Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dopłaty 2015

7451 odpowiedzi na ten temat

#5281 Share jonek98

jonek98

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 534 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze,motoryzacja,muza,piłka nożna itp

Napisany 28 luty 2016 - 13:03

Dopłaty 2015 O doplatach narazie ani widu ani slychu .Unia to kolos na slomianych nogach jak zydki z Hameryki będą chcieli to wszystko na ryj poleci

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dopłaty 2015 Dzisiaj, 17:40
  •  

#5282 Share marjanmeme

marjanmeme

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 151 postów

Napisany 28 luty 2016 - 13:05

Dopłaty 2015 Narazie nic nie mam, ani onw ani calej reszty. Wniosek na 24ha z bydlem, mr, zazielenienie, straczkowe. Czyli jak sam nie wyjde do agencji o decyzje to nic sami nie przysla? Tak jak w poprzednich naborach

#5283 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1488 postów

Napisany 28 luty 2016 - 13:06

Dopłaty 2015

Dzisiaj rozmawiałem z kilkoma osobami i kolega palną że piss ma genialny plan na nacjonalizację. rolnicy wezmą kredyty na poczet dopłat - kredyty mają być spłacone do bodajże 14 lipca .A jak już powszechnie wiadomo dopłaty dla dużej części rolników mają być końcem czerwca - a co jak dopłaty przeciągną się o następny miesiąc? A c co wezmą kredyty będą je musieli spłacić. I co - pszenice "na pniu sprzedadzą" ? 

To taki trochę złowieszczy plan ale patrząc na to co się dzieje może się okazać że to nie były mojego kolegi zwidy przy grillu i po paru piwkach tylko polityczny plan pissu nanacjonalizację gruntów - biorąc pod uwagę to jak się biorą do tego co mówili w kampanii i marionetkowego dudy zwanego prezydentem oraz to że mówili o nacjonalizacji banków może się okazać że na banki są za "ciency" to zechcą ziemii trochę "zebrać".

Dopłat ani widu ani słychu - było nas dzisiaj 6 rolników, każdy co najmniej 20ha i wszyscy dostali zaliczki na jesieni a dopłat nikt.

Będą siąć propagandę tak jak ty we wszystkich tematach............  rolniku od siedmiu boleści toco tu wypisujesz to jest dno

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#5284 Share soltys48

soltys48

stary sołtys

• Members
  • PipPipPip
  • 3381 postów
  • Zainteresowania:politologia

Napisany 28 luty 2016 - 13:15

Dopłaty 2015

MASZ KRUS DOSTAJESZ DOPŁATY . JESTES VATOWCEM BEDZIESZ PRZEDSIEBIORCA BEDZIESZ NA ZUSIE NIE DOSTANIESZ DOPŁAT DO POLA tak jest w uni i polszji tez tak ma byc tak ma byc uszczelniony VAT takze cza sprzedawac i uciekac na zachod

a slyszeliscie ze szykuja dopłaty tylko dla tych co maja krus w tym roku po zebraniu wniosków a w nastepnym jestes vatowcem= jestes przedsiebiorca czyli musisz byc na zus czyli dopłat nie dostaniesz bo prywatne przedsiebiorstwa nie sa dotowane w uni juz to działa a u was bedzie to sie nazywa USZCZELNIENIE PODATKU

z tym zusem to jest to w kolejcee ustawowej a jak chodzi o pis to tam mało rolników. takze rolnik= krus . a po drugie w nastepnej kolejnosci jestes watowcem łacisz zus nie dostajesz dopłat moze to juz byc w nastepnym roku bo w uni podobne zasady działaja

3 tematy 3 głupoty ........

A słyszałeś,że głupich nie sieją tylko tacy się rodzą 

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

#5285 Share jjacekk4

jjacekk4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów

Napisany 28 luty 2016 - 13:58

Dopłaty 2015

troche w temacie

http://www.gazetapra...mr-rolnicy.html

#5286 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1488 postów

Napisany 28 luty 2016 - 15:18

Dopłaty 2015

No dobry żart ten artykuł  rolnik sobie spokojnie produkował .......jasne poniżej kosztów produkcji zaciągając kolejne \kredyt  jakby było tak fjnie to by dziś o dopłatykwekać nie musiał

#5287 Share the1mati1

the1mati1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 386 postów

Napisany 28 luty 2016 - 15:37

Dopłaty 2015

Słyszał ktoś o tym że aby złożyć wniosek o dopłaty będzie trzeba mieć podstawe prawną do działki. Nie bedzie można złożyć wniosek o dopłaty na działki dzierżawione ustnie. Słyszał ktoś o tym? W sejmie coś tam teraz było jakieś czytanie i mają głosować

#5288 Share FiltryOlejeMaszyny

FiltryOlejeMaszyny

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 28 luty 2016 - 15:41

Dopłaty 2015

do głównego gospodarstwa około 40 ha nic oprócz zaliczki. Do małego 2 ha najpierw zaliczki a później w grudniu całe dopłaty. Lubelskie

#5289 Share maniek20

maniek20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 966 postów

Napisany 28 luty 2016 - 15:42

Dopłaty 2015

tak ma być  ale nie chodzi o dopłaty do działek osoby fizycznej tylko od ARN dla tych co wchodzą na działkę nie płaca a dopłaty biorą 

#5290 Share new_profil_luki21

new_profil_luki21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1236 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, elektronika, metaloplastyka

Napisany 28 luty 2016 - 16:18

Dopłaty 2015

Gospodarstwo 10ha ani zaliczki ani dopłaty. 

KPK KUMURUN TEAM

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5291 Share robert55555

robert55555

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 264 postów

Napisany 28 luty 2016 - 16:27

Dopłaty 2015

Narazie nic nie mam, ani onw ani calej reszty. Wniosek na 24ha z bydlem, mr, zazielenienie, straczkowe. Czyli jak sam nie wyjde do agencji o decyzje to nic sami nie przysla? Tak jak w poprzednich naborach

W 2014 roku miales 24 ha we wniosku i nie dostałeś decyzji? To jest nie mozliwe. Decyzje musiałeś dostać bo zastosowany byl współczynnik korygujący. Wiec twoje zadanie nie zostalo w całości spełnione przez ten współczynnik. Decyzje nie dostają ci rolnicy którzy Np mieli Np 4ha i na 4 ha dostali kase. Mogli miec zmniejszenie do 0.1ha we wniosku. Ale zadanie zostalo spełnione. Jakby juz mieli zmniejszenie 0.11 ha musiała pojsc decyzja do rolnika. W twoim przypadku nawet jak w tym czy w poprzednim roku nie bylo zmniejszeń do PEGu to musi pojsc decyzja bo zmniejsza kase przelewają tobie przez ten współczynnik.

#5292 Share bobienko

bobienko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 575 postów
  • Zainteresowania:Sporty walki

Napisany 28 luty 2016 - 17:23

Dopłaty 2015

onw w piatek wpłynęło,11 ha,zaliczki nie bylo,reszty dopłat brak

#5293 Share debrzyna

debrzyna

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 358 postów

Napisany 28 luty 2016 - 17:45

Dopłaty 2015

Ile płacą za bydło 

#5294 Share robert55555

robert55555

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 264 postów

Napisany 28 luty 2016 - 18:01

Dopłaty 2015

Ile płacą za bydło

zerknij na stronę arimr

#5295 Share debrzyna

debrzyna

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 358 postów

Napisany 28 luty 2016 - 18:06

Dopłaty 2015

Wiesz to napisz a nie doradzaj gdzie mam szukać 

#5296 Share shrek

shrek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 194 postów

Napisany 28 luty 2016 - 18:14

Dopłaty 2015

poszukuje wyjaśnień w oznaczeniach literowych przelewów dopłat ?? wiem że to TU gdzieś było ale nie mogę zaleście ;(  dostałem jakis przelew z agencji ale mi do niczego nie pasuje :) KODP  to płatnośc podstawowa ?? a KODK  to krowy ?? i czy teraz tez są jakieś częściowe przelewy z dopłat, ala zaliczki ??

p.s.  a jak to jest z tym ONW sa progi ha ?? do 25 100% od 25 - 50  50 %  ??

bo jak by nie było tych progów w ONW to by mi to pasowało :))

Edytowany przez shrek, 28 luty 2016 - 18:18.

#5297 Share robert55555

robert55555

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 264 postów

Napisany 28 luty 2016 - 19:08

Dopłaty 2015

poszukuje wyjaśnień w oznaczeniach literowych przelewów dopłat ?? wiem że to TU gdzieś było ale nie mogę zaleście ;( dostałem jakis przelew z agencji ale mi do niczego nie pasuje :) KODP to płatnośc podstawowa ?? a KODK to krowy ?? i czy teraz tez są jakieś częściowe przelewy z dopłat, ala zaliczki ??

p.s. a jak to jest z tym ONW sa progi ha ?? do 25 100% od 25 - 50 50 % ??

tak progi są w one.jeszce jeden prog 40-75*25%

poszukuje wyjaśnień w oznaczeniach literowych przelewów dopłat ?? wiem że to TU gdzieś było ale nie mogę zaleście ;( dostałem jakis przelew z agencji ale mi do niczego nie pasuje :) KODP to płatnośc podstawowa ?? a KODK to krowy ?? i czy teraz tez są jakieś częściowe przelewy z dopłat, ala zaliczki ??

tak progi są w one.jeszce jeden prog 40-75*25%

Wiesz to napisz a nie doradzaj gdzie mam szukać

bydlo 261.37 za sztuke

Latwo te dane znalesc.

#5298 Share robert55555

robert55555

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 264 postów

Napisany 28 luty 2016 - 20:37

Dopłaty 2015

Nie chce narazić moderatorowi, ale wyslalem jemu kalkulator w exelu do wyliczenia stawek z zaliczkami. Jak chcesz to napisz do niego. Ja nie mogę od paru dni zalogować na poczte bo bym wyslal tobie na emaila i moglbys zorientować co i jak.

#5299 Share romanik99

romanik99

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 28 luty 2016 - 20:42

Dopłaty 2015

witam

mam pytanko bo nigdy sie tym specjalnie nie interesowałem. skad wiadomo ze dane pole leży w obszarze ONW i o ile górskie to sobie jestem w stanie jakos wyobrazic (np powyzej jakiej wysokosci n.p.m.) to te nizinne i specyficzne to ktore to są i gdzie moge sprawdzic czy ktores z moich pol lezy w tym obszarze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5300 Share freetaxi

freetaxi

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 5480 postów

Napisany 28 luty 2016 - 20:46

Dopłaty 2015

Reguluje to rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Wpisz sobie w google "lista obszarów ONW".