Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dopłaty 2015

7451 odpowiedzi na ten temat

#3301 Share Agrest

Agrest

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 673 postów

Napisany 18 grudzień 2015 - 08:02

Dopłaty 2015

Jakiego proszka używasz, że jesteś tak wyprany? I dlaczego uważasz, że Ci co byli przeciwni układom mafijnym poprzedniej koalicji to matoły? Odziedziczony burdel w agencji chcesz od razu zapisać na konto nowego rządu?

A jak odniesiesz się do zobowiązania poprzedniej ekipy przyjęcia bliżej nie określonej liczby islamistów, co obecnie może skutkować zabraniem części dopłat rolnikom? Słyszałeś o tym? I co, też to będzie wina nowego rządu? To są skutki ciągłego lizania i dawania d.py pani Angeli, przez naszych poprzednich "wybrańców".

Unia wie jaka część naszego społeczeństwa ciągnie na dopłatach i widzę że zrobi wszystko, żeby podburzyć   Nas do zmiany na stary układ. Najgorsze jest to, że obecna opozycja za wszelką cenę chce wywołać zamieszki w Polsce i doprowadzić do rozlewu krwi.

Tylko Ty ujrzysz to w innym świetle.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dopłaty 2015 Dzisiaj, 14:58
  •  

#3302 Share bobienko

bobienko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 570 postów
  • Zainteresowania:Sporty walki

Napisany 18 grudzień 2015 - 08:32

Dopłaty 2015

jak mi zabiorą doplaty na islamistów to i pewnie oskarża o wspieranie terroryzmu ;)

#3303 Share akowicz111

akowicz111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 18 grudzień 2015 - 08:36

Dopłaty 2015

Zamiast zaliczek dali by ze 2 syryjki do 1 ha . :D

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#3304 Share bobienko

bobienko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 570 postów

Napisany 18 grudzień 2015 - 08:47

Dopłaty 2015

o proszę jaki się łogier na forum trafił :)

#3305 Share akowicz111

akowicz111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 18 grudzień 2015 - 09:09

Dopłaty 2015

Łogier nie koniecznie , ale robota by się znalazła. Ps.  znalazłem coś takiego  Obszary ONW typ nizinny wyznaczone zgodnie z art. 32 ust. 3 rozporządzenia EFRROW będą obowiązywały najpóźniej od 2018 r.

#3306 Share benio1967

benio1967

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 816 postów

Napisany 18 grudzień 2015 - 09:49

Dopłaty 2015

A jak tą kontrolę weterynaryjna obejśc-mam w stodole siano i zboże i robię śrutę,parę byków w oborze i trochę ziemi.Przy kontroli weterynaryjnej na pewno zatrzymają część dopłat.Czy bydło przepisać na żonę?-jak jest podobny temat to proszę o przeniesienie.

Edytowany przez benio1967, 18 grudzień 2015 - 10:04.

#3307 Share akowicz111

akowicz111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 18 grudzień 2015 - 09:55

Dopłaty 2015

Kolega trzyma w stodole część jałówek ,zboże i maszyny. Jałówki odgrodził plandeką na czas kontroli i jakoś przeszło.

#3308 Share piotrp88

piotrp88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów

Napisany 18 grudzień 2015 - 10:22

Dopłaty 2015

A gdzie dokładnie jest zapis, że nie można robić śruty w stodole (tam gdzie przechowywane jest zboże)? Jeśli schowam śrutownik na czas kontroli i zostanie samo zboże, śruta i siano będzie ok? Powiedzmy, że śrutę zrobiłem u sąsiada

#3309 Share bobienko

bobienko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 570 postów

Napisany 18 grudzień 2015 - 10:35

Dopłaty 2015

u nas tez tak robią i przechodzi z tą plandeką

Edytowany przez bobienko, 18 grudzień 2015 - 10:37.

#3310 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3175 postów

Napisany 18 grudzień 2015 - 11:26

Dopłaty 2015 Śrutę zabierz i przenieś gdzie indziej. Ewentualnie jak radzą oddziel płytą czy plandeką. Nie kombinuj z przepisywaniem. Siano to nie problem. Byki w oborze jak mają dobre warunki to w czym problem?

Przypomniało mi się. W moim oddziale masa wezwań, bo ludzie zapomnieli zaznaczyć płatność dodatkową. Złożyłem przy okazji wniosek o wydanie decyzji dopłat. Załatwione od ręki.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3311 Share piotrp88

piotrp88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów

Napisany 18 grudzień 2015 - 11:33

Dopłaty 2015

A śruta w stodole na palecie w workach?

#3312 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3175 postów

Napisany 18 grudzień 2015 - 11:43

Dopłaty 2015 Zależy na kogo trafisz. Zawsze możesz powiedzieć, że nie dajesz śruty. I tak zachcą ewidencji pasz, czyli co kupujesz, od kogo, w jakiej ilości u ile własnych pasz sporządzasz. Masz taki zeszyt prowadzony?

