Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dopłaty 2015

7451 odpowiedzi na ten temat

#5141 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 25 luty 2016 - 11:28

Dopłaty 2015

bo ukrywam cały śmietnik nie związany z tematem dopłat 2015, po raz kolejny powtarzam że jeżeli chcecie dyskutować na tematy polityczne to udajcie się do odpowiedniego wątku

proszę bardzo, założyłem Wam temat w którym do woli możecie dyskutować tylko na tematy polityczne:

http://www.agrofoto....yczna-w-polsce/

Edytowany przez Matey, 25 luty 2016 - 11:45.

KS Falubaz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dopłaty 2015 Dzisiaj, 01:25
  •  

#5142 Share Krisek

Krisek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 264 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Komputery, Muzyka/Dj-ka

Napisany 25 luty 2016 - 11:36

Dopłaty 2015

ale temat dopłat ma podstawę polityczną i twoje działania  brzmią jak zakaz mówienie że coś jest bee. Polityka właśnie odgrywa tu ważną rolę bo kto jak nie urzędnicy państwowi nadzorują cały proces wykonawczy w kwestii wsparcia.

#5143 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3175 postów

Napisany 25 luty 2016 - 11:41

Dopłaty 2015 Odbierałem paszporty dla cieląt to zapytałem przy okazji o dopłaty. Moja jest podobno zatwierdzona, ale co to oznacza to nie wiem. O wysyłaniu decyzji nie mowiła. Mówiła, że są teraz cały czas naliczane. Z onw cisza.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#5144 Share Roki212

Roki212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2075 postów
  • Zainteresowania:coś tam się znajdzie...

GG-3578015

Napisany 25 luty 2016 - 11:42

Dopłaty 2015

Ty kolego @Matey za bardzo tak się nie rozpędzaj bo jeszcze nie zdążysz wyhamować...

Mój post z godziny 11.17 dotyczył samych dopłat, nie polityki a jakimś dziwnym trafem też zniknął. Umiesz czytać?

Napisałem że dopłat brak i tak samo decyzji... Gdzie tu sprawa polityki kolego opanuj się ...

Edytowany przez Roki212, 25 luty 2016 - 11:43.

#5145 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 557 postów

Napisany 25 luty 2016 - 11:45

Dopłaty 2015

bo ukrywam cały śmietnik nie związany z tematem dopłat 2015, po raz kolejny powtarzam że jeżeli chcecie dyskutować na tematy polityczne to udajcie się do odpowiedniego wątku

nie cały tylko promil akurat 

skoro dałeś już nagrodę to przynajmniej mogłeś to zostawić bo nic tam strasznego nie napisałem .... ot taka przewrotna  prawda z życia wzięta 

dopłaty to polityka i żeby nie wiem co to będzie się działo coraz goręcej w tym temacie 

to ani moja ani Twoja zasługa , po prostu '' dobra zmiana ''

na szczęście w tym roku dobrze stoję z gotówką i kilkanaście tys zaliczki dostałem 

ale wiadomo ludziom puszczają nerwy , tym bardziej że ubiegłe lata przyzwyczaiły że dopłaty były już na kontach 

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

#5146 Share robert55555

robert55555

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 264 postów

Napisany 25 luty 2016 - 12:21

Dopłaty 2015

Odbierałem paszporty dla cieląt to zapytałem przy okazji o dopłaty. Moja jest podobno zatwierdzona, ale co to oznacza to nie wiem. O wysyłaniu decyzji nie mowiła. Mówiła, że są teraz cały czas naliczane. Z onw cisza.

Kolego jak wniosek jest zatwierdzony, tzn przeszedl wszystkie kontrole i mozna naliczyć kase. Jak nalicza kase i wszystko będzie ok obsłużone to moga wydac decyzji i dopiero wtedy kasa moze wpłynąć na konto?

#5147 Share bobienko

bobienko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 570 postów
  • Zainteresowania:Sporty walki

Napisany 25 luty 2016 - 12:23

Dopłaty 2015

akurat w tym roku doplaty maja wiecej wspólnego z polityka niż z rolnictwem czy ze zdrowym rozsądkiem

#5148 Share malorolny121

malorolny121

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 478 postów

Napisany 25 luty 2016 - 12:55

Dopłaty 2015

:) Taką miałem dziś minę jak listonosz przyniósł pocztę a tam decyzja z agencji o dopłatach,   :D a taką jak spojrzałem na konto że już są przelane. Ale troche mam zdziwienia że jest jakaś redukcja dopłaty fachowo- Zastosowanie współczynnika korygującego dla dopłat powyżej 2tyś Euro 

#5149 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 25 luty 2016 - 12:59

Dopłaty 2015 Miales doplate dodatkowa młodego rolnika ?

Tak się dopytuje bo ktoś kiedyś pisał ze po 20-którymś lutego mieli się za to brać .

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#5150 Share malorolny121

malorolny121

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 478 postów

Napisany 25 luty 2016 - 13:07

Dopłaty 2015

Młodego rolnika nie miałem tylko -JPO

- Zazielenienie

-wysokobiałkowe

-Płat do bydła

-Płat do krów

- ? płatność redystrybucyjna -co to za płatność ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5151 Share Bobbi

Bobbi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 25 luty 2016 - 13:14

Dopłaty 2015

Redystrybucyjna czyli "dodatkowa" dla gospodarstw w przedziale 3-30 ha.

Edytowany przez Matey, 25 luty 2016 - 14:20.
cytowanie poprzedniego posta

#5152 Share lukejro

lukejro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 586 postów

Napisany 25 luty 2016 - 13:42

Dopłaty 2015

Odbierałem paszporty dla cieląt to zapytałem przy okazji o dopłaty. Moja jest podobno zatwierdzona, ale co to oznacza to nie wiem. O wysyłaniu decyzji nie mowiła. Mówiła, że są teraz cały czas naliczane. Z onw cisza.

Ja już w styczniu miałem wszystko zatwierdzone, zero błędów i do naliczenia. Do dzisiaj kasy brak ;-)

#5153 Share michal12301

michal12301

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 167 postów

Napisany 25 luty 2016 - 14:21

Dopłaty 2015

Młodego rolnika nie miałem tylko -JPO

- Zazielenienie

-wysokobiałkowe

-Płat do bydła

-Płat do krów

- ? płatność redystrybucyjna -co to za płatność ?

Taką samą decyzję dzisiaj dostałem ale kasy narazie brak

#5154 Share henio2

henio2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 502 postów

Napisany 25 luty 2016 - 14:58

Dopłaty 2015

Za rok to będzie tu jeszcze więcej nie zadowolonych ale jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził  http://www.strefaagr...-minister-wideo

#5155 Share osterley

osterley

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów

Napisany 25 luty 2016 - 15:05

Dopłaty 2015

A nie domyślasz się heniu dlaczego za rok mają być najpierw dopłaty dla większych a później dla małych??? To ja ci powiem  - bo za rok tych małych już nie będzie bo do 1 maja wyprzedadzą w większości swe włości żeby jeszcze móc i jakiś konkretny pieniądz za to dostać. Ot i cały fenomen - może w końcu będzie łatwiej o solidnego pracownika i nie trzeba będzie ukraińców zatrudniać ;).

#5156 Share AlaCapone

AlaCapone

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1212 postów
  • Zainteresowania:Interesują mnie głównie kobietki i
    sporty ekstremalne

Napisany 25 luty 2016 - 15:15

Dopłaty 2015

proszę bardzo, założyłem Wam temat w którym do woli możecie dyskutować tylko na tematy polityczne:

http://www.agrofoto....yczna-w-polsce/

Wiele to nie pomoże, ale trzeba co jakiś czas powtarzać - popieram.

Jest parę osób na forum, które znają się w temacie; kilka osób, które potrafią pomimo niewątpliwie kłopotliwej sytuacji dopłat podnosić argumenty merytoryczne, ale większość to "gówniarze", którzy potrafią tylko dyskutować bez ładu i składu. Jak to się mówi "cwaniak w necie , piz*a w świecie". Wszyscy kopią go w du..ę to choć tu się wyżyje.

Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

#5157 Share Bamber310

Bamber310

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 25 luty 2016 - 15:18

Dopłaty 2015

A nie domyślasz się heniu dlaczego za rok mają być najpierw dopłaty dla większych a później dla małych??? To ja ci powiem - bo za rok tych małych już nie będzie bo do 1 maja wyprzedadzą w większości swe włości żeby jeszcze móc i jakiś konkretny pieniądz za to dostać. Ot i cały fenomen - może w końcu będzie łatwiej o solidnego pracownika i nie trzeba będzie ukraińców zatrudniać ;).

Solidnego pracownika,żeby za flaszkę robił :D albo za 2,50zl godz.
Dopłat zero.Naradzie nic cisza zupelna od złożenia wniosku.

#5158 Share thug

thug

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3210 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo sport

Napisany 25 luty 2016 - 15:53

Dopłaty 2015

jestem ciekawy ile dopłat zostało wypłaconych w lutym ?

Thug

#5159 Share osterley

osterley

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów

Napisany 25 luty 2016 - 16:06

Dopłaty 2015

Solidnego pracownika,żeby za flaszkę robił :D albo za 2,50zl godz.
Dopłat zero.Naradzie nic cisza zupelna od złożenia wniosku.

Nie wiem jak ty bamber płacisz ale ja za ten czas co potrzebuję operatorów maszyn albo kogoś z głową do przypilnowania jak ja nie mam czasu - to u mnie można śmiało zarobić ponad 3000 na miesiąc. Tylko u mnie piwko w ciągu dnia pracy jest równoznaczne z natychmiastowym końcem pracy. Dużo wymagam ale płacę uczciwie.

A do zbiorów ,pielęgnacji to płacę na akord. Można naprawdę dobrze zarobić - tyle że czyjś zarobek jest też moim zarobkiem. Ja robię wszystko żeby było co zbierać , żeby była woda , jakieś miejsce zacienione ale oczekuję że pracownicy chodzą jak maszynki - niestety ci ze wschodu potrafią się dostosować a z rodakami jakoś mam problem. I dziwi mnie że jedzie jeden z drugim do niemiec , zarabia podobne pieniądze i tam może a tu nie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5160 Share robi57362

robi57362

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 523 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 25 luty 2016 - 17:04

Dopłaty 2015

A nie domyślasz się heniu dlaczego za rok mają być najpierw dopłaty dla większych a później dla małych??? To ja ci powiem - bo za rok tych małych już nie będzie bo do 1 maja wyprzedadzą w większości swe włości żeby jeszcze móc i jakiś konkretny pieniądz za to dostać. Ot i cały fenomen - może w końcu będzie łatwiej o solidnego pracownika i nie trzeba będzie ukraińców zatrudniać ;).

a ja sądzę że będzie odwrotnie bo małe gospodarstwa wcale nie sprzedadzą swoich hektarów tylko je co najwyżej wydzierźawia .może i bym wolał żeby było po twojej myśli bo by ziemia trochę staniała bo teraz ciężko jest coś kupić takim gospodarstwom 20 ha bo większy bamber da więcej bo ma i co wracasz do domu z kwitkiem niestety
jesli pomoglem kliknij fajne