Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dopłaty 2015

7451 odpowiedzi na ten temat

#6681 Share kadore

kadore

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 116 postów

Napisany 19 kwiecień 2016 - 14:13

Dopłaty 2015 Wiadomo któremuś z kolegów kiedy ruszy system do obsługi wniosków z kontrolami foto?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dopłaty 2015 Dzisiaj, 18:09
  •  

#6682 Share rafff24

rafff24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 843 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja

Napisany 19 kwiecień 2016 - 14:23

Dopłaty 2015

dostał już ktoś płatność po transferze?

#6683 Share jarecki7745

jarecki7745

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów

Napisany 19 kwiecień 2016 - 14:52

Dopłaty 2015

Skąd uzyskaliście informacje ,ze była u was kontrola FOTO ?

przychodzi raport pokontrolny do kontrolowanego i do agencji a jeżeli chodzi o system to wszystko działa tylko agencja wali w h...a wiele osób pisało że mieli kontrole i kase dostało tu czy na innych forach

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#6684 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3177 postów

Napisany 19 kwiecień 2016 - 15:28

Dopłaty 2015 Kit wciskają i to niezły. Sam nie wiem co myśleć. W Warszawie mówią, że to BP blokuje dokumenty a powiatowe twierdzi, że Warszawa blokuje.

#6685 Share Renault85-15TX

Renault85-15TX

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1212 postów

Napisany 19 kwiecień 2016 - 15:32

Dopłaty 2015

Tak jak pisałem wcześniej pracownik BP powiedział mi prosto w oczy że brakuje im kasy na wypłaty dlatego nie wypłacają wszystkiego albo blokują całość. Teraz zaczynam coraz bardziej wierzyć w jego słowa że jednak tej kasy dla nas brak która nam się należy za ciężką pracę, a przede wszystkim za trudny rok poprzedni przez susze która zniszczyła nam sporą część upraw czy karmy dla bydła. 

"Co się polepszy, to się popieprzy, co się zbuduje, to się zrujnuje, co się ustali to się obali" Polak musi mieć łeb i d*pę ze stali !!!

#6686 Share aletes

aletes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślinna.

Napisany 19 kwiecień 2016 - 15:38

Dopłaty 2015 Pożyjemy- zobaczymy...ciekawa jestem co będzię dalej :D takiego kabaretu to już dawno nie oglądałam:( ;) szkoda tylko, że to my musimy beknąć za wszystko i wszystkich :(

Edytowany przez aletes, 19 kwiecień 2016 - 15:59.

#6687 Share PATr

PATr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1614 postów

Napisany 19 kwiecień 2016 - 15:55

Dopłaty 2015

Wie ktoś czy aby złożyć wniosek o dopłaty trzeba być w posiadaniu przynajmniej hektara czy wystarczy złożyć na działkę która ma więcej niż hektar?

#6688 Share kadore

kadore

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 116 postów

Napisany 19 kwiecień 2016 - 16:35

Dopłaty 2015 Może jestem najwny ,ale ja wierzę że system nie działa do obsługi wniosków po kontroli foto, pomyślcie jak by system działał to decyzję by wystawili a kasę by i tak wypłacili 30 czerwca, a wydawanie decyzji mieli by z głowy i mogli by się skupić na przyjmowaniu nowyvh wniosków ,a tak w maju będą mieli nawał pracy.

#6689 Share andrewk

andrewk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 350 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, kulturystyka, informatyka = taki lekko szalony MIX :]

Napisany 19 kwiecień 2016 - 16:39

Dopłaty 2015 Najpierw płacz i rozgłos we wszystkich mediach jaki to system blee i nie przygotowany. Teraz kasy brakuje - ciekawe tylko jakim sposobem ? Najważniejsze to pieprzenie głupot ile to z 500+ pójdzie również na polską wieś... Nic tylko dzieci robić.... Może Jaruś się w końcu skusi.... Ponad 100 dni na + ... paranoja

Załączone pliki

Edytowany przez andrewk, 19 kwiecień 2016 - 16:42.

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" -_-

#6690 Share puszczyk

puszczyk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 19 kwiecień 2016 - 18:03

Dopłaty 2015

decyzja 2 tygodnie temu a kasy wciaz brak

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6691 Share DARoROL

DARoROL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Zainteresowania:Naturalnie rolnictwo i wszystko co jest z nim związane, głównie postęp w hodowli bydła :)

Napisany 19 kwiecień 2016 - 19:27

Dopłaty 2015 Witam,wczoraj w BP skladalem wniosek na 2016r i przy tej okazji zapytalem jak sprawa wyglada z moim wnioskiem 2015, podobno nie byl jeszcze weryfikowany, moja gmina miala kontrole foto. Woj. Mazowieckie pow. Sierpc

#6692 Share galan99

galan99

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 19 kwiecień 2016 - 19:27

Dopłaty 2015

Kontrole foto co mieli poprostu powiedzial mi prosto w oczy pracownik BP ktoś będzie miał szczeście to dostanie wcześniej ale do końca Maja trzeba będzie poczekać na kasę ...

#6693 Share ciemniak

ciemniak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 19 kwiecień 2016 - 19:37

Dopłaty 2015

Taa,wszystkiemu winien "Jaruś"...
A nie możecie się puknąć w głowę kto przyjmował wnioski,kto miał naliczać dopłaty,kto dał części rolników zaliczki przed wyborami jako kiełbasę wyborczą?
"Pisory" rządzą od listopada.W innych latach w październiku już miałem ONW.
PO-PSL zostawiło śmierdzące jajo PiSowi i tyle.Przecież było wiadomo że trzeba wdrożyć nowy system.Kto odpowiada za jego brak jak nie minister Sawicki?
Apeluję o trochę rozsądku.

#6694 Share aletes

aletes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślinna.

Napisany 19 kwiecień 2016 - 19:54

Dopłaty 2015 Apelujesz o rozsądek?
Winni...niewinni...a co to zmienia dla nas?

#6695 Share robert55555

robert55555

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 264 postów

Napisany 19 kwiecień 2016 - 20:34

Dopłaty 2015 Kolega Ciemniak ma racje. Od dawna bylo wiadomo ze system płatności w prow2015-2020 ulegnie zmianie. Zmienia sie przepisy, system wypełniania wnioskow oraz dojdą nowe płatności. Musialo ulec tez prawo. System obsługujący wnioski musial również ulec zmianie. Wladza poprzednia dobrze wiedziala co i jak będzie wyglądać! Co zrobila 2w tym kierunku? Przygotowala na predzce system który jest nie wydolny,nie sprawny i utrudniający prace pracownikom bp. System powinien byc przygotowany juz 2014 i powinien byc przetestowany w warunkach maxymalnego obiazemia. Test powinien byc na danych z 2013/2014 i pracownicy mogli by testować, wnosić uwagi co i jak poprawic! A co zrobili przedłużyli termin składania wniosków oraz byly minister uwazal i pewnie uważa ze rolnicy to.... Wiadomo co sam powiedział, przytaczać nie przystoi. Przed wyborami dali zaliczkę aby rolnikom przypodobać. Tyle zostalo w okresie 8 lat zrobione. Kazdy moze mieć inne zdanie.

#6696 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 19 kwiecień 2016 - 20:45

Dopłaty 2015 Miałby racje jeśli pracownicy biur ARiMR byli by pewni ze stracą prace jeśli nie są z PIS , a przecież zaliczki były wypłacane jeszcze za starych rządów ARiMR , niektórzy jak mój tata dostali cale dopłaty przed zmiana pracowników .

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#6697 Share robert55555

robert55555

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 264 postów

Napisany 19 kwiecień 2016 - 20:57

Dopłaty 2015

Miałby racje jeśli pracownicy biur ARiMR byli by pewni ze stracą prace jeśli nie są z PIS , a przecież zaliczki były wypłacane jeszcze za starych rządów ARiMR , niektórzy jak mój tata dostali cale dopłaty przed zmiana pracowników .

Ma racje. Zaliczki byly za starych rządów, pytanie dlaczego byly? Kielbasa wyborcza,ukrycie błędów z systemem. Dlaczego po wyborach jedna z osób zarządzającą armir składa zawiadomienie do prokuratury ze system nie działa, są z nim problemy? Nie zrobila tego Np dwa miesiące wcześniej? Nie powiedział minister przed wyborami drodzy rolnicy system nie dziala i bedziecie czekali na kase do końca czerwca a moze i dłużej! Zamiast tych slów dali zaliczki jako kiełbasę wyborcza!!!

#6698 Share andrewk

andrewk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 350 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, kulturystyka, informatyka = taki lekko szalony MIX :]

Napisany 20 kwiecień 2016 - 04:40

Dopłaty 2015

Taa,wszystkiemu winien "Jaruś"...
A nie możecie się puknąć w głowę kto przyjmował wnioski,kto miał naliczać dopłaty,kto dał części rolników zaliczki przed wyborami jako kiełbasę wyborczą?
"Pisory" rządzą od listopada.W innych latach w październiku już miałem ONW.
PO-PSL zostawiło śmierdzące jajo PiSowi i tyle.Przecież było wiadomo że trzeba wdrożyć nowy system.Kto odpowiada za jego brak jak nie minister Sawicki?
Apeluję o trochę rozsądku.

Taaa... System taki blee... To wytłumacz mi jedno, dlaczego zazielenienie i MR są wypłacane jako trzecie raty ? Ten kto dostał zazielenienie, a miał MR to go nie dostał, a ten co nie miał MR to nie dostał zazielenienia. Pewnie jakiś wirus wpadł, że taka losowanka idzie przy wystawionych decyzjach na już wyliczone pełne kwoty. Skoro jednym potrafią wypłacić greening to dlaczego drugim przetrzymują ? To samo tyczy się MR. Trzeba by było powołać komisję Macierewicza

Załączone pliki

• Załączony plik  Mac.jpg   106,22KB   1 pobrań

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" -_-

#6699 Share slonju77

slonju77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów

Napisany 20 kwiecień 2016 - 04:55

Dopłaty 2015

Decyzja z 5 kwietnia wczoraj wpłynęła kasa ,całośc

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6700 Share Piechu

Piechu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 317 postów

Napisany 20 kwiecień 2016 - 05:50

Dopłaty 2015 Wczoraj decyzja i kasa na koncie. W sumie obcieli mi 10 arow niby nie duzo ale wpisywalem powierzchnie dzialek wedlug PEG-ow ktore sami wyliczali pare lat temu. Przez 4 lat bylo wszystko ok a tu nagle z kilku dzialek poodejmowali po kilka arow. Dla mnie to chore bo najpierw jeden pracownik wylicza pegi a drugi sprawdza poprawnosc wniosku. Wiadomo ze wyjda rozbieznosci tym bardziej ze jak przy polu jest rzad drzew Nie wiem czy jest sens odwolywac dla tych 10 arow.