Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dopłaty 2015

7451 odpowiedzi na ten temat

#261 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 październik 2014 - 20:49

Dopłaty 2015

To nie unia , to postęp i ...............bogactwo konsumentow.

Konsumentów wybierajacych  koreanski telewizor,  niemiecki samochód ,włoskie meble ,  amerykanski traktor , duńskii pług., japońskie sushi , hiszpanskie truskawki i marokańskie ziemniaki.

A ci biedni , ci biedni płacza i wspominają polski przemysł , tylko zapominają ,ze kiedyś sami doprowadzili do jego upadku , własnym wyborem podczas zakupów.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dopłaty 2015 Dzisiaj, 12:10
  •  

#262 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 październik 2014 - 20:54

Dopłaty 2015

To gdzie taka tania jest ziemia?

to tania ?

u mnie gosciu kupił 15 ha wraz z budynkami (budynki wszystkie z białego pustaka, dom garaz i budynek gospodarczy 30mx10m z mozliwoscia przerobienia zarówno na bydło jak i na chlewnie) za 500 tys

#263 Share warchest

warchest

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1411 postów

Napisany 17 październik 2014 - 20:55

Dopłaty 2015

no dobra a czy jest jakas mozliwosc by wprowadzic ustawe w polsce w ktorej obcokrajowcy nie mogli by kupowac ziemi w polsce napewno mozna to rzad powinien cos z tym zrobic by calkowicie wyeliminowac obcokrajowcow ktorzy chca wykupic polska ziemie jak teraz patrze to teraz ziemi to nei kupuja prawdziwi rolnicy tylko albo obszarnicy albo przedsiebiorcy co maja jakas firme podejrzewam ze sa to tkzw slupy ze sprzedadza pozniej obcokrajowcom tylko z duzym zarobkiem

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#264 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3827 postów

Napisany 17 październik 2014 - 20:55

Dopłaty 2015

No stary post roku galeria w 80 tys. mieście powoduje ogromny rozwój... normalnie jeszcze tak się w tym tygodniu nie uśmiałem... Jaki rozwój ... Jedynie co to wyzysk, wegetacja ludzi i jedzenie takie którego wstydziłby się wystawić Niemiec u siebie. Bez tego co mamy ? Nic bo gołąby zamiast postawić na POLSKIE markety wypatrują któremu z unijnych wejść do  d... Skoro już biedronek reali etc jest już więcej niż dwa 80 tys. miasta dopier....lić im podatek (którego o dziwo podobno nie będzie przez jakieś niedopatrzenia w rządzie POPSL i w dodatku śmieszna wartość podatku), skoro są to niech płacą. Nie wiem czy wiecie że w jeronimo  47 % całego światowego przychodu z ma Polski o czym to świadczy ? Ze gdzie indziej nie dadzą się nabrać na takie sztuczki i nie ma takiego eldorado dla zachodniego kapitału jak w tym grajdołku....

Nie pisz mi proszę że galeria powoduje rozwój bo to jest niedorzeczne już większy rozwój jest z burdeli ... a to i to żenada ...

Czytaj ze zrozumieniem :D skrytykowałem galerię a Ty piszesz jakbym ją pochwalał. 

#265 Share warchest

warchest

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1411 postów

Napisany 17 październik 2014 - 20:57

Dopłaty 2015

to tania ?

u mnie gosciu kupił 15 ha wraz z budynkami (budynki wszystkie z białego pustaka, dom garaz i budynek gospodarczy 30mx10m z mozliwoscia przerobienia zarówno na bydło jak i na chlewnie) za 500 tys

to to jest drogo wedlug cb ? budynki teraz to sa prawie nic nie warte ale ziemia duzo jak to jest dla cb drogo to co bys powiedzial na ceny ziemi 70 80 tys i nie ma sprzedazy a jak jest to chetnych tylu ze nie przebijesz

#266 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 październik 2014 - 21:01

Dopłaty 2015

umiesz czytac ze zrozumieniem ?

budynki nic nie warte ?

to postaw budynek 30mx10m zobaczymy czy nic nie warte :D

do tego dom w ktory wystarczy zainwestowac jakies 100 tys zł i mieszkac jak Pan

Edytowany przez ventador, 17 październik 2014 - 21:03.

#267 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 październik 2014 - 21:04

Dopłaty 2015

to to jest drogo wedlug cb ? budynki teraz to sa prawie nic nie warte ale ziemia duzo jak to jest dla cb drogo to co bys powiedzial na ceny ziemi 70 80 tys i nie ma sprzedazy a jak jest to chetnych tylu ze nie przebijesz

Zgadza się i weź dokup i się rozwijaj, to do emerytury tego nie spłacisz..

#268 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 październik 2014 - 21:08

Dopłaty 2015

Tylko że żaden bank nie udzieli kredytu , wyższego niż 90% średnich cen rynkowych w danym terenie .

Druga sprawa to to ,że dla większości piszących o wielkich pieniadzach i jeszcze wiekszej rzeszy kupujących ziemię rolna za 80 i wiecej tyś zł/ha , jedynymi pieniędzmi które widzieli, jest kieszonkowe wypłacane na zakup batona 'Mars" podczas długiej przerwy w gimbazie., otrzymanego od rodziców , jak sa grzeczni.

#269 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 październik 2014 - 21:24

Dopłaty 2015

Hahahaha no jest tak też jak piszesz, ale jest też jeszcze ta mniejszość która batonów nie jada na co dzień  i to potwierdza, więc coś chyba jest na rzeczy.

#270 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 październik 2014 - 21:29

Dopłaty 2015

I  chwala Ci za to  , bo to i nie zdrowe  dla mlodego organizmu i dla kieszeni rodziców. Wystarczy jablko i szklanka mleka.

Edytowany przez xemit, 17 październik 2014 - 21:30.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#271 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 październik 2014 - 21:35

Dopłaty 2015

Kurcze Xemit, miałem Ciebie za większego bystrzachę,       :P        hahahaha   no ale widzę że czas zaczyna  i Ciebie posuwać,         :lol:     ale ok.  może i lepiej że żyjesz sobie w nieświadomości.       :P     :D

#272 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 październik 2014 - 21:40

Dopłaty 2015

Niestety każdego coś lub ktoś posuwa, mnie jak piszesz czas., a tobie radzę" być czujnym" na religii bo czas Ci nie grożny.

Edytowany przez xemit, 17 październik 2014 - 21:43.

#273 Share Ecopiotr

Ecopiotr

You have the right to stand up and fight for things you belive i

• Members
  • PipPipPip
  • 761 postów

Napisany 17 październik 2014 - 21:41

Dopłaty 2015

Warchest, pierwsze pytanie, które mi się nasuwa czytając Twoje posty, to - dyslektyk, czy za dużo pije? Drugie, to - czy jest jakakolwiek szansa na to, że kiedyś dorośniesz i zaczniesz choćby udawać, że rozumiesz cokolwiek z otaczającego Cię świata? NIE mamy możliwości powstrzymania wykupu polskiej ziemi przez obcokrajowców, ponieważ: Polacy mają również prawo do kupowania ziemi poza granicami. Poza tym termin rozpoczęcia handlu ziemią został ustalony na rok 2016 (czyli 12 lat po wstąpieniu Polski do Unii), a i to pod warunkiem uwolnienia rynków pracy na zachodzie dla Polaków. Na koniec "słupy", to nie ci co kupują, by sprzedać z zyskiem, lecz ci, którzy kupują jako oficjalni płatnicy, choć ani ich na to nie stać, ani nie są faktycznymi właścicielami.

Inna sprawa, wielu narzeka, że nie mogą dokupić ziemi. Pewnie słyszeliście o rolnikach, którzy uprawiają czyjąś ziemię, ale nie oni, lecz właściciel bierze dopłaty. Z punktu widzenia właściciela - po co ma sprzedawać, skoro nie robiąc kompletnie nic (poza złożeniem wniosku o dopłaty), dostaje kasę? Pytanie dodatkowe - kto tak naprawdę jest temu winny?

#274 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 październik 2014 - 21:48

Dopłaty 2015

t ceny ziemi 70 80 tys i nie ma sprzedazy a jak jest to chetnych tylu ze nie przebijesz

Przechu , 80 kola wywoławczej za ha , i nie ma szans przebic , tylu chetnych.

#275 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 październik 2014 - 21:52

Dopłaty 2015

Niestety każdego coś lub ktoś posuwa, mnie jak piszesz czas., a tobie radzę" być czujnym" na religii bo czas Ci nie grożny.

No głupi to ty nie jesteś, choć czasem zbyt arogancki, tylko węchu to już niestety nie masz      :P   a ja Ci radzę najlepiej już niczego mi nie radzić.      :P        :lol:

Dla Ciebie zrobię ten wyjątek i mogę być gówniarzem.       Hahahahaha

#276 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 październik 2014 - 21:52

Dopłaty 2015

przebic te 80 tys to zawsze mozna, pytanie po co ?

gdzie tu sens, logika i matematyka ?

10 ha 800 tys zł

100ha 8mln zł

widzicie tu interes ?

bo ja to widze interes tylko dla tego co sprzedaje po tyle :D

Edytowany przez ventador, 17 październik 2014 - 21:55.

#277 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 październik 2014 - 21:55

Dopłaty 2015

Niestety nie zawsze, kiedys się musisz obudzić . A sen , jak to sen , niewiele za chwilę pamietasz.

Korsarz1 , nie tylko węchu , teraz to wzrok mi podupadl. Dziwnie nie widzę pieniędzy.

Edytowany przez xemit, 17 październik 2014 - 21:57.

#278 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3827 postów

Napisany 17 październik 2014 - 22:00

Dopłaty 2015

Jak po ostrej libacji. 

#279 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 październik 2014 - 22:03

Dopłaty 2015

przebic te 80 tys to zawsze mozna, pytanie po co ?

gdzie tu sens, logika i matematyka ?

10 ha 800 tys zł

100ha 8mln zł

widzicie tu interes ?

bo ja to widze interes tylko dla tego co sprzedaje po tyle :D

A wiesz dlaczego tyle dają? bo się boją że po uwolnieniu obrotu ziemią nie kupią już ani kawałka, a mają swojej zbyt mało by przetrwać i się nie dać, w tych rejonach zawsze był głód ziemi, brak PGR-ów gdzie by można było się podratować agencyjną ceną, a jeżeli były to zostały sprzedane w całości obszarnikom i pozostaje tylko obrót międzysąsiedzki.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#280 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 październik 2014 - 22:04

Dopłaty 2015

to raczej nie po libacji tylko dzieki wszystkim politykom i ich rzadzeniu nie widzi pieniedzy