younggirl

studentka poszukuję miłości... ;)

Polecane posty

jajonasz    1362

Tak, to ja widziałem. Ma wąsy, ogólnie nie polecam :lol:

Pozdrawiam.

Piotr Frączewski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

A poza tym to miltikonto @angel1993 wiec za obydwoma kontami stoi jakiś napaleniec (pedał?)


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol210    12

hahahahahahahahahaha buahahaha razor ale poszedles mu :D jak cieta riposta = odpowiedz na randke..hahha

 

PS: a tak poprostu jesli pisze K to slucham dalej :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landfarmer    3581

Ale cyrk :lol: :D coś te dziewczyny z WM nie mają szczęścia do znalezienia faceta w bardziej konwencjonalny sposób :D


Szef wszystkich szefów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Nie będę się tłumaczyć :))

Masz rację nie tłumacz się tylko idź na stronę , zrób to co robisz kilka razy dziennie , otrzep go i daj spokój z zakładaniem kolejnych tematów :P:D


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
younggirl    0

Masz rację nie tłumacz się tylko idź na stronę , zrób to co robisz kilka razy dziennie , otrzep go i daj spokój z zakładaniem kolejnych tematów :P:D

chcesz link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

No dej tego linka.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landfarmer    3581

A ja też poproszę tego linka jak można a co!!! :D

 

A to przepraszam w takim razie :)


Szef wszystkich szefów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welwos29    14

Napisała wyraźnie że NIE chce aby Ją każdy oglądał ?? Jak potrzebujesz za przeproszeniem sobie "zw***ć" to zgłoś się do kolegi " mariuszd93 " on cię pokieruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

mariuszd93 >> piszesz tak z własnego doświadczenia ??

 

tak to sobie tłumacz :P

 

younggirl

 

 

Nie mam konta na fb ,

 

po co zakładasz 2 taki sam temat? jak pisze razor to konto to multi @ angel

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Napisała wyraźnie że NIE chce aby Ją każdy oglądał ?? Jak potrzebujesz za przeproszeniem sobie "zw***ć" to zgłoś się do kolegi " mariuszd93 " on cię pokieruje

A Ty co tak "jej" bronisz? zakochałeś się w nim? :)


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez ursusomania
      poszukuje czesci do przyczepy krone 6000 turbo moze ktos wie gdzie dostane. dzwoniłem do serwisu to sie za głowe złapałem takie ceny.
    • Przez Freek
      Witam poszukuje osób oszukanych przez tą firmę może ktoś się znajdzie wiem że na pewno nie jestem sam. Chce odzyskać swoje pieniądze bo ten tur to porażka liczyłem się z tym że to nie będzie cudo ale bez przesady. Tur został na ciągnik dosłownie powieszony strach go używać a wgl to nawet się nie da, nic nie podłączone joystick wrzucony do kabiny tur cały chodzi śruby sworznie luźne. Prawdopodobnie przy próbie użycia poważnie uszkodzę ciągnik. Panowie wraz z szefem uciekli z montażu zostawiając mnie z tym szrotem. Liczę na was razem coś zdziałamy. Zamieszczam link do tego bubla. 
      https://www.olx.pl/oferta/tur-5-ladowacz-nowy-ursus-zetor-mtz-new-holland-CID757-ID8HqDR.html#85cd672596
    • Przez kamil5421
      Witam. Przeglądam forum i wszystkie linki nie działają . Tak więc poszukuję Tabeli Wysiewu do siewnika Stegsted STA 3m 25r , przekładnia posiada 2 dźwignie .. z góry dziękuje 
    • Przez john1
      Poszukuje dobrego mechanika od mf moj mf 3060 okolice ostroleka łomza szczytno z góry dziekuje
    • Gość johny22
      Przez Gość johny22
      Witam, 
      poszukuje usługi siewu buraka cukrowego z systemem GPS i rozłączaniem sekcji, Powiat Krotoszyn Gostyń 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj