Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mam zamiar kupić Case 5150 co o nim sądzicie ?

25 odpowiedzi na ten temat

#21 Share GABRYS1997

GABRYS1997

Nowicjusz

• V.I.P.
  • rank
  • 21 postów

Napisany 15 wrzesień 2014 - 17:06

Mam zamiar kupić Case 5150 co o nim sądzicie ? O pompe dowiadywalem sie w serwisie CASE i powiedzieli mi 14 tys...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Mam zamiar kupić Case 5150 co o nim sądzicie ? Dzisiaj, 02:14
  •  

#22 Share mataxenon

mataxenon

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 15 wrzesień 2014 - 18:57

też mnie interesuje ten model :) ciekawe co w tej pompie jest takiego że tyle kosztuje, tak z wyglądu przypomina pompę od ursusa dużego :D 

#23 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1910 postów

Napisany 15 wrzesień 2014 - 20:11

a to dziwne bo kilka osób na forum też dowiadywało się o ceny tych pomp m.in w serwisach i śpiewali po ponad 20 tys. Tak czy owak cena tych pomp jest porażająca, przeglądałem ceny pomp różnych ciągników dużo większych i wydajniejszych to cenowo nic się nie równało tą tych modeli, np do CVX czy NH TVT tez tłoczkowa kosztuje ok 10tys  czy wspomniany MX 6,5tys. Nie mam pojęcia co w tej pompie jest takiego niezwykłego, że ona tyle kosztuje wysadzana złotem czy co

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share Norman

Norman

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 11 październik 2014 - 19:39

Ostatnio miałem okazję rozmawiać z handlarzem i pytałem go o te pompy to mówił, że ma 2 na wymianę za starą po regeneracji za 2 tyś. zł sztuka z gwarancją na rok, kiedyś też byłem u innego oglądać Case MX i też rozmawiałem o pompach do serii 51xx to mówił że kupuje zagranicą części i robi sam ceny nie mówił ale jak powiedziałem 4 tyś. że za regenerację chcą to się roześmiał. Fakt te ceny po wyżej 20 tyś. to jakaś porażka jak do MX kosztuje nowa w granicach 5-6 tys. Powershifta robiłem kiedyś znajomemu to roboty nie jest tak dużo a ceny tarczek i uszczelnień to nie pamiętam, raz miałem przypadek że wyskoczyło zabezpieczenie i kosz się rozpiął  po założeniu było ok. Sam posiadam 5140 bez powershifta i jak na razie  wszystko śmiga i tu nawet przy  zmianie kierunku jazdy, skręcie, podnoszeniu podnośnika i obrocie pługa razem na wolnych obrotach silnika nie rozłącza skrzyni, podejrzewam że niema czujnika od spadku ciśnienia. Ogólnie jak nie wyjechany to będzie latał, ta jak każdy inny sprzęt. 

#25 Share marcincase5150

marcincase5150

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 26 październik 2014 - 15:28

panowie z pompą moge podpowiedzxiec ze za ok 500 euro mozna nabyc cały układ pompujacy czyli kasete z tłoczkami plus tarcze dociskowa. przerabiałem ten temat  i tez ceny szły w tysiace a tak naprawde w tej pompie nic nie ma procz dwóch łozysk wałka i tego układu pompujacego. polecam firme bosch rexroth w warszawie to jest pompa ich produkcji i maja do niej czesci.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share Krystiano9191

Krystiano9191

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 16 grudzień 2014 - 19:09

Mam zamiar kupić Case 5150 co o nim sądzicie ? marcincase5150

kolego trzeba oznaczenia tej pompy hydr. do regeneracji  jak robiłeś w REXROTH w Warszawie  , zadowolony jesteś z tej regeneracji z góry dziękuje  za odp

Dodaj odpowiedź