną 3.5t czy po oczyszczeniu dokładnie szczotką na szlifierce można pomalować podkładem epoksydowym a na to dać farbę taką z allegro do maszyn roliniczych czy lepiej coś innego a może wypiaskować ale jaki to będzie koszt wypiaskowania takiej przyczepy ?

#429 Share DK94

DK94

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 27 maj 2012 - 10:08

Remont i malowanie przyczepy - pytania i odpowiedzi Witajcie, chciałem się zapytać czy bitex można kłaść na gołą blachę czy trzeba położyć na minię, i czy w przypadku gdy położę na gołą blachę to mi nie odpadnie?

#430 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3536 postów

Napisany 28 maj 2012 - 20:41

Remont i malowanie przyczepy - pytania i odpowiedzi Bitex nie nadaje się jako zabezpieczenie antykorozyjne :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#431 Share Pawel1801

Pawel1801

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 14 czerwiec 2012 - 13:48

Remont i malowanie przyczepy - pytania i odpowiedzi Ja zdecydowałem się na podkład epoksydowy 2 warstwy plus poliuretanowa na wierzch do d-55. Co do jakości i trwałości to powiem za kilka lat ale z opinii znajomych uważam że to najlepszy wybór do przyczepy. Efekty niebawem będą widoczne w galerii, jedynie co to kolory może zbyt abstrakcyjne :P

#432 Share mtzuser

mtzuser

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 19 czerwiec 2012 - 09:37

Remont i malowanie przyczepy - pytania i odpowiedzi a ja chce piaskować przyczepe i kupuje sprężarke i pistolet do piaskowania i nie wiem jaką farbą pomalować przyczepę
KPK Komurun Team

#433 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3536 postów

Napisany 19 czerwiec 2012 - 09:41

Remont i malowanie przyczepy - pytania i odpowiedzi Tymi zabawkowymi pistoletami to można sobie rower wypiaskować bo przyczepę to chyba miesiąc będziesz tym piaskował :P

#434 Share mtzuser

mtzuser

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 19 czerwiec 2012 - 20:35

Remont i malowanie przyczepy - pytania i odpowiedzi ale nie wszystko farbe zedre palnikem na benzyne a przyczepe tą remontowaną mozecie obejrzec w mojej galeri

a czy taka piaskarka będzide lepsza a na remont mam cały lipiec wiec z czasem nie ma problemu bo w przyszłym tygodniu zaczynają się wakacje http://allegro.pl/pi...2409124602.html
KPK Komurun Team

#435 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 czerwiec 2012 - 21:19

Remont i malowanie przyczepy - pytania i odpowiedzi Tylko, że do piaskowania jest potrzebny kompresor o bardzo dużej wydajności. Ojciec kupił kiedyś pistolet do piaskowania i mamy sprężarkę samoróbkę to 1 godzinę pompowania 10 min dmuchania <_<

#436 Share asharot

asharot

Przyjaciel Forum

• Members
  • PipPipPip
  • 4013 postów

Napisany 20 czerwiec 2012 - 15:17

Remont i malowanie przyczepy - pytania i odpowiedzi Lepiej zaprowadź przyczepę do kogoś kto profesjonalnie zajmuje się piaskowaniem,zrobi to dużo szybciej i dokładniej.
Koszt to jakieś 400-500zł ale efekt będzie dużo lepszy od piaskowania pistoletem z Allegro.

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

#437 Share Maciejo

Maciejo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów

Napisany 20 czerwiec 2012 - 16:24

Remont i malowanie przyczepy - pytania i odpowiedzi Dokładnie tak jak przedmówca mówi lepiej zaprowadzić żeby ktoś profesjonalnie wypiaskował bo te zabawki to wiadomo gdzie można je wsadzić. Za HL 8 zapłaciłem 700 zł, a z jakąś mniejszą przyczepkę to i za 500 wypiaskują. Do tego położyć jakąś porządną farbę i na ładnych parę lat jest spokój.

Edytowany przez Maciejo, 20 czerwiec 2012 - 16:24.

#438 Share mtzuser

mtzuser

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 21 czerwiec 2012 - 15:05

Remont i malowanie przyczepy - pytania i odpowiedzi a gdzie w kujawsko pomorskim jest taki ktoś
KPK Komurun Team

#439 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9684 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 21 czerwiec 2012 - 15:06

Remont i malowanie przyczepy - pytania i odpowiedzi poszukaj lokalnych firm jest cała kupa serwisów www, które w tym pomagają - ja tak namierzyłem gościa z okolicy, a dokładnie to 3, podzwoniłem popytałem, jeden przyjechał, robote zrobił, skasował i pojechał

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#440 Share Soulshakin

Soulshakin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 215 postów

Napisany 22 czerwiec 2012 - 07:02

Remont i malowanie przyczepy - pytania i odpowiedzi Hmm nie wiem u mnie nigdy nie było problemów z farba na przyczepach mimo że nigdy nie piaskowaliśmy.
Czyszczenie, odtłuszczenie, malowanie natryskowe pistoletem rzadkim podkładem unikor później farba ftalowa.