void

[140-150 KM] Czy istnieje alternatywa dla Renault 155.54 do 45-50 tysięcy?

Polecane posty

void    0

Udało mi się uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące 155.54. Kolejne pytanie czy trzymać się Renault 155.54 czy rozważyć Fendta 614LS/312 czy coś ze stajni JD? Renault ma silnik Fendta i przy podobnej cenie do Fendta są młodsze, ale czy jest sens kupowanie starszego Fendta? Z góry dziękuje za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

312 to nie ta liga - ogólnie szukając używanego ciągnika nie radzę zawężać się do 1 marki bo może być tak że będziesz szukał i szukał bez skutku...

Na twoim miejscu rozważyłbym też następujące modele:

- Deutz-Fahr Agrostar Dx6.61

- Landini Legend 145

- Massey Ferguson 3645

- Valmet 8400 lub 8300.

Taką właśnie alternatywę widzę dla tego Renault i Fendt'a


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

...Renault ma silnik Fendta ...

Fendt od początku istnienia swej marki nie wyprodukował ani jednego własnego silnika. Skąd masz takie wiadomości, że jednak to zrobił?


"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CamilloVII    18

Sprostowanie. W fendach jak i w renault znajduje się silnik firmy MWM.

 

Edit.

Poprawione.

Edytowano przez CamilloVII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zależy  siedzi też John Deer'owski :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez damianzb9613
      Witam, co może być przyczyną mokrego kolektora wydechowego i całego tłumika aż do samej góry (podstawiłem puszkę pod tłumik to nakapało oleju z paliwem czy coś takiego )zostały wymienione pierścienie tłokowe , uszczelki pod głowicą i pompa paliwa i wtryski były sprawdzone.
    • Przez Piotrek106
      Witam, mam pytanie z jakiego samochodu podchodzą klocki hamulcowe do ciągnika renault 106.14?

       
    • Przez mumin0121
      KOLEDZY KTO POMOZE CO TO ZA KONTROLKA POD NUMEREM 10 ZASWIECILA SIE NA GORACYM SILNIKU I PISZCZAL SYGNAŁ
    • Przez Gustawek
      Siemanko. Cyrki z moją Renią. Po wymianie olejów i uszczelnieniu kilku miejsc sylikonem podnośnik dziwnie się zachowuje. Po uruchomieniu ciągnika podnośnik idzie na maksa do góry i pompa jakby dalej ciśnie. W 4-5h na wyłączonym ramiona opadną powoli. Zaznaczę że druga dźwignia od podnośnika jest przyblokowana (ta z numeracją). Ktoś zaradzi?
    • Przez Reno123
      Witam jestem posiadaczem Renault 103.54 mam problem z hydraulikom. Po odpaleniu rurka od pompy hydraulicznej do rozdzielacza mocno drży , przewody do hydrauliki wywrotu są ok nie wiem co powoduje drganie i jak to usunąć . Czy to może być przez rozdzielacz. Po dłuższej pracy słabnie wspomaganie. Proszę o poradę 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj