Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dopłaty 2015

7451 odpowiedzi na ten temat

#541 Share wieslaw16

wieslaw16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1012 postów

Napisany 29 październik 2014 - 23:40

Dopłaty 2015

No o tym  to już  zapomniałem dodać!,  że można w zależności od gustu i smaku degustatora robić dodatki takie jak podał kolega,lub też m.innymi różne zioła,(zioło) ;)w zależności jak kto lubi ,jak też dobrym dodatkiem są rodzynki sułtańskie, dają specyficzny bukiet smakowy nie-z a p o m i a n y!  :P  aby prędzej zapomnieć  w troskach o dopłaty :ph34r: Pozdrawiam.

Edytowany przez wieslaw16, 30 październik 2014 - 00:00.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dopłaty 2015 Dzisiaj, 11:57
  •  

#542 Share shrek

shrek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 194 postów

Napisany 30 październik 2014 - 08:31

Dopłaty 2015

ach :)) poczytało sie o tych gofrach i tym dobrym samogonie :)) ze by sie chciało gofra zjeść i tak garnuszeczek bibmerku łyknąć  ( chyba bedzie trzeba wieczorem do kolegi podskoczyć na małą degustację :)) tzw  berbeluchy jak to on powiada ) 

#543 Share melon10641

melon10641

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 881 postów

Napisany 30 październik 2014 - 17:31

Dopłaty 2015

A ja na wiosnę tego roku miałem przyjemnosc pic rękodzieło zapalne cukrem. Kolor rudy, specyficznego zapachu nie było mocno czuć i w smaku dobre zna ktoś może przepis?

A co do 1410 to ponoć 5deko drożdży wystarczy

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#544 Share Rolnik1973

Rolnik1973

Polska w naszych rękach

• Members
  • PipPipPip
  • 2887 postów
  • Zainteresowania:Pamiętaj! Kupując zagraniczne produkty wspierasz konkurencję która wykańcza nasz kraj.

Napisany 30 październik 2014 - 18:39

Dopłaty 2015 Pany a na co wydacie dopłaty? Ja chyba przegram w lotto.

#545 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3821 postów

Napisany 30 październik 2014 - 19:51

Dopłaty 2015

Kupimy Ci nawozu żebyś wreszcie zebrał więcej niż 1,5t z ha.

#546 Share wieslaw16

wieslaw16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1012 postów

Napisany 30 październik 2014 - 20:37

Dopłaty 2015

No to bedzie chcial straty nadrobić i nasypie tak że nawet jednej tony nie będzie bo przypali :D Pozdrawiam.

#547 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 31 październik 2014 - 09:59

Dopłaty 2015

Nie chcę byc wscibski ale E34 nigdy nie wychodziło z motorem 2,8 zapewne posiadasz 2,5   :) Co do komfortu to Audi wszelkiego rodzaju od a3 w góre jedzie rownie dobrze jak BMW dodając do tego pozostałe modele z koncernu BMW i Mercedesa to % maleją. Rozwijajac temat to Francuzy wbrew pozrom są cieżkie w naprawie ale za to swietnie sie prowadzą nie wspominając o Volvo.  Także z tych 90% zszedłbym do 40 max 50%   ;)

francuzy swietnie sie prowadza :D

audi to dobry samochod ale mnie nigdy nie zachwycał i nawet wielki grill jak platy od stodoły tego nie zmieni, do tego zawsze denerwowała mnie linia boczna audi, tzn, ta mała trojkatna szybka za tylnymi drzwiami, na co to komu ?

bmw i merc linia boczna the best

perfekcja tkwi w szczegółach

#548 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 listopad 2014 - 20:12

Dopłaty 2015

Mnie , pewnie jak większości tutaj , nie stać na kupno aut nowych i wymiany ich po 5-6 latach użytkowania. 

i jesli każde z tej trojki  zapewnia wystarczający komfort jazdy , niezle osiągi oraz doskonałą  trakcję, to niestety korozja , która działa na mnie jak plachta na byka , wyklucza kupno mercedesa. 

Auto którego cena zaczyna sie od kilkudziesięciu tysięcy złotych w najtanszym modelu , a kończace się na wieluset tysiącach złotych w topowym, gnijące w tempe Łady badz Poloneza jest dramatem. 

Edytowany przez xemit, 02 listopad 2014 - 20:14.

#549 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3821 postów

Napisany 02 listopad 2014 - 21:00

Dopłaty 2015

Tryb awaryjny - napęd nożny.

#550 Share Ecopiotr

Ecopiotr

You have the right to stand up and fight for things you belive i

• Members
  • PipPipPip
  • 759 postów

Napisany 02 listopad 2014 - 21:21

Dopłaty 2015

W 1982 roku (czyli kiedy większość userów AF nie było jeszcze na świecie - to nie ich wina!), Audi wprowadziło na rynek pierwszą seryjnie ocynkowaną limuzyną na świecie (Audi 100). Przy okazji była to najlepiej wyprofilowana seryjna limuzyna na świecie. Z czasem pojawiały się kiepskie pomysły, ale "cygara" dalej są na drogach, w przeciwieństwie do "mesi" z tamtych lat, które rdzewiały już na prospekcie, co im pozostało do dziś.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#551 Share ziomster

ziomster

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 198 postów

Napisany 02 listopad 2014 - 21:53

Dopłaty 2015

w124 jest znacznie więcej na drogach niż cygar. 

#552 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 listopad 2014 - 22:31

Dopłaty 2015

Być może dlatego ze "cygaro" pojawiło się na rynku dużo wczesniej od w124,  , jak też skończylo swój żywot gdy ten był jeszcze produkowany. Trzeba by więc do audi dodac c4 , i a6 z początku produkcji ,  a do MB model 123  . 

I wtedy sytuacja zupełne się zmienia .

Legendarny silnik AUDI 2,5 tdi o pięciu cylindrach i 140 km mocy , zabijał osiągami i kulturą pracy wszystkie diesle MB  , a jego trwałośc stala na podobnym poziomie jak koncernu z gwiazdą na masce.

Edytowany przez xemit, 02 listopad 2014 - 22:37.

#553 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2721 postów

Napisany 02 listopad 2014 - 22:31

Dopłaty 2015

Zdaje Ci się bo były długo produkowane - praktycznie od beczki po okulara, wiele z nich mimo niezłego stanu mechaniki trafiło na szroty przez wyrwane wahacze, brak podłogi itp, silniki rabują do uazów i innych wynalazków i dalej chodzą

#554 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 listopad 2014 - 22:44

Dopłaty 2015

Zresztą Audi tamtych czasow to szczyt technologi , pierwszy naped Quatro , pierwszy silnik 5 Cylindrowy, wtrysk bezposredni , cynkowanie 100 %  nadwozia .  Onegdaj zajebiaszcza fura.

#555 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3821 postów

Napisany 03 listopad 2014 - 20:09

Dopłaty 2015

Odbiegając od tematu (:D): wie ktoś jak to jest z tymi wsiewkami? Szkoda mi pola na odłogi a w mieszankę zbożową jarą wsiałbym jakąś seredelę czy coś i zazielenianie zaliczone. 

międzyplony lub okrywa zielona – wysiane mieszanki gatunków uprawnych albo wsiewki trawy w uprawę główną; wsiewane nie później niż:
 międzyplony ścierniskowe: do dnia 15 sierpnia,
 międzyplony ozime: do dnia 1 października,
 obowiązek utrzymania na gruncie:
- międzyplonu ścierniskowego: do dnia 15 września,
- międzyplonu ozimego: do dnia 15 lutego.

Jak to rozumieć? Można wysiać w ściernisko np łubin i skasować go po 15 września?

#556 Share Ecopiotr

Ecopiotr

You have the right to stand up and fight for things you belive i

• Members
  • PipPipPip
  • 759 postów

Napisany 04 listopad 2014 - 00:20

Dopłaty 2015

Pawelo, jeśli tylko uda Ci się przekonać ARiMR, że posiadasz urządzenie do przenoszenia w czasie, to możesz jutro wsiać łubin w ściernisko i przeorać je pojutrze (pod warunkiem, że zdążysz wrócić). Wg. mojego kalendarza mamy 4 dzień listopada!

#557 Share damian40000

damian40000

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3200 postów

Napisany 04 listopad 2014 - 08:03

Dopłaty 2015 ale tu chodzi o następny rok. Wczoraj byłem na szkoleniu i się dowiedziałem że trawa z koniczyną na gruntach ornych oraz trawa z koniczyną wsiana w zboże jare będzie się liczyć do zazieleniania z przelicznikiem 0,3. Może ktoś to potwierdzić?

#558 Share szopen

szopen

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów

Napisany 04 listopad 2014 - 13:10

Dopłaty 2015

Na razie nikt ci nic nie potwierdzi bo nie ma przepisów podpisanych, szkolenia bazują na projekcie, a co dalej będzie to nie wiadomo dokładnie.

#559 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 04 listopad 2014 - 14:14

Dopłaty 2015

Być może dlatego ze "cygaro" pojawiło się na rynku dużo wczesniej od w124,  , jak też skończylo swój żywot gdy ten był jeszcze produkowany. Trzeba by więc do audi dodac c4 , i a6 z początku produkcji ,  a do MB model 123  . 

I wtedy sytuacja zupełne się zmienia .

Legendarny silnik AUDI 2,5 tdi o pięciu cylindrach i 140 km mocy , zabijał osiągami i kulturą pracy wszystkie diesle MB  , a jego trwałośc stala na podobnym poziomie jak koncernu z gwiazdą na masce.

audi 100 2.5 tdi 5 garów 140 koni, swietny wozek na tamte czasy, nie podlega to dyskusji

jezeli chodzi o samochody nowe to jednak wolałbym bmw od audi

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#560 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3821 postów

Napisany 04 listopad 2014 - 17:51

Dopłaty 2015

ale tu chodzi o następny rok. Wczoraj byłem na szkoleniu i się dowiedziałem że trawa z koniczyną na gruntach ornych oraz trawa z koniczyną wsiana w zboże jare będzie się liczyć do zazieleniania z przelicznikiem 0,3. Może ktoś to potwierdzić?

Niczego więcej się nie dowiedziałeś? Bo sam mam problem - ewentualnie walnę łubin na piachu i przeboleję tą tonę owsa mniej.