Skocz do zawartości

Zdjęcie

studentka poszukuję miłości... ;)

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
281 odpowiedzi na ten temat

#241 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 sierpień 2014 - 14:26

studentka poszukuję miłości... ;) To jeszcze zależy z kogo Ci się tak chce śmiać? z tych co mają jakieś argumenty do obrony swoich spostrzeżeń, czy z tych co niby bronią kogoś z uporem maniaka, a nie mogą tego udowodnić :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
studentka poszukuję miłości... ;) Dzisiaj, 07:44
  •  

#242 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 27 sierpień 2014 - 14:28

studentka poszukuję miłości... ;) my to bedziemy mieli ubaw dopiero jak wyjdzie kto krecil :P

#243 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 sierpień 2014 - 14:32

studentka poszukuję miłości... ;) Mnie to już nie obchodzi czy wyjdzie, bo równie dobrze mogą teraz znaleźć się dwie osoby, wystarczy że na to konto podstawi koleżankę, JEDNAK DO TEJ PORY TO BYŁA JEDNA I TA SAMA OSOBA.

#244 Share Yvonne

Yvonne

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów
  • Zainteresowania:Moi drodzy poznałam Tu wiele wspaniałych osób, z niektórymi utrzymuje kontakt do dziś. Bardzo fajny jest ten oto portal,na forum wiele ciekawych rzeczy można się dowiedzieć, samemu opisać czy pomóc komuś. Piszę to iż usuwam konto. Ci którzy chcą nadal utrzymywać ze mną kontakt, proszę o napisanie wiadomości-na pewno odpiszę. Pozdrawiam ;)

Napisany 27 sierpień 2014 - 14:32

studentka poszukuję miłości... ;) Z Was wszystkich... :P

#245 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 27 sierpień 2014 - 14:37

studentka poszukuję miłości... ;) @daremw musisz sie jednak chyba z rzucic pod nogi skoro pomimo takich staran i zabiegow kobieta sie z ciebie smieje

#246 Share Yvonne

Yvonne

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów
  • Zainteresowania:Moi drodzy poznałam Tu wiele wspaniałych osób, z niektórymi utrzymuje kontakt do dziś. Bardzo fajny jest ten oto portal,na forum wiele ciekawych rzeczy można się dowiedzieć, samemu opisać czy pomóc komuś. Piszę to iż usuwam konto. Ci którzy chcą nadal utrzymywać ze mną kontakt, proszę o napisanie wiadomości-na pewno odpiszę. Pozdrawiam ;)

Napisany 27 sierpień 2014 - 14:43

studentka poszukuję miłości... ;) Wiesz szmergiel żeby to dotyczyło mnie to bym rozumiała,że broni,ale temu,że temat nie dotyczy wcale mnie to moge sie pośmiać ..nie obrażając w tym nikogo.

I śmieję się z WSZYSTKICH tak jak napisałam powyżej. :)

#247 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 27 sierpień 2014 - 14:48

@daremw musisz sie jednak chyba z rzucic pod nogi skoro pomimo takich staran i zabiegow kobieta sie z ciebie smieje

z was sie śmieje, a ja razem z nią, z osób które się tak wielce bulwersują bo za wszelką cenę chcą udowodnić że na pewno mają rację, chociaż to logiczne. zabawny jest fakt jak bardzo wiele zamętu może zasiać jedna osoba która wie co mówi i jak bardzo wiele osób może doprowadzić wprost do szału :)
szmergiel miałeś wyciągnąć wnioski a jednak musiałem sam ujawnić z czego się śmieję po cichu.
a wystarczył tylko jeden argument: to o niczym nie świadczy :) ha ha ha

#248 Share Optimus

Optimus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Zainteresowania:ziemia woda -halucynacja hemoglobina taka sytuacja :)

Napisany 27 sierpień 2014 - 14:59

studentka poszukuję miłości... ;) Dobra koniec z tym ch.j jedna i ta sama czy 2 chciała z siebie zrobić celebrytke aby sie o niej mówiło nie ważne co i po niekąd jej sie to udało :o :P

#249 Share marcinzielinski87

marcinzielinski87

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 27 sierpień 2014 - 15:01

studentka poszukuję miłości... ;) Witam. Praktycznie nie jestem osoba, ktora włacza się do komentarzy, choć jestem juz tutaj dosc długo zalogowany. Bardzo czesto przegladam fora, znajduje tu wiele odpowiedzi i rozwiązań. Ale dzisiaj odwiedzam agrofoto, rzuca misie temat w oczy, zaczynam czytać, wciagam się w czytanie iiii.... poprostu tylko się śmiać z facetów no i jeśli to była naprawdę studentka - to fakt jest taki że trzeba sie licvzyc z różnymi nopiniami i konsekwencjami tego co sie wrzuca w neta, ale brak kultury z męskiej strony to druga sprawa. Rozwiązanie jest proste - jeżeli komus nie podoba sie że jakas studentka zamieszcza temat i kogoś to drażni to mozna poprostu z kulturą odejść od tematu.

Jest w naszym narodzie takie kryterium "MĄDRZEJSZY CZŁOWIEK USTEPUJE"

Stwierdzam bardzo mało madrych osób.

#250 Share Optimus

Optimus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Zainteresowania:ziemia woda -halucynacja hemoglobina taka sytuacja :)

Napisany 27 sierpień 2014 - 15:13

studentka poszukuję miłości... ;) O i mędrzec sie znalazł zaraz wszystko rozsądzi :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#251 Share angel1993

angel1993

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 98 postów

Napisany 27 sierpień 2014 - 15:13

studentka poszukuję miłości... ;) Po zapoznaniu się z tematem utworzonym przez younggirl, stanowczo zaprzeczam ze jesteśmy jedną i tą sama osobą!!!! Zakodujcie sobie w tych pustych głowach, Angel nigdy nie zmienia zdania, jestem jedyna w swoim rodzaju.. i nigdy nie pozwolę żeby pierwszy lepszy frajer mnie obrażał, więc apeluje do Ciebie younggirl nie zamykaj tematu tylko wyjdź z cienia i zacznij się bronić. Rozpaczą, że ktoś Ci nie uwierzy niczego w życiu nie osiągniesz, nie rozumiem ludzi którzy poddają się na starcie.
Jeśli szukasz miłości to na pewno jej tutaj nie znajdziesz, 99% forumowiczów wysłałbym na operację plastyczną (chyba ze lubisz brzydalów) ! Nie mam czasu żeby odpowiadać na posty w swoim temacie a więc po co miałabym zakładać drugi? Uwierzcie że mam bardzo udane życie towarzyskie i mało czasu poświęcam na owy portal.
Pozdrawiam wasza Angel :):)

#252 Share marcinzielinski87

marcinzielinski87

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 27 sierpień 2014 - 15:16

studentka poszukuję miłości... ;) I jeszcze jedna sugestia. Kobieta czy facet - w sumie to tylko inetnet i przekona sie ten kto bedzie chciał naprawde poznac te osobę, jeśli się rozczaruje to w końcu tylko internet i nawet nikt się nie dowie. A wyobrażcie sobie sytuację, gdy mój znajomy na imprezie w gdańsku poznał laskę, ładnie pięknie sie układało, póżniej ślub myśl o rodzinie, i nie mogą mieć dzieci... No i wyszło szydło z worka że mając 16 lat to była jeszcze chłopoakiem. Mamy XXI wiek, chirurgia do przodu i to jest ból jak cholera że cała jej rodzina zrobiła go w balona i wszyscy go palcami do dziś sdnia wytykają i się śmieją.

#253 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 sierpień 2014 - 15:32

z was sie śmieje, a ja razem z nią, z osób które się tak wielce bulwersują bo za wszelką cenę chcą udowodnić że na pewno mają rację, chociaż to logiczne. zabawny jest fakt jak bardzo wiele zamętu może zasiać jedna osoba która wie co mówi i jak bardzo wiele osób może doprowadzić wprost do szału :)
szmergiel miałeś wyciągnąć wnioski a jednak musiałem sam ujawnić z czego się śmieję po cichu.
a wystarczył tylko jeden argument: to o niczym nie świadczy :) ha ha ha

No to gratuluje dobrego samopoczucia, nie Masz żadnych argumentów dla obrony swoich przekonań, to trzeba obrócić kota ogonem i ośmieszyć przeciwników, nic nowego.

Po zapoznaniu się z tematem utworzonym przez younggirl, stanowczo zaprzeczam ze jesteśmy jedną i tą sama osobą!!!! Zakodujcie sobie w tych pustych głowach, Angel nigdy nie zmienia zdania, jestem jedyna w swoim rodzaju.. i nigdy nie pozwolę żeby pierwszy lepszy frajer mnie obrażał, więc apeluje do Ciebie younggirl nie zamykaj tematu tylko wyjdź z cienia i zacznij się bronić. Rozpaczą, że ktoś Ci nie uwierzy niczego w życiu nie osiągniesz, nie rozumiem ludzi którzy poddają się na starcie.
Jeśli szukasz miłości to na pewno jej tutaj nie znajdziesz, 99% forumowiczów wysłałbym na operację plastyczną (chyba ze lubisz brzydalów) ! Nie mam czasu żeby odpowiadać na posty w swoim temacie a więc po co miałabym zakładać drugi? Uwierzcie że mam bardzo udane życie towarzyskie i mało czasu poświęcam na owy portal.
Pozdrawiam wasza Angel :) :)

Powiedz to takim jak ty jesteś. ;[ TWOJE CHAMSTWO JUŻ PRZESZŁO WSZELKIE GRANICE ;[ FAKT JESTEŚ JEDYNA W SWOIM RODZAJU DRUGIEJ TAKIEJ DEBILKI na tym forum nie ma na pewno. ;[

Edytowany przez KORSARZ1, 27 sierpień 2014 - 15:43.

#254 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 27 sierpień 2014 - 15:41

studentka poszukuję miłości... ;) korsarz jeden argument cały czas był, a czy ja sobie zakpiłem czy sami z siebie to czas pokaże...

poza tym sam mówiłeś: trochę dystansu

Edytowany przez daremw, 27 sierpień 2014 - 15:45.

#255 Share xerion3800

xerion3800

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 928 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i mechanizacja

Napisany 27 sierpień 2014 - 15:47

studentka poszukuję miłości... ;) Wasze wypowiedzi to jedna wielka żenada. Dziewczyna tylko chciała poznać kogoś. A wy tylko jaja sobie robicie.

Edytowany przez xerion3800, 27 sierpień 2014 - 15:49.

Zapraszam na mój kanał na YouTube!
https://www.youtube.com/user/clasxerion3800

#256 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 sierpień 2014 - 15:52

studentka poszukuję miłości... ;) Czy Wy naprawdę nie umiecie czytać co napisała, poznać chciała kogoś? CHYBA ŻEBY SIĘ Z NIEGO POŚMIAĆ, PUKNIJCIE SIĘ NAJPIERW W MAKÓWKI ZANIM ZACZNIECIE JEJ BRONIĆ.

#257 Share angel1993

angel1993

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 98 postów

Napisany 27 sierpień 2014 - 15:56

No to gratuluje dobrego samopoczucia, nie Masz żadnych argumentów dla obrony swoich przekonań, to trzeba obrócić kota ogonem i ośmieszyć przeciwników, nic nowego.

Powiedz to takim jak ty jesteś. ;[ TWOJE CHAMSTWO JUŻ PRZESZŁO WSZELKIE GRANICE ;[ FAKT JESTEŚ JEDYNA W SWOIM RODZAJU DRUGIEJ TAKIEJ DEBILKI na tym forum nie ma na pewno. ;[

Korasarz1, Przeczytałam parę stron owego tematu i z jakim chamstwem odnosili się do tej dziewczyny.. wręcz mnie przeraziło, że w naszym społeczeństwie są tacy prostacy! Jeżeli ktoś nie ma szacunku do nas kobiet, ja nie będę miała żadnych skrupułów żeby go poniżyć!!!

co fakt to fakt, żaden Pan moich wymagań nie spełnia :)

#258 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 sierpień 2014 - 15:58

studentka poszukuję miłości... ;) Ty poniżyłaś TYLU

99% forumowiczów wysłałbym na operację plastyczną (chyba ze lubisz brzydalów)

#259 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 27 sierpień 2014 - 16:00

studentka poszukuję miłości... ;) ja tam widze @daremw ze @korsarz1 ma racje ze odwracasz kota ogonem,widac jak na dloni ze probowale zagrac rycerza i podlizac sie lasce, nie mowie tu o aniolku,teksty tego typu ze jestem z nia oficjalne i takie inne bzdury dla dzieci a pozniej brnoles w durnote po uszy ,moze ty jestes jednym z tych co liza stopki i warcza na smyczy ?niewiem ale na to mi wyglada,te teksty o tym ze smiejesz razem z nia i bedzie sie na tobie wyzywac ,tak pisza zakochone 14 latki a nie dorosly facet.

aniolku nie przesadzalbym bym 99% bo juz przesada,poziom tu jest rozny od olewki po oswiadczyny w 2 min (domyslam sie ze doswiadczylas tej drugiej opcji) wiesz, o facecie ze powidzalas ze jest brzydki to splynie jak po psie gorzej jak nazawalabys go idiota a nim nie byl wtedy juz tak latwo nie spynie z kobietami jest odwrotnie ,nazwiesz idiotka to splynie ale powiedz ze brzydka to gotowa sie pociac,w pewnych sprawach cie popieralem ale skoro tak jak to okreslasz 99% to zombi to czemu nie pochwlisz sie swoja uroda i wklej pare fotek.wbrew pozorom kazdemu mozna dopiec i to ostro,znam taka jedna co tez miala sie za bog wie co bo ladna faktycznie jest a ze pomiatala facetami trafila na takiego co z nia chcial na dluzej i jeszcze jest lepszy w te sprawy jak ona ,wiec jak po kilku razach okreslila ze on jest dla niej niespecjalny to rozpowiedzial po znajomkach ze ona ma krzywa wiesz co i zle sie z nia to robi.efekt byl taki ze laska omal zalamki nie dostala tak jej to dowalilo a smiechy mamy do tej pory jak sie gdzies spatkamy i jest taki temat,takze nie przesadzaj ze wszyscy tacy brzydcy bo sama swojes urody nie zaprezentowalas

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#260 Share angel1993

angel1993

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 98 postów

Napisany 27 sierpień 2014 - 16:03

studentka poszukuję miłości... ;) Czasami trzeba pojechać z gównem. Logiczne jest że nie wszyscy posiadają w galerii swoje foty, np. Ty nie masz. (99% forumowiczów wysłałbym na operację plastyczną (chyba ze lubisz brzydalów)