younggirl

studentka poszukuję miłości... ;)

Polecane posty

artur125    1327

troche chamstwa? w tym temacie został osiągnięty szczyt chamstwa :) Zwłaszsza te teksty do kobiet były poniżej poziomu neandertalczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

dlaczego chcecie zamyka coś czego nie zakładaliściegdyby komuś temat nie odpowiadał poprostu by tutaj nie zaglądał a tu powstało coś w stylu realityshow i wszystkich to kręci jednych bawi drugich bulwersuje ale każdy coś pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landfarmer    3581

No w sumie to tak ale zauważ że niektórych rzeczy nie wypada aż tak głośno mówić przecież każdy lubi sobię trochę poświńtuszyć ale sa jakieś granice


Szef wszystkich szefów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez ursusomania
      poszukuje czesci do przyczepy krone 6000 turbo moze ktos wie gdzie dostane. dzwoniłem do serwisu to sie za głowe złapałem takie ceny.
    • Przez Freek
      Witam poszukuje osób oszukanych przez tą firmę może ktoś się znajdzie wiem że na pewno nie jestem sam. Chce odzyskać swoje pieniądze bo ten tur to porażka liczyłem się z tym że to nie będzie cudo ale bez przesady. Tur został na ciągnik dosłownie powieszony strach go używać a wgl to nawet się nie da, nic nie podłączone joystick wrzucony do kabiny tur cały chodzi śruby sworznie luźne. Prawdopodobnie przy próbie użycia poważnie uszkodzę ciągnik. Panowie wraz z szefem uciekli z montażu zostawiając mnie z tym szrotem. Liczę na was razem coś zdziałamy. Zamieszczam link do tego bubla. 
      https://www.olx.pl/oferta/tur-5-ladowacz-nowy-ursus-zetor-mtz-new-holland-CID757-ID8HqDR.html#85cd672596
    • Przez kamil5421
      Witam. Przeglądam forum i wszystkie linki nie działają . Tak więc poszukuję Tabeli Wysiewu do siewnika Stegsted STA 3m 25r , przekładnia posiada 2 dźwignie .. z góry dziękuje 
    • Przez john1
      Poszukuje dobrego mechanika od mf moj mf 3060 okolice ostroleka łomza szczytno z góry dziekuje
    • Gość johny22
      Przez Gość johny22
      Witam, 
      poszukuje usługi siewu buraka cukrowego z systemem GPS i rozłączaniem sekcji, Powiat Krotoszyn Gostyń 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj