younggirl

studentka poszukuję miłości... ;)

Polecane posty

daremw    128

powiem wprost dziewczyna myślała że kogoś ciekawego tu pozna, a zaraz znalazła się garstka niedowiarków (żeby nie pisać dosadniej) która jej ubliża a wszystko przez jedną kretynkę z innego tematu, ogarnijcie się trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja też obstawiam że to jedna i ta sama w obu tematach, chociaż nie twierdzę że to kretynka, wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie no wyobrazić to sobie mogę, gorzej bym w to uwierzył. :P ale też nie twierdzę z uporem maniaka że to jest na pewno jedna, może Masz lepsze informacje od nas. :P To w takim razie pomóż obu dziewczynom i utnij tu wszelkie spekulacje. ;)

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Optimus    71

no i byś się zdziwił...

żebyś ty był atrakcyjny (jak i setki innych) to też byś tu nie szukał wychodzi na to.

jakoś nie mam trudności podejść do dziewczyny i zagadać a kobite mam ale to juz mój biznes :lol: jak sie tak bardzo boi to może warto pomyśleć o klosztorze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

bardzo się cieszę że masz tylko nie bardzo rozumiem co ci tak przeszkadza że chciała tutaj kogoś poznać bo i w sumie dział forum temu też poświęcony więc nie wiem o co wielkie halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

 

To jakis facet sobie jaja robi ;) pod tym adresem email na fb jest jakis gosciu.

A poza tym to miltikonto @angel1993 wiec za obydwoma kontami stoi jakiś napaleniec (pedał?)

 

 

daremw

Kolega który to napisał ma możliwość sprawdzić adresy e-mail , dostawców internetu , lokalizację , ip itp a ty nie masz więc nie rozumiem skąd to przekonanie ?

Masz w tym jakiś cel? obiecał ci coś kolega? :D

 

 

 

Sory za grubą czcionkę , nie włączałem tego ....

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

a napisał ktoś do niej?

ps: zapomnieliście że są bramki proxy

 

poza tym styl pisania jest całkiem inny, ale niech będzie że jesteście najmądrzejsi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Skoro zakładając temat podaje się za dziewczynę - to na pw będzie inaczej? owszem pisałem PW nie dlatego że szukam kogoś bo już dawno znalazłem , tylko po to że ta osoba podała mi link do nk jako dowód że kobieta , ale mnie to nie przekonało , załozyć konto na nk na dowolne dane to żaden problem , znajomych też nie problem zaprosić.

 

do tego nie jest nawet podana lokalizacja , tylko pisze "tu i tam " czy jakoś tak :D

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

ha ha ha ale argumentacja... normalnie mnie to powala.

to wniosek taki że ty to też nie ty, podobnie jak cała reszta :)

jak lubisz sie bawić w taką dziecinadę to już twoja sprawa, akurat dziesiątki moich znajomych nie mają ani zdjęć ani danych, albo fałszywe bo szanują swoją prywatność.

normalnie masz tok myślenia nastolatka, zajmij się może trochę pracą bo od nadmiaru komputera z internetem niektórym sie trochę w głowach przewraca :)

Edytowano przez daremw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

a napisał ktoś do niej?

ps: zapomnieliście że są bramki proxy

 

poza tym styl pisania jest całkiem inny, ale niech będzie że jesteście najmądrzejsi ;)

I na tej tylko podstawie ucinasz spekulacje? :P mogę Ci zaraz podać co najmniej pięć przykładów podobieństwa między obydwoma kontami.

Obyś się nie przewiózł na tej ufności. :P Nie twierdzę że to akurat facet, tylko jedna kobieta.

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

ja? ja nie szukam dziewczyny bo mam to jak ja sie mogę na tym przejechać? jak bym polecił jakiegoś kolegę? no bez jaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tego nie miałem na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

ale ja to na myśli miałem, jak sie nie podoba że tu szuka to sobie osobiście znajdzie. dla mnie to akurat żadne ryzyko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Słuchaj, nikogo nie interesuje czy szuka czy nie, ma prawo, tylko twierdzę że to ta sama osoba założyła obydwa podobne tematy i tyle. Za ostro pojechała w pierwszym, no to drugi już dużo łagodniejszy, jednak są podobieństwa, jakoś mało wierzę w zbiegi okoliczności, ewentualnie namówiły się dwie koleżanki.. Jednak ja obstawiam że to jedna i ta sama. :P

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

no to jak zrozumiała błąd i próbuje to naprawić to tym bardziej warto dać szanse, chociaż dalej twierdzę że inne osoby. już było podejrzenie że to ta sama osoba co Yvonne, którą już bardzo dobrze znam i żebym nie zaprzeczył to by sie pewnie te domysły ciągnęły dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ok, ja też uważam że to może być całkiem fajna i miła dziewczyna i jeśli faktycznie to ona to przecież wystarczy się przyznać i po sprawie, a tak to co, jeśli jest o coś podejrzenie a nie wyjaśnione to uważasz że to jej pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

gorzej jeśli jest podejrzenie a właściwie wyrok a osoba niewinna, rozpatrujesz tylko swój punkt widzenia przyjęty przez ciebie jako pewnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jaki wyrok? mówisz podejrzenie, tylko że sama do tego doprowadziła, ok ciągniesz mnie za język.

1. obie ta sama lokalizacja

2. IP komputera to samo

3, jedna i druga podobnie lubią cytować poprzednie posty

4. styl pisania bardzo podobny

5. jedna i druga każą do siebie pisać, ale zastrzegają że odpowiedzą tylko na interesującą konwersację

6. jeden temat praktycznie spalił na panewce, powstaje bardzo podobny, założony też przez studentkę z tej samej lokalizacji jak są inne już dawno założone

7. jakoś SPECJALNIE ANI JEDNA, ANI DRUGA NIE BRONI SIĘ PRZED ZARZUTAMI ŻE TO TA SAMA OSOBA.

 

Mało? i jak mam to odebrać? inni też jakoś tak to odebrali.

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

no cóż, Ip nigdy nawet nie przyszło mi do głowy żeby sprawdzać i nie wiem czy jest tu dla szarego użytkownika taka opcja. lokalizacja dokładniej jaka? po IP czy po czym, województwo?

co do zastrzeżenia sobie odpisywania na interesujące... też prawdopodobnie to samo napisał xD

jakoś jedna pisała że to nie ta sama osoba a druga nie odwiedza tego tematu- nawet to by było w takim przypadku logiczne :)

w sumie próbowałeś udowodnić, niby to brzmi wiarygodnie... na pierwszy rzut oka. daj jakiś niepodważalny dowód, chociażby z IP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

teraz każda dziewczyna zakładająca konto będzie podejrzana? czepiliście sie angel to jestem w stanie zrozumiec bo pisała jak zarozumiała księżniczka ale youngirl padła ofiarą zachowania poprzedniczki może dajcie już spokój dziewczynie i tym podejrzenią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez ursusomania
      poszukuje czesci do przyczepy krone 6000 turbo moze ktos wie gdzie dostane. dzwoniłem do serwisu to sie za głowe złapałem takie ceny.
    • Przez Freek
      Witam poszukuje osób oszukanych przez tą firmę może ktoś się znajdzie wiem że na pewno nie jestem sam. Chce odzyskać swoje pieniądze bo ten tur to porażka liczyłem się z tym że to nie będzie cudo ale bez przesady. Tur został na ciągnik dosłownie powieszony strach go używać a wgl to nawet się nie da, nic nie podłączone joystick wrzucony do kabiny tur cały chodzi śruby sworznie luźne. Prawdopodobnie przy próbie użycia poważnie uszkodzę ciągnik. Panowie wraz z szefem uciekli z montażu zostawiając mnie z tym szrotem. Liczę na was razem coś zdziałamy. Zamieszczam link do tego bubla. 
      https://www.olx.pl/oferta/tur-5-ladowacz-nowy-ursus-zetor-mtz-new-holland-CID757-ID8HqDR.html#85cd672596
    • Przez kamil5421
      Witam. Przeglądam forum i wszystkie linki nie działają . Tak więc poszukuję Tabeli Wysiewu do siewnika Stegsted STA 3m 25r , przekładnia posiada 2 dźwignie .. z góry dziękuje 
    • Przez john1
      Poszukuje dobrego mechanika od mf moj mf 3060 okolice ostroleka łomza szczytno z góry dziekuje
    • Gość johny22
      Przez Gość johny22
      Witam, 
      poszukuje usługi siewu buraka cukrowego z systemem GPS i rozłączaniem sekcji, Powiat Krotoszyn Gostyń 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj