younggirl

studentka poszukuję miłości... ;)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dał to Moderator, http://www.agrofoto....40#entry1417427 ja nie jestem modem, też byś tylko tak zareagował jak bym zarzucił Ci multi i drugi temat? http://www.agrofoto.pl/forum/topic/73351-studentka-z-gospodarstwa-pozna-rolnika/page__st__380?do=findComment&comment=1417962 :P

 

:) ok. ale Ty miałeś uciąć spekulacje, prosimy o konkrety, chociażby takie mało wiarygodne jak moje. :P

teraz każda dziewczyna zakładająca konto będzie podejrzana?

No jak da się tak głupio złapać to na pewno. :D

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

napisał moderator ale może bez sprawdzania :) nigdzie nie widzę stwierdzenia: z pewnością lub sprawdziłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

1 lokalizacja że województwo :lol:

2 ip niewiem

3 chyba wszyscy tutaj cytują posty

4 styl pisania całkiem inny sam się nad tym zastanawiałem

5 obie chcą kogoś pozna dziwne by było żeby o wszystkim pisac na forum

6 dzisiaj prawie każda dziewczyna to studentka

7 broni sie winny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Weź mnie proszę już nie rozśmieszaj. :lol: Naprawdę nic nie mam przeciwko tym tematom czy multi czyjeś, ale no nie wciskajcie już mi kitu jak nie możecie poprzeć swoich przekonań chociażby jakimiś sensownymi tezami . :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

co dla Ciebie jest sensowną tezą wiesz dlaczego złodzieje nie siedzą w więzieniach bo niema dowodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie, nie siedzą dlatego że to ze złodzieja robi się poszkodowanego. :P sęk w tym że Wy obstajecie z uporem przy swoich przekonaniach, tylko jakoś nie potraficie mnie sensownie przekonać żebym zmienił swoje przekonania. :lol:

Na szczęście tu nie jest więzienie, nikogo tu nie będziemy wsadzać, i wszyscy bardzo polubiliśmy nową Koleżankę, chyba nawet podwójnie, bo było nie było, ale to dwie w jednej. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidki16    21

Dał to Moderator, http://www.agrofoto....40#entry1417427 ja nie jestem modem, też byś tylko tak zareagował jak bym zarzucił Ci multi i drugi temat? http://www.agrofoto....80#entry1417962 :P

 

:) ok. ale Ty miałeś uciąć spekulacje, prosimy o konkrety, chociażby takie mało wiarygodne jak moje. :P

 

No jak da się tak głupio złapać to na pewno. :D

 

Sam razor275 przyznał, że już nie jestem moderatorem. A oto dowód ;)

Moderatorem już nie jestem jakiś czas tylko nie mogę się doprosić sciągnięcia rangi, a co do podniecania jak to nazwałeś to wybacz ale głupotę trzeba tępić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Następny obrońca z urzędu się znalazł, :P ale ma nadal uprawnienia

tylko nie mogę się doprosić sciągnięcia rangi

i sprawdził to na pewno, akurat@razor275 w wykrywaniu multikont, to prawdziwy Kojak :P

Nie no ja bym nie chciał żeby mnie bronili tacy adwokaci, @younggiril kogoś Ty wynajęła, za co Ty im w ogóle płacisz? :lol:

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

tak szczerze angel to prosta nieskomplikowana osoba wyraża swoje poglady i mówiwprost czego oczekuje ma bardzo wysokie miemanie o sobie czego nie uznał bym za wade dlatego spotkała sie z oporem na forum a younggirl trudno cos powiedziec bo nawet nie dopusciliscie jej do glosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Napisała wystarczająco dużo. Albo Angel to bardzo sprytna dziewczyna i szybko uznała swój błąd WYCIĄGNĘŁA SZYBKO WNIOSKI czego nie należy robić. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landfarmer    3581

No ale nawet gdyby tak było to co to za problem w końcu jesteśmy w internecie


Szef wszystkich szefów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Pewnie że żaden, ja tylko udowadniam Kolegom swoje spostrzeżenia i tyle, tylko że Oni sugerują zupełnie coś odwrotnego, a nie umieją mnie przekonać swoimi wątpliwymi argumentami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

właśnie angel to bardzo sprytna i inteligentna osoba i to by był zbyt łatwy błąd

 

chociarz inteligentna nie wiem wykształcona lepsze słowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No niestety ale go popełniła, może jest inteligentna, tylko pomyślała że ma kretynów przed sobą. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ale czego na 100%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja tylko wyraziłem swoje spostrzeżenia co przemawia za multi i nadal czekam aż ktoś sensownie przekona mnie do ich zmiany, Bo jak na razie to wybiłem Wam wasze z rąk. :P

Jak mnie ktoś naprawdę sensownie przekona, to przeproszę obie Panie. :P Albo dwa razy tą samą. :lol:

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

edytowany albo dwa razy ta sama to dobre nie spodziewałem sie :lol:

 

tylko dwa razy ta sama chyba nie było by potrzeby przepraszac

 

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

ha ha ha ale argumentacja... normalnie mnie to powala.

to wniosek taki że ty to też nie ty, podobnie jak cała reszta :)

jak lubisz sie bawić w taką dziecinadę to już twoja sprawa, akurat dziesiątki moich znajomych nie mają ani zdjęć ani danych, albo fałszywe bo szanują swoją prywatność.

normalnie masz tok myślenia nastolatka, zajmij się może trochę pracą bo od nadmiaru komputera z internetem niektórym sie trochę w głowach przewraca :)

 

 

To że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem tekstu i wyciągać sensownych wniosków, to pewnie wina wrodzonego braku inteligencji, ale nadmierne ślęczenie przy kompie też ci szkodzi , w przeciwieństwie do ciebie spędzam przy pracy większość dnia

 

, co ty chcesz osiągnąć że tak go czy tam jej bronisz?

może ta twoja wybranka i ten temat http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72215-dziewczyna-chce-na-gospodarke-rolnikow-chetnych-brak/ to też ta sama osoba i dlatego??

twój tok myslenia jest poniżej poziomu mojego syna [3 lata ], więc nie spodziewam się sensownej odpowiedzi :P


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez ursusomania
      poszukuje czesci do przyczepy krone 6000 turbo moze ktos wie gdzie dostane. dzwoniłem do serwisu to sie za głowe złapałem takie ceny.
    • Przez Freek
      Witam poszukuje osób oszukanych przez tą firmę może ktoś się znajdzie wiem że na pewno nie jestem sam. Chce odzyskać swoje pieniądze bo ten tur to porażka liczyłem się z tym że to nie będzie cudo ale bez przesady. Tur został na ciągnik dosłownie powieszony strach go używać a wgl to nawet się nie da, nic nie podłączone joystick wrzucony do kabiny tur cały chodzi śruby sworznie luźne. Prawdopodobnie przy próbie użycia poważnie uszkodzę ciągnik. Panowie wraz z szefem uciekli z montażu zostawiając mnie z tym szrotem. Liczę na was razem coś zdziałamy. Zamieszczam link do tego bubla. 
      https://www.olx.pl/oferta/tur-5-ladowacz-nowy-ursus-zetor-mtz-new-holland-CID757-ID8HqDR.html#85cd672596
    • Przez kamil5421
      Witam. Przeglądam forum i wszystkie linki nie działają . Tak więc poszukuję Tabeli Wysiewu do siewnika Stegsted STA 3m 25r , przekładnia posiada 2 dźwignie .. z góry dziękuje 
    • Przez john1
      Poszukuje dobrego mechanika od mf moj mf 3060 okolice ostroleka łomza szczytno z góry dziekuje
    • Gość johny22
      Przez Gość johny22
      Witam, 
      poszukuje usługi siewu buraka cukrowego z systemem GPS i rozłączaniem sekcji, Powiat Krotoszyn Gostyń 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj