Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kupno Wladimirca t25

13 odpowiedzi na ten temat

#1 Share rafalr

rafalr

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 28 sierpień 2014 - 19:16

Kupno Wladimirca t25 Witam.
Chciałbym się dowiedzieć czy warto kupić Wladimirca do drobnego transportu,uprawy 15a i koszenia łąki 10a?Za jaką cenę najlepiej kupić?

Edytowany przez rafalr, 28 sierpień 2014 - 19:31.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kupno Wladimirca t25 Dzisiaj, 17:30
  •  

#2 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1287 postów

Napisany 28 sierpień 2014 - 19:25

Kupno Wladimirca t25 Jak nie chcesz płacić [ tak napisałeś :D ] to kup ,,krzywą'' do łąki i szpadel do uprawy aaaaareałów. ;)

#3 Share rafalr

rafalr

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 28 sierpień 2014 - 20:05

Kupno Wladimirca t25 Sorki pomyliłem się ale już jest poprawione

#4 Share VladimirT-25A

VladimirT-25A

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 30 sierpień 2014 - 00:08

Kupno Wladimirca t25 Oczywiście że warto !.
Ciągnik nie pali dużo a jak kupisz wersję T25A to masz w oryginale ogrzewanie wentylację itd .
Polecam wersję z rewersem i powyżej 1988r bo wtedy jest oryginalnie wskaźnik paliwa .
Владимирец T25A

#5 Share zbyszekbrzuze

zbyszekbrzuze

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1369 postów
  • Zainteresowania:radzieckie ciągniki, mechanika, elektryka

Napisany 31 sierpień 2014 - 07:22

Kupno Wladimirca t25 Vladiimirze, nie zawracaj koledze głowy wskaźnikiem paliwa...
Otóż szukając dla siebie Władimirca należy poszukać niezbyt drogiego egzemplarza, najlepiej w oryginalnym lakierze (w razie czego łatwiej potem sprzedać) z nie z dużym przebiegiem i żeby silnik był zdrowy. (Ja trochę zajmuję się pomaganiem przy zakupach, ale głównie to naprawiam te maszyny)
Władkiem bez problemu przywieziesz drzewo z lasu i inne rzeczy, kosić tez można, ale kosiarką typu OSA.
Prace uprawowe wykona, nie spali przy tym dużo :)

KPK Kumurun Team
Olej Turdus SHPD do silnika, Lux 10 do hydrauliki
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki, kontakt na PW

Ważne sprawy GG: 33264431 t:724772311

#6 Share Mikua

Mikua

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 31 sierpień 2014 - 09:53

Kupno Wladimirca t25 Nie zawracaj głowę sobie władkiem, niby malo pali to fakt, ale dłużej sie robi i ze spalaniem na jedno wychodzi

#7 Share rafalr

rafalr

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 31 sierpień 2014 - 12:38

Kupno Wladimirca t25 U mnie we wsi jest jeden władek do sprzedania stan b-dobry tylko ta osoba co chce go sprzedać nie zna ceny jaką cenę mogę jej zaproponować ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share mtracz

mtracz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3275 postów

Napisany 31 sierpień 2014 - 13:02

Kupno Wladimirca t25

Nie zawracaj głowę sobie władkiem, niby malo pali to fakt, ale dłużej sie robi i ze spalaniem na jedno wychodzi

To co innego ma kupić?

@rafalr jaki stan, przebieg i rocznik bo jak inaczej ocenić wartość? Może jakieś zdjęcie.

#9 Share rafalr

rafalr

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 31 sierpień 2014 - 16:32

Kupno Wladimirca t25 stan dobry,właściciel miał niedużo ha więc przebieg powinien być mały a rocznika to nie znam ale chyba z 2 wajchami biegów

#10 Share mtracz

mtracz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3275 postów

Napisany 01 wrzesień 2014 - 10:45

Kupno Wladimirca t25 To jak wróżenie z fusów, ale ja kawy nie pije więc nie pomogę. ;)
Poprzerzucaj ogłoszenia i znajdziesz podobny egzemplarz i będziesz wiedział jaka cena.
2 wajchy biegów nic mi nie mówią bo mam dwa Władki, ale z innym ustawieniem dźwigni i roczniki całkiem rozbieżne.

#11 Share Witek2010

Witek2010

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 633 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Migotka :)
    Garaż
    Rolnictwo

Napisany 01 wrzesień 2014 - 19:54

Kupno Wladimirca t25

Vladiimirze, nie zawracaj koledze głowy wskaźnikiem paliwa...
Otóż szukając dla siebie Władimirca należy poszukać niezbyt drogiego egzemplarza, najlepiej w oryginalnym lakierze (w razie czego łatwiej potem sprzedać) z nie z dużym przebiegiem i żeby silnik był zdrowy. (Ja trochę zajmuję się pomaganiem przy zakupach, ale głównie to naprawiam te maszyny)
Władkiem bez problemu przywieziesz drzewo z lasu i inne rzeczy, kosić tez można, ale kosiarką typu OSA.
Prace uprawowe wykona, nie spali przy tym dużo :)

Zgodzę się, bo wskaźnik paliwa sobie może zamontować jeśli chce i nie będzie w tym nic trudnego. Bez problemu przywieziesz drzewo, inne rzeczy , to prawda ale i zrobisz sobie w ogórdku wszystko , gdy byś miał z kabiną to zimą ciepło i chodźby na tylnią belkę coś dorobić i można odśnieżać spokojnie.
Kosić można ale dlaczego kosiarką typu OSA ? Mam górki i władka główne zajęcie to koszenie rotacyjną 1,65 i ani się nie grzeje ani mu to przez lata nie odbija się jakoś. około 150 mtg na koszeniu zrobi i tylko do opanowania jest sprzęgło które jest jednostopniowe ale za to mały lewarek i rewers dużo pomaga i to jest na plus tego ciągnika dlatego nie zgodzę się, że osą. Poza tym osą to męka nie koszenie chyba, że jest przerobiona na dwie kosy zamiast bagnetów. A prawda jest taka jak się kupi nieruszanego w miarę władka w dobrym stanie nie zmęczonego i katowanego to ten ciągnik przy ludzkim używaniu będzie nie do zajechania . Wady są ale w każdym ciągniku można je odnaleźć .
"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

#12 Share zbyszekbrzuze

zbyszekbrzuze

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1369 postów

Napisany 03 wrzesień 2014 - 13:53

Kupno Wladimirca t25 Ja tydzien temu kosilem swoim rotacyjna 165cm, dopoki bylo pole normalne, to jakos szlo, a jak cialem takie pokrecone laki to juz byla meka, miejscami trawa wyskoka, miejscami dziury. Stale trzeba bylo sie zatrzymywac i cofac. Zeby jeszcze kosiarka nie napedzala walka, to by bylo dobrze, a tak to skrzynia cierpi.
Moze jak bym nasmarowal sprzegielko, to by bylo lepiej, ale watpie. Stale trzeba wylazcac bieg i rozpedzac maszyne. Na normlnym polu mozna sobie wziac duze uwrocie i bez zatrzymania wjezdzac w pokos.
Raz nawet jak puscilem sprzeglo to silnik wszedl na obroty a ciagnik nie ruszyl nawet metra, co mi sie nigdy wczesniej nie zdarzylo, tak ze szkoda ciagnika. A moze to dlatego ze zawsze kosze Ursusem 3P.
Wladka mam na niskim polozeniu, to przy podnoszeniu kosiarka wlazi w ziemie, walek sie tak podgina ze az huczy na krzyzakach i ociera o zaczep. Nie wiem jak Twoj Mikua, ale moj caly czas dymi przy koszeniu.
Kosiarka z105/1

Pisane z klawiatury dotabletu

KPK Kumurun Team

#13 Share pawel807

pawel807

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 03 wrzesień 2014 - 21:02

Kupno Wladimirca t25 To ja nie wiem co z Twoim ruskiem jest. Mój w kosiarce chodził jak głupi, 3 bieg 1800 obr i idzie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14 Share zbyszekbrzuze

zbyszekbrzuze

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1369 postów

Napisany 04 wrzesień 2014 - 06:30

Kupno Wladimirca t25 Ja jeszcze nie doszedlem czemu moj przy 1800obr tak kopci, nawet na luzie. Pompe juz przestawialem na rozne sposoby. Zapach tego dymu jest dosc zdrowy, czyli paliwo dobrze rozpylone, nie klekocze nie stuka, odpala na dotyk, oleju nie bierze nie dymi z odmy (silnik przeciez robilem), spalanie na poziomie 2,5l/mth.
Na prostym polu to nie ma problemu z tym koszeniem, ale mam wieksze ciagniki i nie umiem Wladkiem wykonywac tak ciezkich prac, ten ciagnik idealnie sie nadaje na pomocniczy (siano, nawozy, opryski, zbieranie kostek, wozenie bel na widlach, odsniezanie). Ja nim nie oram, nie sieje, nie kosze (tylko probowalem), jedynie jakies male dzialeczki to sie obrobi, bo maly i zwrotny.
Drugi Wladek chodzi lepiej, jest mocniejszy.
Bedzie trzeba zawiezc pompe do regulacji, bo ona jest po rozbieganiu, zaraz po regeneracji dzwigienki sie rozpiely od regulatora.

KPK Kumurun Team