Zaloguj się, aby obserwować  
krzysztofagricultu

Żywność dla potrzebujących?

Polecane posty

Unia Europejska znalazła rozwiązanie dla producentów poszkodowanych embargiem. Ich żywność ma trafić do banków żywności, gdzie zostanie przekazana potrzebującym. Cel niby dobry, tylko czy dla wszystkich stron? Jak myślicie, bo to dość intrygująca kwestia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aster453    26

To chyba tak do końca nie jest pewne, choćby wziąć pod prawo obowiązujące w danym kraju czy takie rozwiązanie jest ok, nie wiem. Wiadomo szczytny cel jednak jeśli nie zapłacą lub zapłacą co łaska to szkoda pracy tych ludzi. W tym wypadku będę obiektywny a nie jak na forum ludzie piszą dopłaty tym czy tym a czemu im nie nam ... Zajmij sie jeden z drugim taką a nie inną działalnością dopiero oceniaj ..

 

Ale wracając do tematu szczytny cel tylko czy aby na pewno wszystkich zadowoli wg mnie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Napewno rolnicy będą poszkodowani,za 1kg np. pomidorów maja dostawać 0,15 eurocentów to znikome pieniądze,a nie wiadomo czy je dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

Czytałem gdzieś że holendrzy też dostaną odszkodowania i prawie 100% z nich zadeklarowało zniszczenie płodów. Jest to jedyne sensowne wyjście by "pozbyć się" nadmiarów z rynku. Rozdawanie jest bez sensu bo produkt trafia na rynek tyle ze bezpłatnie. .


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Najlepsze rozwiązanie to puścić za pół ceny w sklepach, ludzie by masowo kupowali bo tanie. Mam chęć np na coca colę - idę do sklepu patrzę butelka 2l 5.50zł, biorę jedną i wychodzę. Ale jak jest promocja 2x2l za 7zł to biorę dwie albo i więcej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Promocja? No okej, może i można, ale czy skala problemu nie przekracza możliwości zbytu? Problem dotyka też chyba takich produktów, które nawet przecenione mogą nie zejść z półek sklepowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ludzie żeby obejść ten przepis eksportują pierw na Białoruś a pózniej do Rosji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj