PiotrSzczukocki

kategoria T w Łodzi

Polecane posty

lukasx21    165

raczej marne szanse na znalezienie osk który prowadzi kat T, przewaznie szkoły rolnicze się tym zajmują


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez karpiol
      co trzeba pokazać w ciągniku na egzaminie?? Egzamin mam na Zetorze 3320...
      - rozrusznik
      - alternator
      - wlew oleju
      - wlew płynu hamulcowego
      - wyłącznik prądu
      - filtr powietrza
      - wlew płynu chłodzącego
      - miarka do sprawdzania poziomu oleju
      - wlew płynu do spryskiwaczy
      coś jeszcze??
       
      prezentacja ciągnika jest przed połączeniem z przyczepą czy po??
       
      Proszę o odpowieź
    • Przez rzezuch
      Witam.
      Co wy na to, żebyśmy zrobili swoją małą bazę nowych pytań? Wielu pewnie próbowało zdać, i może pamiętacie pytania specjalistyczne? Są one całkiem inne niż te stare, więc może wpisywalibyśmy tu te, które mieliśmy?
      Ja miałem np.
      1.Jakiego koloru jest przewód zasilający w dwuobwodowej inst. pneumatycznej?
      a.czerwony b.żółty c.czarny
      2.Co należy zrobić, podczas jazdy z przyczepą na śliskiej nawierzchni?
      a.włączyć przedni napęd, jeśli jest, b.włączyć biegi pełzające c.przełożyć ładunek na przyczepie, by odciążyć oś
      3.czy znak (zakaz wjazdu ciągników) obowiązuje ciągnik rolniczy z przyczepą?
      a.tak b.nie c.nie, jeśli wykonuję prace remontowe na tej drodze
      Myślę, że jak każdy dorzuci coś od siebie, to na pewno wielu pomoże ten temat Enjoy ;P
    • Przez Pawel89pl
      Witam mam kategorie prawa jazdy b i potrzebuje kategorii żebym legalnie mógł jeździć z dwoma przyczepami i tu pytanie Czy kategoria b+e daje mi taką możlwość czy musze robić kategorie t . W jednym ośrodku dowiedziałem się że moge w drugim że nie policjant też mi nie mógł dokładnie na to odpowiedzieć ,w internecie jest dużo sprzecznym informacji
    • Przez nieporet
      Witam Nie ukrywam, że jestem laikiem a dostałem zadanie wyszukania najlepszego ciągnika do wodowania łodzi! Z racji skromnej wiedzy prosze o pomoc! W założeniu ciągnik ten w sezonie będzie wodował łodzie na lawetach, łodzie do max 5ton ! dodatkowo chcemy żeby współpracował z pługiem, kosiarką bijakową i oczywiście przyczepą! Bardzo prosze o sugetie, pomysły, wiem tylko że wskazany jest napęd 4x4 ale to chyba już standard?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś wie czym różnią się te kategorie względem prowadzenia ciągnika? Czy kat B+E uprawnia do jazdy ciągnikiem i dwoma przyczepami o dowolnej ładowności, czy są jakieś ograniczenia. Z góry dziękuję za odpowiedz.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj