Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dopłaty 2015

7451 odpowiedzi na ten temat

#6421 Share freetaxi

freetaxi

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 5488 postów

Napisany 05 kwiecień 2016 - 08:20

Dopłaty 2015

Bo to najprostsze rozwiązanie. 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dopłaty 2015 Dzisiaj, 13:19
  •  

#6422 Share Azor07

Azor07

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów

Napisany 05 kwiecień 2016 - 11:01

Dopłaty 2015

Wszystko się zgadza bo w tamtym roku jak były jeszcze stare mapki było wypisane imię i nazwisko rolnika wraz z nr identyfikacyjnym. W tym roku są nowe mapki i nie ma tych danych. Ale ze starymi mapki było tak, że jak zmieniał się właściciel brało się mapkę i się skreślało jego dane a wpisywało się swoje i Agencja takie mapki przyjmowała

Ja na mapkach które mi przysłali na 2016 mam imię nazwisko i nr identyfikacyjny .

#6423 Share Renault85-15TX

Renault85-15TX

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1217 postów

Napisany 05 kwiecień 2016 - 12:32

Dopłaty 2015

Panowie i Panie mam pytanie może trochę dziwne ale nurtujące mnie. Tydzień temu dostałem decyzję na dopłaty wszystko ładnie, pięknie aż do dzisiaj gdy przyszła dopłata. W decyzji nie jest napisane że zostanie cześć wypłacona a reszta później a przyszła mi cześć dopłaty. I jak odjąłem zaliczkę wcześniejszą którą dostałem w październiku i dzisiajszą dopłatę to dalej brakuje mi lekko ponad 3 tyś z całej sumy którą mi przyznali. Na za zielenienie za mało zostało do wypłaty a i inne płatnośći wcale nie pasują do brakującej sumy. Tylko mam dylemat co robić bo nic nie jest napisane w decyzji że nie zostanie wypłacona cała dopłata jednorazowo? Pomoże ktoś? Bedę bardzo wdzięczny. 

"Co się polepszy, to się popieprzy, co się zbuduje, to się zrujnuje, co się ustali to się obali" Polak musi mieć łeb i d*pę ze stali !!!

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#6424 Share SAUTER

SAUTER

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 425 postów

Napisany 05 kwiecień 2016 - 13:55

Dopłaty 2015

Ja też dziś dostałem tą drugą połowę a do całości brakuje mi prawie 10 tyś ,które prawdopodobnie będzie w maju

#6425 Share robert55555

robert55555

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 264 postów

Napisany 05 kwiecień 2016 - 14:13

Dopłaty 2015

Panowie i Panie mam pytanie może trochę dziwne ale nurtujące mnie. Tydzień temu dostałem decyzję na dopłaty wszystko ładnie, pięknie aż do dzisiaj gdy przyszła dopłata. W decyzji nie jest napisane że zostanie cześć wypłacona a reszta później a przyszła mi cześć dopłaty. I jak odjąłem zaliczkę wcześniejszą którą dostałem w październiku i dzisiajszą dopłatę to dalej brakuje mi lekko ponad 3 tyś z całej sumy którą mi przyznali. Na za zielenienie za mało zostało do wypłaty a i inne płatnośći wcale nie pasują do brakującej sumy. Tylko mam dylemat co robić bo nic nie jest napisane w decyzji że nie zostanie wypłacona cała dopłata jednorazowo? Pomoże ktoś? Bedę bardzo wdzięczny.

Zazielenie płatność. Pracownik bp nie wkleil ze przyjdzie kasa do 30 czerwca. Przeoczyl lub zapomnial. Nie widzac decyzji trudno powiedzieć.

#6426 Share Renault85-15TX

Renault85-15TX

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1217 postów

Napisany 05 kwiecień 2016 - 15:34

Dopłaty 2015

robert55555 Moge wrzucić Ci skany na priv jak byś miał ochotę zerknąć. 
edit:
Obliczyłem sobie jeszcze raz to wszystko i dokładnie brakuje mi Płatności dla młodych rolników co do grosza. Co mam przez to rozumieć, miał ktoś taki przypadek że płatność dla młodych rolników została odroczona??

Edytowany przez Renault85-15TX, 05 kwiecień 2016 - 17:23.

"Co się polepszy, to się popieprzy, co się zbuduje, to się zrujnuje, co się ustali to się obali" Polak musi mieć łeb i d*pę ze stali !!!

#6427 Share robert55555

robert55555

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 264 postów

Napisany 05 kwiecień 2016 - 19:29

Dopłaty 2015

robert55555 Moge wrzucić Ci skany na priv jak byś miał ochotę zerknąć.
edit:
Obliczyłem sobie jeszcze raz to wszystko i dokładnie brakuje mi Płatności dla młodych rolników co do grosza. Co mam przez to rozumieć, miał ktoś taki przypadek że płatność dla młodych rolników została odroczona??

Jak mozesz to wrzuć na priv ale jutro odpisze,ok?

#6428 Share Renault85-15TX

Renault85-15TX

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1217 postów

Napisany 05 kwiecień 2016 - 19:42

Dopłaty 2015

Dzięki robert55555 za odpowiedz i propozycję pomocy ale to raczej już nie ma sensu. Przejrzałem decyzję dokładnie i nic tam nie pisze niepokojącego, po prostu nie wypłacili młodego rolnika który mi się na leżał i jest wpisany w decyzji jutro jadę dowiedzieć się u źródeł dlaczego nie zostało wypłacone. 

#6429 Share robert55555

robert55555

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 264 postów

Napisany 05 kwiecień 2016 - 20:10

Dopłaty 2015

Dzięki robert55555 za odpowiedz i propozycję pomocy ale to raczej już nie ma sensu. Przejrzałem decyzję dokładnie i nic tam nie pisze niepokojącego, po prostu nie wypłacili młodego rolnika który mi się na leżał i jest wpisany w decyzji jutro jadę dowiedzieć się u źródeł dlaczego nie zostało wypłacone.

Fajnie ze doliczyłeś sie co i jak. Mlody rolnik jest zablokowany do wydawania decyzji i podejrzewam ze moze wstrzymali płatność. Ale to moje tylko zdanie na ten temat.

#6430 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3185 postów

Napisany 05 kwiecień 2016 - 20:17

Dopłaty 2015 Jak MR jest zablokowany do wydawania decyzji jak ja również dostałem decyzję na wszystko co składałem (MR także), ale nie czytałem jej dokładnie. Chyba nic nie pisali o wypłacie zazielenienia w innym terminie. Na razie kasy nie ma. Kolego ile czekałeś na przelew?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6431 Share andrewk

andrewk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 354 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, kulturystyka, informatyka = taki lekko szalony MIX :]

Napisany 05 kwiecień 2016 - 20:21

Dopłaty 2015

Nie jesteś sam. 2 tygodnie temu decyzja, dziś kasa tylko, że bez MR. Na decyzji wszystko jest pięknie ładnie bez żadnych odroczeń...

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" -_-

#6432 Share robert55555

robert55555

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 264 postów

Napisany 05 kwiecień 2016 - 20:27

Dopłaty 2015 Koledze w BP dostaly glównie wnioski z foto, MR i tzw buble do przekontrolowania i dalszej obslugi. Zazielenienie maja wstrzymane osoby co maja powyżej jak sie nie myle 10ha i dostana ta płatność do 30 czerwca.

#6433 Share Renault85-15TX

Renault85-15TX

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1217 postów

Napisany 05 kwiecień 2016 - 20:48

Dopłaty 2015 Thomas od wystawienia decyzji minęło 12 dni i dzisiaj przelew. Druga sprawa to taka mam powyżej 10ha i zazielenienie dostałem ale nie dostałem jedynie młodego rolnika. Na decyzji nic nie pisze że będzie przelew w późniejszym terminie.
O co chodzi ze młody rolnik zablokowany do wydania decyzji jak ja otrzymałem decyzję i na niej jest ładnie rozpisany młody rolnik.

#6434 Share andrewk

andrewk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 354 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, kulturystyka, informatyka = taki lekko szalony MIX :]

Napisany 05 kwiecień 2016 - 20:48

Dopłaty 2015

Czyli MR będzie wypłacony tak jak innym zazielenienie do 30.06 ? BTW w moim przypadku co tu kontrolować jak w roku 2015 otrzymałem premię dla MR.... no ale byle pretekst zawsze może być...

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" -_-

#6435 Share Renault85-15TX

Renault85-15TX

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1217 postów

Napisany 05 kwiecień 2016 - 20:58

Dopłaty 2015 @andrewk czytałeś może decyzję, nie pisze nic u Ciebie też ze wypłaca młodego rolnika w innym terminie? Ja jutro jadę do tego BURDELU dowiedzieć się co i jak dokładnie z tym młodym rolnikiem.

#6436 Share krzysztof1987

krzysztof1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 473 postów

Napisany 05 kwiecień 2016 - 21:04

Dopłaty 2015

kolego nie chwal sie że do burdelu jeździsz :D

#6437 Share Renault85-15TX

Renault85-15TX

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1217 postów

Napisany 05 kwiecień 2016 - 21:09

Dopłaty 2015 A nie słyszałeś kolego ze od tego roku ARiMR zmieniła swoją nazwę na tą podaną wyżej. Tak takie tępe osoby pracują ze nawet nie wiedzą jak się sami nazywają to jak można inaczej nazwać tą instytucję?

#6438 Share andrzej1988

andrzej1988

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1677 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, produkcja roślinna, muzyka, motoryzacja

Napisany 05 kwiecień 2016 - 21:39

Dopłaty 2015

Tez juz wpłyneła mi kasa na konto. Chyba w tym tygodniu. Brakuje jeszcze tylko przelewu z Młodego rolnika a tak to juz wszystko jest.

#6439 Share andrewk

andrewk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 354 postów

Napisany 06 kwiecień 2016 - 05:41

Dopłaty 2015

@andrewk czytałeś może decyzję, nie pisze nic u Ciebie też ze wypłaca młodego rolnika w innym terminie? Ja jutro jadę do tego BURDELU dowiedzieć się co i jak dokładnie z tym młodym rolnikiem.

Dwa razy czytałem i nic nie pisze o późniejszej wypłacie....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6440 Share galan99

galan99

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 06 kwiecień 2016 - 06:03

Dopłaty 2015

Kontroli foto  naliczają gdzieś w Polsce w jakims rejonie, dostał ktoś dopłate? Bo w Zamoiskie dokładnie Zamość cisza  nikt  nic niewie w Agencji Rolnej...