#3313 Share benio1967

benio1967

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 816 postów

Napisany 18 grudzień 2015 - 12:23

Dopłaty 2015

ja żadnego zeszytu nie mam,byki mam oddzielnie w oborze,tylko śrutę i część maszyn w stodole

#3314 Share krilan06

krilan06

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 448 postów

Napisany 18 grudzień 2015 - 20:46

Dopłaty 2015

Jaki jest przelicznik euro/pln przyjęty w tym roku do dopłat?

#3315 Share brutus0304

brutus0304

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 18 grudzień 2015 - 20:57

Dopłaty 2015

nie miałem poprawki 8ha ani kontroi ,zapomogi do 1 grudnia zero kasy pani w arimr płatności tel 223184960 mówi pana wniosek jest w warszawie utkną po rozpatrzeniu zostanie skierowany do powiatu białystok potem tylko 3 tygodnie i ma pan kase

#3316 Share Alamo

Alamo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 19 grudzień 2015 - 09:39

Dopłaty 2015

Odpowiadam wam.Bo wnioski były proste i co roku niezmienne,po kilku latach weszły TUZY itp.jednak prostota nadal została zachowana,co dla niedouczonych pracowników AGRiMR było w miarę do ogarnięcia,a w tym roku poważne zmiany,w których się gubią.I jeszcze ten rząd PO-PSL,wiedząc że może nie wygrać,w akcie rozpaczy dolał benzyny by dawać zaliczki,co całkiem przybiło nieprzygotowanych pracowników i system do nagłej,jakże głupiej decyzji,gdzie za miesiąc ruszyły by normalne dopłaty.Dziś muszą pracować ręcznie z kalkulatorem w ręku i cierpieć przez idiotyczne posunięcie rządu PO-PSL.

#3317 Share benio1967

benio1967

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 816 postów

Napisany 19 grudzień 2015 - 16:56

Dopłaty 2015

A ja myślę że pracownicy w Agencji mają się BDB-cierpią to sprzedawczynie w sklepach przed świętami.

#3318 Share miszka16

miszka16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 347 postów

Napisany 19 grudzień 2015 - 17:54

Dopłaty 2015

U mnie zaliczka przyszła pod koniec listopada i od tej pory cisza jak makiem zasiał nie licząc zdarzenia że przyszła decyzja o dopłacie do suszowego .

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

#3319 Share jahooo

jahooo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1752 postów

Napisany 19 grudzień 2015 - 19:15

Dopłaty 2015

Czym tu się podniecać. Do końca roku nikt dopłat nie zobaczy, bo poleciał cały "wierzch" w agencji. Przecież te listy musi ktoś zaakceptować i podpisać.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3320 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Zainteresowania:MOTORYZACJA. TUNING. STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. HISTORIA .

Napisany 19 grudzień 2015 - 19:52

Dopłaty 2015 Rolnik zapłaci za opór w sprawie uchodźców

W Parlamencie Europejskim od pewnego czasu trwa poszukiwanie funduszy w unijnym budżecie uzgodnionym do 2020 roku, by móc je przesunąć właśnie na pomoc dla uchodźców.

http://www.agropolska.pl/pieniadze/rolnik-zaplaci-za-opor-w-sprawie-uchodzcow,406.html#
Część środków z dopłat dla rolników pójdzie na uchodźców?

W Parlamencie Europejskim coraz głośniej mówi się, że część pieniędzy z unijnej kasy przeznaczonych na dopłaty dla rolników, może być przekazana na fundusz migracyjny.

Uszczuplenie dopłat dla rolników może być karą za brak solidarności niektórych państw (m.in. Polski) w sprawie uchodźców. Z informacji Polskiego Radia wynika, że od pewnego czasu trwa poszukiwanie funduszy w unijnym budżecie uzgodnionym do 2020 roku, by móc je przesunąć właśnie na pomoc dla przybywających do Europy.

Okazją do tego ma być rewizja dużego budżetu, która rozpocznie się w przyszłym roku. Informacyjna Agencja Radiowa dowiedziała się, że socjaliści znaleźli już na to sposób i chcą zmniejszyć dopłaty bezpośrednie dla rolników w państwach, które nie są solidarne i przekazać pieniądze na fundusz migracyjny.

Rozmówcy stacji mówią, że łupem mogą paść dopłaty dla rolników, bo można je zmniejszyć w przeciwieństwie do funduszy spójności czy funduszy na rozwój obszarów wiejskich. Jeden z naszych europosłów ujawnia, że kopert narodowych nie można dotknąć, ale w przypadku dopłat rolnych sprawa jest prostsza bowiem są przyznawane z innej puli i można je obcinać.  

BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA