Skocz do zawartości

Zdjęcie

Remont i malowanie przyczepy - pytania i odpowiedzi

1147 odpowiedzi na ten temat

#281 Share EDWIN

EDWIN

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 158 postów

Napisany 29 kwiecień 2010 - 20:30

Remont i malowanie przyczepy - pytania i odpowiedzi moim zdaniem remont można robić samemu/u mnie też nie ma żadnych firm od remontów bo bida wszędzie. kirowca już rama i osie prawie wyderte z rdzy myju i myju i malować :rolleyes: potem podłoga i burty tylko te uszczelniacze :) .
Grand Prix 95 Power Machine + tur 6 polmot
i pomocnik c360 3p
a był i 3512 :( zal się z nim było rozstać

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Przyczepa sztywna IFA HL 6102

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe IFA
  • 15000.00 PLN
  • 29 gru 2016
Przyczepa wywrotka Brandys Panav 17.13

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe Brandys
  • 20000.00 PLN
  • 29 gru 2016
www.zychar.pl Producent burt do przyczep, akcesoria rolnicze

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Pozostałe przyczepy
  • PLN
  • 12 lut 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Remont i malowanie przyczepy - pytania i odpowiedzi Dzisiaj, 07:52
  •  

#282 Share adamo24

adamo24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisany 29 kwiecień 2010 - 21:28

Remont i malowanie przyczepy - pytania i odpowiedzi Remontował ktoś obrotnice w przyczepie?

#283 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 03 maj 2010 - 12:08

Remont i malowanie przyczepy - pytania i odpowiedzi A nie wiecie ile mniej więcej firma zajmująca się remontami przyczep może wsiąść za taki remont?

#284 Share Jackassiu

Jackassiu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisany 03 maj 2010 - 12:24

Remont i malowanie przyczepy - pytania i odpowiedzi zenekc330 Zalezy w jakim stanie masz tą przyczepkę i co w niej masz do roboty. Znam gościa który za zrobienie burt 50 cm i pomalowanie dał 3,5 tys :)
Człowiek to nie maszyna - nie dostaniesz części zamiennych.

#285 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 03 maj 2010 - 12:29

Remont i malowanie przyczepy - pytania i odpowiedzi no trzeba by pomalować, zrobić burty, układ pneumatyczny, i hydraulikę poprawić bo gdzie niegdzie cieknie.

#286 Share Jackassiu

Jackassiu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisany 03 maj 2010 - 12:38

Remont i malowanie przyczepy - pytania i odpowiedzi Całą pneumatyke? siłowniki węże? czy tylko jakies poprawki?

#287 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 03 maj 2010 - 12:43

Remont i malowanie przyczepy - pytania i odpowiedzi Jeden siłownik i węze. Rozdzielacz ze zbiornikiem zalozyłem od rozrzutnika i jak narazie działa.

#288 Share Jackassiu

Jackassiu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisany 03 maj 2010 - 12:55

Remont i malowanie przyczepy - pytania i odpowiedzi Na alledrogo jest komplet burt za 1000zł pewnie blacha nie bedzie za rewelacyjna to choćby i Dać 1,5 tys za burty to chyba 1000zł za te pare częśći i farba styknie. Myśle, że 2,5-3 Powinno wystarczyć :)

#289 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 03 maj 2010 - 13:01

Remont i malowanie przyczepy - pytania i odpowiedzi http://allegro.pl/it..._producent.html

Jutro może do nich przedzwonię, bo nawet nie daleko mnie
Chociaż jeśli by wzięli za taki remont 3tys, to by mi się nie opłacało bo samemu mozna to zrobić taniej

#290 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7800 postów

Napisany 03 maj 2010 - 16:33

Remont i malowanie przyczepy - pytania i odpowiedzi Kolega chcę sprzedać D-47 z nakładkami za 4 tyś ładną ale bez papieru.Może się rozejrzyj za dobrą a swoją sprzedaj jak tyle roboty.Instalacje pleumatyczna i elektryczna to ponad 900 burty 1000 hudraulika z 300 obrotnica nowa koło 800 do tego robota malowanie z 300

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#291 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 03 maj 2010 - 17:54

Remont i malowanie przyczepy - pytania i odpowiedzi W D-47 podobno ramy są słabe i pękają przy większym ładunku, też myślałem o sprzedaży ale chciałem kupić hl 8ton, a żeby taką kupić trzeba sporo dołożyć, a tak by sie tę moją trochę wyremontowało i by się wiecej wzięlo

#292 Share rolnik-k

rolnik-k

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 03 maj 2010 - 18:29

Remont i malowanie przyczepy - pytania i odpowiedzi Remont to Cie wyniesie lekko 5 tyś jak będziesz chciał zrobić konkretnie bo zajmuje sie tym to wiem stal idzi teraz 30% do góry. Obrotnica nowa sama kosztuje 1300zł. To tak sie wydaje co to wyremontować przyczepę. A czemu chcesz od razu hl-8011 nie wystarczy hl 6011 mozna juz taka nabyć w tanich pieniądzach. Osobiście polecam przyczepy marki Brandys.

#293 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 03 maj 2010 - 18:43

Remont i malowanie przyczepy - pytania i odpowiedzi hl 6011 też może być, ale żeby coś lepszego kupić to trzeba co najmniej z 10tys wyłozyć, było u mnie kilku gości którzy chcieli kupić moją przyczepę każdy płakał ze nie ma hamulcy, i ze jest trochę przyrdzewiała, a dawali mi góra 3,5tys to chociaż chciałem ją trochę odrobić tanim kosztem i z 5ty wziąść

#294 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7800 postów

Napisany 03 maj 2010 - 21:50

Remont i malowanie przyczepy - pytania i odpowiedzi To ci nieźle dawali,ja w tamtym roku sprzedałem 3,5 t na niskich kołach ,zarejestrowaną,ładną, metalową,może tylko pomalować za 3900,poszła do Łodzi.D-47 ogłaszałem się z trzy miesiące za 7,5 to 3 zadzwoniło.D47 mają słabe ramy szczególnie jak się do tyłu kipruję.

Ja kupiłem 9 czeską praktycznie samą ramę za 5,5 tyś,zrobiłem burty 1,2m od dołu otwierane i góry,to wyszła 12,5.instalacje burty, podłoga,zaczepy,opony używane za 800 zł z tira,farby.Robiłem ją z 5 tygodni.

#295 Share waldek315

waldek315

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 03 maj 2010 - 21:59

Remont i malowanie przyczepy - pytania i odpowiedzi witam chciał bym się dowiedzieć jakie są ceny blach w waszych regionach u mnie ok.2,50zł/kg przy arkuszu 120x200x2mm

#296 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7800 postów

Napisany 04 maj 2010 - 19:30

Remont i malowanie przyczepy - pytania i odpowiedzi Ceny stali teraz to jak w kalejdoskopie się zmieniają ciężko za nimi nadążyć. :) 2,5 to chyba nie drogo.

#297 Share waldek315

waldek315

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 04 maj 2010 - 22:44

Remont i malowanie przyczepy - pytania i odpowiedzi a arkusz ma ok. 33kg z tego co się dowiedziałem 33 x 2,5=82,5zł za arkusz a na przyczepę spokojnie te 2-3 będą potrzebne na spodnicę spokojnie z 200zł wyjdzie.
właśnie się zastanawiam czy opłaca się remontować chyba to jest D50 sztywna burty 1000+ spodnica 200 + klorynki do osi ,sworznie resorów itp. ok. 300zł + farba jakaś lepsza+podkład 150=1750ZŁ ale przyczepa nie ma papierów jedyny jej ból może szło by ją zarejestrować jako sam ale to są koszta 1000zł powinno starczyć na zarejestrowanie i mamy prawie 3tys. to wole kupić czeską 7T wywrotkę bez burt i pospawać burty i mieć coś konkretnego z papierem i wywrotem

#298 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7800 postów

Napisany 05 maj 2010 - 22:39

Remont i malowanie przyczepy - pytania i odpowiedzi Na podłogę to min 3mm.W Świdnicy 2,34 netto z blachę.Lepiej ją sprzedaj i kup wywrotkę.

#299 Share waldek315

waldek315

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 05 maj 2010 - 23:13

Remont i malowanie przyczepy - pytania i odpowiedzi chyba osie zostawię i dyszel reszta pójdzie na złom bo i tak z tego nic nie będzie teraz w modzie są wywrotki fik mik i już po robocie :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#300 Share pino93

pino93

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 09 maj 2010 - 09:31

Remont i malowanie przyczepy - pytania i odpowiedzi witam mam pytanie czytałem wcześniejsze posty i ten temat o spuszczaniu oleju z przyczepy mianowicie odkręcić tylko węże przy tłokach, a w tłokach tam więcej nie ma?jak to można zrobić?
o i jak już spuszcze ten olej to czy trzeba lać nowy?czy tylko zakręcić i pociągnie z traktora?jeśli trzeba to jak?
a olej musze zmienić bo kupiłem zetora powera i tamten olej jak sie zmiesza z nowym to moze być nieciekawie
pZdR