Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dopłaty 2015

7451 odpowiedzi na ten temat

#3641 Share stefek1991

stefek1991

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów

Napisany 07 styczeń 2016 - 12:57

Dopłaty 2015

To widze ze kolego mało co wiesz. Na obszarach Natura 2000 to myslisz ze ile dostają 800zł? a co to za wymóg zeby zbić trawę kosiarką raz w roku i tyle? A jesli chodzi o składanie jak mam hodowlę zależy mi na dobrej jakosci trawy to musze często kosić dać nawozów taki rolnik prawdziwy wszystkiego dogląda pilnuje a nie ściemnia zresztą  jak taki człowiek nie wie jak owies wygląda to wybacz. Ale widzę ze trafił sie tu obrońca ekologi. Ale tak juz jest dla konkretnego człowieka dadzą mniej a dla złodzieja więcej.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dopłaty 2015 Dzisiaj, 05:40
  •  

#3642 Share adaammek

adaammek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 503 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO , EKONOMIA

Napisany 07 styczeń 2016 - 13:50

Dopłaty 2015

Człowieku co Ty pitolisz. Znać na tym co się robi w biedronce. Na czym się musi znać żeby paleciakiem podjechać i na półkę towar przełożyć albo 5 przycisków wklepywać na kasie? Jakbyś posiedział 8 godzin przed komputerem,nauczył się masy procedur które zmieniają się co roku, nauczył się obsługi systemu nie jednego i co chwila jakichś nowych to w te pędy uciekłbyś do tej biedronki w której mało tego niejednokrotnie zarabiają lepiej niż niektórzy w ARiMR.
Zaraz powiesz czemu więc pracownicy ARiMR nie idą do biedronki. Nie po to studiowali niejednokrotnie robili po dwa fakultety czy doktoraty .

czy ty sie szaleju napiłes jakie doktoraty predzej to z protekcji PSL u nas w powiatówce to po sredniej brali  a na studiach to co niektórzy byli i nie znaczy to ze prodedury maja w jednym palcu ci po sredniej wiecej się  orjentują 

mysle ze teraz będzie redukcja etatów i podniosą wynagrodzenia tym najlepszym fachowcą 

czasami szlak człowieka trafia jak w agencji kazda osoba co innego mówi  kłanija się ustawy i procedury

naprawdę niektórzy się przykładają i roboty jest lecz znajdą się sciemniacze

#3643 Share miszka16

miszka16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 347 postów

Napisany 07 styczeń 2016 - 14:08

Dopłaty 2015

A po kiego dopłaty od jakichś ptaszków czy inne dotacje do ratowania jakichś zwierzątek? Tylko chyba po to by paru cwaniakom udostępnić kasę z budżetu.Ktoś kto myśli że ptaszki sobie nie poradzą bez pomocy człowieka jest chyba kompletnym idiotą.Zobaczcie do czego doprowadził program odnowy populacji bobra w Polsce.Paru cwaniaków przytuliło kaskę za rozmnażanie, transport i odchów  tych zwierzątek sprowadzając do Polski gatunek bobra którego na naszym terenie nie było,w zamian za to mamy zapchane rzeki rowy kanały i rozkopane wały i groble.Kiedy wreszcie Polacy zrozumieją że takie działania mają na celu zahamować nasz rozwój?

Edytowany przez miszka16, 07 styczeń 2016 - 14:09.

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#3644 Share stefek1991

stefek1991

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów

Napisany 07 styczeń 2016 - 14:51

Dopłaty 2015

polać mu!!! :)

#3645 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 styczeń 2016 - 15:29

Dopłaty 2015

bo to wszystko jest robione w sposób bardzo inteligientny, z jednej strony dajemy kase i robimy propagande, z drugiej mamy pełna kontrole nad całym sektorem, a z trzeciej strony zdecydowana wiekszosc społeczenstwa sie nie połapie o co nam chodzi bo sa zbyt mało inteligentni i do tego odpowiednio ogłupiani przez media

Edytowany przez odwajler, 07 styczeń 2016 - 15:30.

#3646 Share miszka16

miszka16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 347 postów

Napisany 07 styczeń 2016 - 15:33

Dopłaty 2015

"Oczywista oczywistość" Jak powiedział klasyk.Masz 100% racji.

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

#3647 Share thug

thug

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3210 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo sport

Napisany 07 styczeń 2016 - 17:15

Dopłaty 2015

http://www.farmer.pl/finanse/plan-wyplaty-doplat-bezposrednich-za-2015-rok-zrealizowany-w-polowie,61833,1.html

Thug

#3648 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6290 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 07 styczeń 2016 - 18:00

Dopłaty 2015

...Ktoś kto myśli że ptaszki sobie nie poradzą bez pomocy człowieka jest chyba kompletnym idiotą....

to samo powiedział mi tato.

Derkacz był tam gdzie mam łąkę w ochronie lęgowisk ptasich przez 40 lat i jest teraz.

Łąka oraz przyległe grunty były intensywnie użytkowane a on dawał sobie radę.

Trochę szkoda że tylko 3,4ha jest w tej ochronie lęgowisk bo dopłata fajna tyle że grunt pod uprawę kiepski (wolę pozostałe 30ha ornego które mam).

bo to wszystko jest robione w sposób bardzo inteligientny, z jednej strony dajemy kase i robimy propagande, z drugiej mamy pełna kontrole nad całym sektorem, a z trzeciej strony zdecydowana wiekszosc społeczenstwa sie nie połapie o co nam chodzi bo sa zbyt mało inteligentni i do tego odpowiednio ogłupiani przez media

Święte słowa.

W 2002 tato dostawał tyle samo za zboże co ja w zeszłym roku a weszły dopłaty do upraw, do maszyn (MGR).

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#3649 Share brutus0304

brutus0304

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 07 styczeń 2016 - 18:37

Dopłaty 2015

moim zdaniem dopłaty powinni dostać ludzie którzy udokumętóją działalność rolnoczą .Sieje zboże albo je sprzedaje na fakture lub mam krowy lub świnie i zurzyłem je ma własne potrzeby .Cwaniacy w blokach , taxi inni z mikro firm zostali by weliminowani .Pozdro z Juchnowca podlaskie

#3650 Share Azor07

Azor07

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów

Napisany 07 styczeń 2016 - 18:57

Dopłaty 2015

Przecież w ARiMR mają wszystko czarno na białym że ktoś niema bydła a całe pole to łąki .Teraz jak było suszowe to w mojej okolicy to właśnie ci wzięli co mają same łąki i gdzie tu sprawiedliwość .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3651 Share stefek1991

stefek1991

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów

Napisany 07 styczeń 2016 - 18:58

Dopłaty 2015

a ja Ci powiem ze mało to zmieni cwaniacy znajdą jeleni którzy wypiszą fakture jaką tylko będą chcieli aby pare złotych dali i faktura bedzie jaka chcesz 

#3652 Share MasseyXXXX

MasseyXXXX

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 07 styczeń 2016 - 18:59

Dopłaty 2015

Panowie dostajecie doplaty? Bo u nas nawet zaliczek nie podostawali i sam nadal czekam na jakies pieniadze, ale predzej niz marzec pewnie nie dadza...

#3653 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 styczeń 2016 - 19:07

Dopłaty 2015

zadnych dopłat !!! zadnych faktur i dokumentowania ze sie jest rolnikiem !!! 

jedyna słuszna droga to ceny na opłacalnym poziomie !!!!

byki 10zł, swinie 6zł itd

tym prostym sposobem cwaniaki i nieroby wypadaja z systemu automatycznie !!!

#3654 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2204 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo ;)

Napisany 07 styczeń 2016 - 19:13

Dopłaty 2015

Polać mu. 

Gdyby nie było doplat zostali by tylko Ci co faktycznie utrzymują się z ziemi a nie mają kilka ha i albo ugór albo łubin byle by doplata była.

#3655 Share menos

menos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 290 postów

Napisany 07 styczeń 2016 - 19:14

Dopłaty 2015

moim zdaniem dopłaty powinni dostać ludzie którzy udokumętóją działalność rolnoczą .Sieje zboże albo je sprzedaje na fakture lub mam krowy lub świnie i zurzyłem je ma własne potrzeby .Cwaniacy w blokach , taxi inni z mikro firm zostali by weliminowani .Pozdro z Juchnowca podlaskie

Ciekaw jestem tylko tego co dasz temu właścicielowi  za dzierżawę co zapłacisz mu podatek obawiam się że na to nie pójdzie a wyciągnąć 1000zł z kieszeni będzie ból  nie oszukujmy się ale duża cześć gospodarstw leci na dzierżawach

#3656 Share romet737

romet737

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 106 postów

Napisany 07 styczeń 2016 - 20:04

Dopłaty 2015

zaliczke dostałem w połowie grudnia tj. 50% IPO oraz płatności dodatkowej. gospodarstwo z EFA o pow.25 ha , woj łódzkie

#3657 Share suzuki18l

suzuki18l

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 07 styczeń 2016 - 20:08

Dopłaty 2015

ale nas w h...... robią, zaliczki zakończyli wypłacać z końcem listopada, tak podała agencja , a tu ktoś dostał w grudniu 

#3658 Share akowicz111

akowicz111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 07 styczeń 2016 - 20:14

Dopłaty 2015

I jak to się ma, że kto ma EFA to dostanie na końcu. Jak romet737 dostał w grudniu ?

#3659 Share suzuki18l

suzuki18l

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 07 styczeń 2016 - 20:19

Dopłaty 2015

on dostał tylko zaliczkę, wiesz taki bum własnie dla tych co po kwietniu mają dostać, szkoda że tak nie sprawiedliwie że nie wszyscy , 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3660 Share Milosz27

Milosz27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 330 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, mechanika i hodowla.

Napisany 07 styczeń 2016 - 20:19

Dopłaty 2015

Tego nikt nie wie ja też mam EFA i zaliczkę dostałem oraz ONW. Kto z kim spi nie wiadomo, co innego chcą, co innego piszą i co innego robią...

Edytowany przez Milosz27, 07 styczeń 2016 - 20:21.

Przyjmę deszcz w każdej ilości... B)