younggirl

studentka poszukuję miłości... ;)

Polecane posty

kobra89    71

:D

Też bym sie wyraził sensownie ale nie chce %%


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Skoro sądzi ze chce kogoś poznac i to "do śmierci" to czemu nie, tez mam problem że kim sie nie zwiąże trwa to dośc krótko.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Już są chyba ze 3 podobne tematy tylko założyciele są inni, albo założyciele :wacko:


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

A poza tym to miltikonto @angel1993 wiec za obydwoma kontami stoi jakiś napaleniec (pedał?)

 

To pewne? przeczytaj Pw


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Optimus    71

Lewactwo sie szerzy pilnujcie swoich 4liter :D tecza na placu Zbawiciela w Wawie robi swoje, chłopak i dziewczyna to normalna rodzina :ph34r: Jednym słowem albo pedał tak jak tu powiedziano albo dziewczyna która nie wie czego chce ma sie za ch.j wie co i ma za duzo wolnego czasu tyle całego wywodu ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Da się ktoś złapać na kłamstwie, to nie wiem na co może liczyć. Bo jeśli miała dobre intencje, to na pewno źle to zaczęła.

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

ale upierdliwi jesteście temat założony dzisiaj po południu a wy zmusiliście dziewczyne do zamknięcia konta :lol: gratulacje w ten sposób napewno kogoś znajdziecie a nie dało sie tak powoli wypytac wybadac tylko odrazu spi...laj pedale odbudowac tęcze :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ale wy jesteście porąbani :D My kobiety to nie przedmiot, że wejdziecie w necie obejrzycie fotki według kryterium i kupujecie do kolekcji jak maszynę.... czyż nie lepiej zagadać tą studentkę , umówić się w zobaczyć w realu a wtedy pewność będziecie mieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ale wtedy będziesz miał jasnośc czy to kłamczucha czy realna postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

o ludzie... może i ktoś sobie jaja robi ale da się chyba normalnie zagadać bez robienia z siebie idioty a wtedy sie okaże kto to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zwróć się z tym do Admina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
younggirl    0

http://www.agrofoto....-chetnych-brak/

a to nie kolejny dubel tej samej osoby?

Mimo obietnicy galeria nie została odblokowana :P

 

Napiszę Ci na nk.pl taką samą wiadomość, galeria nie zostanie dla Ciebie odblokowana gdyż nie chcę aby pan w średnim wieku na mnie patrzył tyle powinno Ci wystarczyć :) i younggirl to ja !!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
younggirl    0

Bo też i nic ciekawego bym nie zobaczył , nie trudź się dla mnie jesteś spalony :P

xerion3800

 

nie napalaj się , mało to facetów :P:D

 

skoro dostałeś taką samą wiadomość na nk. pl to chyba coś oznacza??? to jest profil kobiety jak zapewne zdążyłeś zauważyć ...

 

Więc proszę nie pisz bredni, tylko przyznaj że udowodniłam Ci swoja tożsamość. Takim pisaniem tylko zniechęcasz innych forumowiczów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

A ktoś weryfikuje płeć na nk? Jak ktoś ma ochotę się podszywać pod kobietę tu , to czemu nie na innych portalach?

Niczego mi nie udowodniłeś/aś , ty nie pisz bredni

 

Nie widzę sensu w tej dyskusji , nara

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
younggirl    0

A ktoś weryfikuje płeć na nk? Jak ktoś ma ochotę się podszywać pod kobietę tu , to czemu nie na innych portalach?

Niczego mi nie udowodniłeś/aś , ty nie pisz bredni

 

Nie widzę sensu w tej dyskusji , nara

 

Rzeczywiście jestem podopisywana do szkół, klas, mam znajomych ale na pewno podszywam się pod kogoś, tylko po co??? ;)

 

Tak, to ja widziałem. Ma wąsy, ogólnie nie polecam :lol:

Pozdrawiam.

Piotr Frączewski.

 

hmm co ty mogłeś widzieć, chyba swoje odbicie w lustrze??? ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ale na pewno podszywam się pod kogoś, tylko po co??? ;)

Też chciałbym to wiedzieć po co Angel mi to robisz? :P:D

 

Zwróć się z tym do Admina ;)

To Admin też szuka miłości? no chociaż może, bo gdzieś go wcięło :blink: no nie wiedziałem że Kolega zajmuje się teraz stręczycielstwem. :P :lol:

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
younggirl    0

Chciałam zamknąć ten temat, ale teraz sobie myślę.. dlaczego????? przecież ja nic nie zrobiłam, agrofoto ma jakieś problemy ale na pewno nie ja, do żadnego zdublowania konta nie doszło. Jestem szatynką o niebieskich oczach, jeśli ktoś jest zainteresowany moją osobą, zapraszam

 

Też chciałbym to wiedzieć po co Angel mi to robisz? :P:D

 

 

To Admin też szuka miłości? :blink: no nie wiedziałem że Kolega zajmuje się teraz stręczycielstwem. :P :lol:

Jaki Angel???? tu jej nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez ursusomania
      poszukuje czesci do przyczepy krone 6000 turbo moze ktos wie gdzie dostane. dzwoniłem do serwisu to sie za głowe złapałem takie ceny.
    • Przez Freek
      Witam poszukuje osób oszukanych przez tą firmę może ktoś się znajdzie wiem że na pewno nie jestem sam. Chce odzyskać swoje pieniądze bo ten tur to porażka liczyłem się z tym że to nie będzie cudo ale bez przesady. Tur został na ciągnik dosłownie powieszony strach go używać a wgl to nawet się nie da, nic nie podłączone joystick wrzucony do kabiny tur cały chodzi śruby sworznie luźne. Prawdopodobnie przy próbie użycia poważnie uszkodzę ciągnik. Panowie wraz z szefem uciekli z montażu zostawiając mnie z tym szrotem. Liczę na was razem coś zdziałamy. Zamieszczam link do tego bubla. 
      https://www.olx.pl/oferta/tur-5-ladowacz-nowy-ursus-zetor-mtz-new-holland-CID757-ID8HqDR.html#85cd672596
    • Przez kamil5421
      Witam. Przeglądam forum i wszystkie linki nie działają . Tak więc poszukuję Tabeli Wysiewu do siewnika Stegsted STA 3m 25r , przekładnia posiada 2 dźwignie .. z góry dziękuje 
    • Przez john1
      Poszukuje dobrego mechanika od mf moj mf 3060 okolice ostroleka łomza szczytno z góry dziekuje
    • Gość johny22
      Przez Gość johny22
      Witam, 
      poszukuje usługi siewu buraka cukrowego z systemem GPS i rozłączaniem sekcji, Powiat Krotoszyn Gostyń 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj