Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dopłaty 2015

7451 odpowiedzi na ten temat

#5041 Share Wojtek987

Wojtek987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 967 postów

Napisany 21 luty 2016 - 21:43

Dopłaty 2015

A co to są wakacje? Czy to ten czas, w którym pot po rowku spływa i noc jest za krótka? :wacko:

Dawniej tylko z tym mi się kojarzyło lato, zresztą teraz też tak jest, ale te parę dni w roku można poleżeć. Przynajmniej teraz będą pieniądze o odpowiedniej porze, nie będzie trzeba odkładać :P 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dopłaty 2015 Dzisiaj, 04:08
  •  

#5042 Share bobienko

bobienko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 573 postów
  • Zainteresowania:Sporty walki

Napisany 21 luty 2016 - 21:49

Dopłaty 2015

i znaleźliśmy się w takiej sytuacji, że czekamy na dopłaty jak na zmiłowanie,aż strach pomyśleć co będzie jak dopłaty się skończą

pewnie będzie jeszcze gorzej niż z dopłatami,oczywiście ceny u nas ,,może,,wrócą do normalności,mam na myśli środki do produkcji.natomiast bogaty zachód zacznie dotować rolnictwo ze swoich budżetów i powoli wytnie nas w pień konkurencja bo naszego miłosiernie nam panującego rządu nie będzie stać na takie bonusy

#5043 Share Optimus

Optimus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Zainteresowania:ziemia woda -halucynacja hemoglobina taka sytuacja :)

Napisany 22 luty 2016 - 13:59

Dopłaty 2015

temat zamarł :) a od dziś miały zostać wznowione wypłaty ciekaw jestem czy coś sie ruszy a wy jak myslicie ? dostał ktoś dziś jaki kolwiek przelew ?

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#5044 Share andrzej1988

andrzej1988

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1677 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, produkcja roślinna, muzyka, motoryzacja

Napisany 22 luty 2016 - 14:50

Dopłaty 2015

od dzis moze dopiero zaczynaja przelewac wiec na kontach jeszcze nie bedzie. Najpredzej jutro, pojutrze

#5045 Share osterley

osterley

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów

Napisany 22 luty 2016 - 14:54

Dopłaty 2015

http://www.arimr.gov.pl/    - i zobaczcie tenbaner co się wyświetla;). Pisowska żenada sięgnęła dna. Ciężkie to będą lata pod rządami tych nieudaczników.

#5046 Share henio2

henio2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 502 postów

Napisany 22 luty 2016 - 15:11

Dopłaty 2015

No po 8 latach PO przedników to nie ma się co dziwić że jest taki chaos to cud że wgl wypłacają po tym co zastali

#5047 Share scoffer

scoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 237 postów

Napisany 22 luty 2016 - 15:21

Dopłaty 2015

http://www.arimr.gov.pl/    - i zobaczcie tenbaner co się wyświetla;). Pisowska żenada sięgnęła dna. Ciężkie to będą lata pod rządami tych nieudaczników.

Stary , co się martwisz kiedy je dostaniesz , przecież jak pisałeś w innym temacie , doskonale dajesz rade i bez dopłat .

A nawet jak by co , sprzedasz lub wynajmiesz mieszkania . Dasz sobie rade , głowa do góry.

EDIT @osterley  "No niby mogę. A rolnikiem z krwi i kosci to raczej nie jestem. Prowadzę gospodarstwo tylko dlatego że daje mi przyzwoite dochody. Jakby nie dawało to bym tego nie robił tylko dał komus w dierżawę albo sprzedał."
"Ja akurat mieszkam na wsi ale mam 2 mieszkania w miastach i jestem w mieście zameldowany."

Edytowany przez scoffer, 22 luty 2016 - 15:24.

#5048 Share osterley

osterley

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów

Napisany 22 luty 2016 - 15:47

Dopłaty 2015

No jasne że sobie dam radę , o to się nie martw bo akurat dopłaty traktuję jako taki trochę prezent i nigdy jeszcze nie przeznaczyłem na gospodarstwo tylko je inwestuję.  

Chodzi o sam fakt że przez tyle lat to działało a teraz od początku są problemy. Zresztą Jurgiel już wsześniej pokazał jakim jest nieudacznikiem.

Ale widze że wierni wyznawcy piss mogą nawet trochę pogłodować aby rydzyk swoje dostał , aby wola prezesa została spełniona.

A wracając do tematu - pamiętacie ilu ludzi zbankrutowało jak w latach 2005-2007 piss zajmował się PROWem?

Mam takie przeczucie że podobnie będzie  tym razem a i dopłaty to w ostatnim możliwym terminie.

#5049 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3175 postów

Napisany 22 luty 2016 - 16:05

Dopłaty 2015 Mój wniosek o bezpośrednie podobno został przekazany do biura powiatowego i oni będą go analizować. Podobno już bliżej jak dalej a co z nim zrobią to nie wiem. Błędów nie było ale doszła nowa działka. Ubiegałem się o jpo, dodatkowa, zazielenienie, młode bydło, krowy i mr.

#5050 Share henio2

henio2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 502 postów

Napisany 22 luty 2016 - 17:16

Dopłaty 2015

No jasne że sobie dam radę , o to się nie martw bo akurat dopłaty traktuję jako taki trochę prezent i nigdy jeszcze nie przeznaczyłem na gospodarstwo tylko je inwestuję.  

Chodzi o sam fakt że przez tyle lat to działało a teraz od początku są problemy. Zresztą Jurgiel już wsześniej pokazał jakim jest nieudacznikiem.

Ale widze że wierni wyznawcy piss mogą nawet trochę pogłodować aby rydzyk swoje dostał , aby wola prezesa została spełniona.

A wracając do tematu - pamiętacie ilu ludzi zbankrutowało jak w latach 2005-2007 piss zajmował się PROWem?

Mam takie przeczucie że podobnie będzie  tym razem a i dopłaty to w ostatnim możliwym terminie.

Nie siej tu zamentu cwaniaczku bo dobrze wiesz że to wina PO-PSL bo że system naliczania nię będzie działał było już wiadomo przed wyborami

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5051 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1287 postów

Napisany 22 luty 2016 - 17:29

Dopłaty 2015

17-nastego   wpłynęła reszta  dopłat ,  najpierw  zaliczka, potem  obszarowe -i  onw na koniec.   Uprzedzam  pytanie   do  10  ha. ;)

#5052 Share Renault85-15TX

Renault85-15TX

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1212 postów

Napisany 22 luty 2016 - 17:49

Dopłaty 2015

Ile Petru Ci płaci za takie gadanie na PiS?? 

"Co się polepszy, to się popieprzy, co się zbuduje, to się zrujnuje, co się ustali to się obali" Polak musi mieć łeb i d*pę ze stali !!!

#5053 Share robo1980

robo1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1052 postów

Napisany 22 luty 2016 - 18:03

Dopłaty 2015

Jak może system nie działać jak dostają wszyscy dopłaty czy to mali czy duzi nie ważne jakie płatności,ja mam do 10h i z wyjątkiem zaliczki nic nie dostałem.

#5054 Share osterley

osterley

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów

Napisany 22 luty 2016 - 18:11

Dopłaty 2015

Ile Petru Ci płaci za takie gadanie na PiS?? 

Najwidoczniej trochę za mało skoro jeszcze rolnictwem się jeszcze zajmuję ;).  

A co do dopłat to jeszcze w połowie czerwca wspomnicie moje słowa. Chociaż mam nadzieję że się mylę.

#5055 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 22 luty 2016 - 19:28

Dopłaty 2015

przenieście temat polityczny do innego tematu bo zaczyna sie bałagan robić

KS Falubaz

#5056 Share Karolek517541

Karolek517541

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów
  • Zainteresowania:muzyka, rolnictwo, ciągniki, majsterkowanie ;)

Napisany 22 luty 2016 - 19:36

Dopłaty 2015

Nie siej tu zamentu cwaniaczku bo dobrze wiesz że to wina PO-PSL bo że system naliczania nię będzie działał było już wiadomo przed wyborami

Jakby chcieli to na liczydłach albo w excelu wyliczyliby każdemu dopłaty i wypłacili.

Wracając do tematu dziś przejazdem byłem i wstąpiłem do biura i dowiedziałem się, że moja sprawa ruszyła ;)

Prawdopodobnie już na dniach otrzymam decyzję i płatność jpo ;)

Czyli tak jak mówili końcówka lutego początek marca znowu płacić będą. I tak cały czas. A środkiem miesiąca będą siedzieć i kawkę pić :D

#5057 Share maniek20

maniek20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 966 postów

Napisany 22 luty 2016 - 20:45

Dopłaty 2015

dziś odwiedziłem BP i powiedzieli ze naliczyli już nawet kilka co mają więncej jak 15 ha i mają efa 

#5058 Share soltys48

soltys48

stary sołtys

• Members
  • PipPipPip
  • 3381 postów
  • Zainteresowania:politologia

Napisany 22 luty 2016 - 21:21

Dopłaty 2015

dziś jak rejestrowałem cielaki spytałem o dopłaty to zaczęli mi kit wciskać,że są na lepszym poziomie niż w ub. roku! Chyba miała na mysli ilość "obsłużonych"farmerów

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

#5059 Share Grzenio

Grzenio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 412 postów

Napisany 22 luty 2016 - 22:21

Dopłaty 2015 Ale wierzycie tym nieudacznikom z ministerstwa, do rolnosrodowiskowych doplat nie trzeba systemu bo przez 5 lat sa stale przynajmniej w mojej sytuacji a kasy nie ma. Obszarowki tez nic. Jak sie naobiecywalo glupot to teraz trzeba kase skombinowac, a cierpi zawsze ten na dole.
Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5060 Share thug

thug

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3210 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo sport