younggirl

studentka poszukuję miłości... ;)

Polecane posty

kobra89    71

Zainteresowany Twoją osobą tzn??? Zaraz bedzie wiele znaczen tego co powiedziałaś :D:D:D:D


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welwos29    14

noto jak mamy Cię lepiej poznać hmm?? Mogła byś coś więcej napisać o sobie, za dużo już tej aury tajemniczości, bo co nie którzy myślą że jesteś transem. Mogła byś to w jednoznaczny sposób ukrócić, i był by już spokój z tymi bredniami, a reszta napaleńców mogła by zacząć zaloty ;)

Edytowano przez welwos29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

 

 

 

Jaki Angel???? tu jej nie znajdziesz.

Czy Ty masz mnie naprawdę za durnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No raczej byś się bardzo zdziwiła, ale skoro tak uważasz to już chyba nie mamy o czym rozmawiać.

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
younggirl    0

No raczej byś się bardzo zdziwiła, ale skoro tak uważasz to raczej nie mamy już o czym rozmawiać.

Raczej nie mamy.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Od dzisiaj możesz mi się nie kłaniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
younggirl    0

noto jak mamy Cię lepiej poznać hmm?? Mogła byś coś więcej napisać o sobie, za dużo już tej aury tajemniczości, bo co nie którzy myślą że jesteś transem. Mogła byś to w jednoznaczny sposób ukrócić, i był by już spokój z tymi bredniami, a reszta napaleńców mogła by zacząć zaloty ;)

 

Jeżeli ktoś jest zainteresowany moją osoba, po prostu niech do mnie napisze.. dostanie link do mojego fb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

bo co nie którzy myślą że jesteś transem. Mogła byś to w jednoznaczny sposób ukrócić, i był by już spokój z tymi bredniami

No i wyjaśnił{a}

Jaki Angel????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
younggirl    0

Oczywiście musi mnie swoją osobą zainteresować :)

 

No i wyjaśnił{a}

 

Szukasz dziury w całym, chcesz mnie zobaczyć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie każdy,ja nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welwos29    14

Jeżeli ktoś jest zainteresowany moją osoba, po prostu niech do mnie napisze.. dostanie link do mojego fb.

 

Tobie naprawdę nie przeszkadza to że co nie którzy użytkownicy tego forum zarzucają Ci że jesteś

facetem?? Przecież normalnej kobiecie to by uwłaczało, a Ty się widać nie przejmujesz tym. Co dla mnie osobiście jest dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Korsarz napisz do mnie na pw mam sprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welwos29    14

Nie każdy,ja nie.

 

 

jak tak czytam Twoje posty, to dochodzę do wniosku że masz jednak problemy z psychiką. Co jest jakieś "złe" wspomnienia z dzieciństwa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Pewnie ty je masz , CZŁOWIEKU NIE BIERZ WSZYSTKIEGO NA SERIO, TO JEST INTERNET

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmerek12    42

Kiedyś moi koledzy stworzyli profil dziewczyny której nie było i zaczęli takiego jednego chłopaka wkręcać . Pisali do niego z jej konta , wstawili jakieś zdjęcię dziewczyny z internetu , pododawali znajomych ( teraz to nie problem bo każdy gówniarz chce mieć ich więcej więc przyjmowali zaproszenia itp... ) i tak chłopaka wkręcali przez 8 miesięcy i naprawdę myślał że to ta jedyna więc nie mówcie mi że mam uwierzyć jeżeli czyjś profil obejrzę bo wszystko do zrobienia ;) Akurat Twojego nie widziałem ale myślę że inni ,, agrofotowicze " nie są tacy głupi żeby Ci wierzyć ...

Edytowano przez farmerek12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Kiedyś moi koledzy stworzyli profil dziewczyny której nie było i zaczęli takiego jednego chłopaka wkręcać . Pisali do niego z jej konta , wstawili jakieś zdjęcię dziewczyny z internetu , pododawali znajomych ( teraz to nie problem bo każdy gówniarz chce mieć ich więcej więc przyjmowali zaproszenia itp... ) i tak chłopaka wkręcali przez 8 miesięcy i naprawdę myślał że to ta jedyna więc nie mówcie mi że mam uwierzyć jeżeli czyjś profil obejrzę bo wszystko do zrobienia ;) Akurat Twojego nie widziałem ale myślę że inni ,, agrofotowicze " nie są tacy głupi żeby Ci wierzyć ...

owszem i tu mamy podobną sytuację, istnienie na nk profilu dziewczyny z 1 zdjęciem, nie jest dowodem na istnienie osoby :P .Jest pewna informacja że założyciel/ka zarejestrowana jest na forum z adresu e-mail jakiegoś faceta , druga też podobno pewna , że to multikonto osoby która założyła ten temat http://www.agrofoto.pl/forum/topic/73351-studentka-z-gospodarstwa-pozna-rolnika/

Ktoś sobie jaja robi albo naprawdę jest zbokiem :P nie nakręcajcie się chłopy , nie dajcie robić z siebie idiotów :D


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

a nie przyszło do głowy że może faktycznie szuka? tak to ciągle pytanie gdzie te dziewczyny, a jak się pojawiają to problem bo pewnie facet. powodzenia w szukaniu :)

napisał ktoś wogóle do niej (lub jak twierdzicie do niego)?

zamiast spróbować wykorzystać okazję to naskoczyli na starcie. powtórzę jeszcze raz to co wcześniej napisałem: można po prostu napisać bez robienia z siebie idioty (bez pokazywania desperacji, bez zbędnego podlizywania się, po prostu jak normalny człowiek) i sprawdzić jak jest w rzyczywistości, ale dla wielu osób to zbyt trudne...

Edytowano przez daremw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Optimus    71

Szczerze mówiąc jak by była atrakcyjna to by branie miała nawet jak idzie po bułki do sklepu :P a nie szukała szczescia na portalach a ten do randkowych nie nalezy, tak wiec cos z nią nie halo albo z nim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

a skąd wiecie może popadała na samych idiotów i próbuje jak się da albo jest nieśmiałą dziewczyną nie wiadomo jak jest jak nikt nie sprawdzi się nie dowiecie co i jak ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Szczerze mówiąc jak by była atrakcyjna to by branie miała nawet jak idzie po bułki do sklepu :P a nie szukała szczescia na portalach a ten do randkowych nie nalezy, tak wiec cos z nią nie halo albo z nim :D

no i byś się zdziwił...

żebyś ty był atrakcyjny (jak i setki innych) to też byś tu nie szukał wychodzi na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez ursusomania
      poszukuje czesci do przyczepy krone 6000 turbo moze ktos wie gdzie dostane. dzwoniłem do serwisu to sie za głowe złapałem takie ceny.
    • Przez Freek
      Witam poszukuje osób oszukanych przez tą firmę może ktoś się znajdzie wiem że na pewno nie jestem sam. Chce odzyskać swoje pieniądze bo ten tur to porażka liczyłem się z tym że to nie będzie cudo ale bez przesady. Tur został na ciągnik dosłownie powieszony strach go używać a wgl to nawet się nie da, nic nie podłączone joystick wrzucony do kabiny tur cały chodzi śruby sworznie luźne. Prawdopodobnie przy próbie użycia poważnie uszkodzę ciągnik. Panowie wraz z szefem uciekli z montażu zostawiając mnie z tym szrotem. Liczę na was razem coś zdziałamy. Zamieszczam link do tego bubla. 
      https://www.olx.pl/oferta/tur-5-ladowacz-nowy-ursus-zetor-mtz-new-holland-CID757-ID8HqDR.html#85cd672596
    • Przez kamil5421
      Witam. Przeglądam forum i wszystkie linki nie działają . Tak więc poszukuję Tabeli Wysiewu do siewnika Stegsted STA 3m 25r , przekładnia posiada 2 dźwignie .. z góry dziękuje 
    • Przez john1
      Poszukuje dobrego mechanika od mf moj mf 3060 okolice ostroleka łomza szczytno z góry dziekuje
    • Gość johny22
      Przez Gość johny22
      Witam, 
      poszukuje usługi siewu buraka cukrowego z systemem GPS i rozłączaniem sekcji, Powiat Krotoszyn Gostyń 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj