Gość

Jakie ciągniki lepiej omijać z daleka?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Moje pytanie jest takie: Jakich ciągnikow nie polecacie nowych lub używanych,które lepiej omijać z daleka i dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

a czemu pytasz o te złe bo jak ja bym chciał kupić to bym pytał które są najlepsze a nie najgorsze. Więc jak chcesz coś kupić czy tylko się dowiedzieć ?? :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Chce dowiedzieć się i za jakiś czas kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian2011    113

Myślę że nie da się odpowiedzieć na twe pytanie można trafić na bubel we wszystkich markach zarówno nowych jak i używkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To teraz wymieniaj po kolei do czego ci ten ciągnik będzie potrzebny na jaki areał i jaką markę chcesz kupić no i w jakiej cenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Na areał 7ha mam już t25.Cenowo to tak do 15-17tys. Klasy ziemi to 3 i 4.Marke to nie wiem jaką myslałem nad ursusem c 360 ,ale wolałbymm coś bardziej komfortowego i żeby duzo nie palił.Pracować głównie miałby na roli przy uprawie zbóż.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

kupuj ursusa c 355 i będzie ci chodził wieki na tym areale aby miał wtryski sprawne to będzie mało palił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

3p mogę polecić komfortu brak ale za to odwdzięczy się niskim spalaniem i tanimi naprawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymon8    0

u nas sąsia ma taką c - 360 3p i skrzynia ostro w nich wyje ze nie mozna wytrzymac jak sie dluzej pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

omijaj farmera z daleka ()znajomy miał z turem i na gwarancji nawalił rewers to nie chcieli naprawić gwarancyjnie a gościu sporo za naprawę zabulił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

Omijaj też zetora 5211 bo to pełza a nie jeżdzi mocy brak.

jak już to 7211.

Edytowano przez KULAWA_KOZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    707

Ursus C360 wyje tył bo przekładnia główna ma koła na prosto - w C330 są półokrągłe jak w zetorach i jest w miarę cicho. Jak ktoś chce mieć cicho to niech założy sobie koło talerzowe z wałkiem od zetora i tylko zwolnice będzie słychać ale to już dużo ciszej. Ja bym ani C360 ani 3p nie kupił. Jak ktoś pisze że C355 mało pali to chyba nie posiadał innego ciągnika poza 30stką. Miałem 60tkę i zamieniłem na Perkinsa 75KM który palił tyle samo co 60-tka a teraz mam 80KM i spalanie na takim samym poziomie pomimo 4x4 a co w polu robi to szkoda porównywać. Zgadzam się z kolego co do Zetora 5211 to mniej spali w ciężkiej pracy 7211 ale i tak nie są to oszczędne ciągniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian2011    113

Temat dawno nie odwiedzany ale po mojej przygodzie i kilku znajomych myślałem że kupię sobie nowy ciągnik na mych 15 ha co najmniej kilka lat spokuj z awariami naprawami a dopiero mam problemy i koszty bo 2 lata mineło i gwarancja też, sprzedałem 60 tkę zostawiłem władymirka ponad 30 latek ma a teraz musiałem starym systemym uprawiać i siać nim bo niestety naprawa pompy trochę musi trwać koszt nowej 8-12 tys a mając na kilku kilkunastu ha nasze proste Ursusy zrobisz za grosze a np nowe pompy wtry do nich 1 tys 3 tys do 80 tek max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik2517    387

szukaj zetora 7011 ma miękki przód i kabina a nie się będziesz się bawił z 3p zetor spali trochę więcej od 3p . zetor zrobi bardzo dobrą robote na polu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darekpol    13

Temat dawno nie odwiedzany ale po mojej przygodzie i kilku znajomych myślałem że kupię sobie nowy ciągnik na mych 15 ha co najmniej kilka lat spokuj z awariami naprawami a dopiero mam problemy i koszty bo 2 lata mineło i gwarancja też, sprzedałem 60 tkę zostawiłem władymirka ponad 30 latek ma a teraz musiałem starym systemym uprawiać i siać nim bo niestety naprawa pompy trochę musi trwać koszt nowej 8-12 tys a mając na kilku kilkunastu ha nasze proste Ursusy zrobisz za grosze a np nowe pompy wtry do nich 1 tys 3 tys do 80 tek max

Jaki ciagnik kupiles nowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dominik0
      Witam jakie byki polecacie na opas Limousine czy Hereford i dlaczego ?
    • Przez matias941211
      Witam, mam pytanie co posypać na koniczyne na wiosnę, jakie nawozy stosujecie?
    • Przez Zet7211MF6140
      Witam.
      Czy dobrym pomysłem będzie zastosowanie Saletrosanu na zboża ozime wiosną czy lepiej zastosować coś innego? I co można zastosować na wiosne na zboża jak jesienią nie było PK?
    • Przez rolnikzwielkopolski12
      witam mam takie pytanie jaka pora roku jest lepsza na kupywanie cieląt słyszałem że gdy temp powietrza jest niższa jak 10 stopni to lepiej się powstrzymać od kupna . co sadzicie o tym ?? kiedy wy kupujecie cielaki ?
    • Przez panmino
      Piszę ten post, ponieważ planuję kupić zgrabiarkę dwukaruzelową i mam dylemat, jaką konstrukcję wybrać. Priorytetem dla mnie jest ja najlepsze kopiowanie terenu, bo mam nierówne łąki.
      Z grubsza rzecz biorąc zgrabiarki dwukaruzelowe występują w wersji półzawieszanej – rys. 1 (bardziej popularne) lub zaczepianej – rys 2. I tutaj moje pytanie – które konstrukcje lepiej kopiują?
      Tylko nie piszcie mi proszę, że moja, wujka, sąsiada zgrabiarka ładnie grabi, bo nie o to jest pytanie. Ja już mam doświadczenie ze zgrabiarkami obu konstrukcji, ale wciąż nie wiem, ktróra jest lepsza.
      Może ktoś gdzieś widział jakiś artykuł na taki temat? Może potrafi to rozgryźć w teorii?





×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj