Glodzilla

Kilka pytań o mtz

Polecane posty

Glodzilla    0

Przeglądałem trochę forum i nie znalazłem odpowiedzi na moje problemy

1 Leci z rozdzielacza ale nie że się poci tylko już naprawde mocno leci jakiś komplet naprawczy ? czy wszystko trzeba osobno ?

2 luz na przednim kole poszły chyba łożyska w piascie można jeździć ale trzeba już kupić części wie ktoś jaki rozmiar łożysk tam jest ?

3 Ma ktoś na sprzedanie kabine duża do mtz najlepiej oryginał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

1. Idziesz do pierwsej lepszej Agromy i maja na 100% kilka do wyboru

2. Wyjmujesz stare bierzesz je ze soba do w/w miejsca i po problemie

3. Allegro, OLX :P

 

Temat chyba zbedny było trzeba zapytać w juz istniejących :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    499

kolego pomyśl chwile ile jest mtz-ów różnych?

 

czy my mamy wszyscy szklane kule, zeby wiedzieć jaki konkretnie model posiadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Niech jest jaki chce. Części takie jak łożyska, uszczelniacze, oringi to standardowe rozmiary. Rozbieram, wyciągam stare, kupuje nowe i po sprawie.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszekbrzuze    297

Ale w różnych modelach MTZow wystepuja różne łożyska i uszczelki w tych samych podzespołach, (przykładem jest moja zwolnica) Ja polecam zamawiać części z internetu, jest sporo taniej i wygodniej.

 

A Kolega w pierwszym poście nie napisał, jaki ma model MTZa i jak tu pomagać (znane powiedzenie z forum Elektroda "nie mamy szklanych kul, żeby zgadywać")


KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glodzilla    0

Mtz 82 rok nie wiem bo nie mam papierów w małej kabinie rozdzielacz 3 sekcyjny wole najpierw zamówić cześci potem rozbierać i z internetu bo jest dużo taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glodzilla    0

uszczelniacze na rozdzielacz kupione za łozysko się wezme jeszcze nie wiem kiedy

jeszcze jedno Ślizga się napęd przedni pod obciążeniem wiem że w tej podporze na środku jest śruba ale w którym miejscu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Odkręć wał przy podporze od strony kabiny, wyjmij zawleczkę i dokręć nakrętkę z siłą 72Nm.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Parich
      Czesc, do czego sa te wtyczki umnieszczone pod kabina w okolicach sprzegla? Jest taka mozliwosc, ze jest wspolna instalacja dla kilku wersji wyposazenia i te wtyczki sa u mnie nie wykorzystane?
       


       
      Jest jeszcze jedna 3 pinowa

       
      Jak podciagnac hamulec reczny?
         Do czego sluzy duza galka od ehr z symbolem sinusoidy mniej lub bardziej rozciagnietaj oraz regulacja na "myszy" ze znaczkiem pluga cos jak by glebokosc reagowania pluga na opor?
         Mam tez na slupku z prawej strony wlacznik ze znaczkiem walka wom z wezykiem pod spodem do czego jest ten wylacznik?
      Mozna jakos zaprogramowac na jakim biegu ma cofac czy jest tylko opcja, ze skrzynia sama dobiera bieg wsteczny w zaleznosci od tego jaki byl do przodu?
      Gdzie moge podlaczyc wolny splyw hydrauliki?
    • Przez zbigi123
      Witam!
      Kupiłem ciągnik Deutz-Fahr 7807c i mam kilka pytań. Po pierwsze gdzie sie sprawdza stan oleju w skrzyni biegów? Nie ma żadnej miarki wiec podejrzewam, że jest jakis korek kontrolny tylko który? Pytanie drugie gdzie się wlewa olej do skrzyni bo też nie widze żadnego typowego wlewu. Korki spustowe namierzyłem. Pytanie numer 3 jaki olej do hydrauliki?
      NA stronie Fuscha jest napisane ze 20w20, aczkolwiek czy można zalac 10w30? Bo potem problem z mieszaniem wiec pytanie czy nic nie bedzie sie dziać. 
    • Przez Rolnik992
      Witam czy ktoś nie orientuje się gdzie mogę dostać sprężynę do podajnika sznurka w krone 125?
    • Przez damian123141
      witam. zakupilem prase w tamtym roku unia famarol 2017 rok nową . koledzy czy gdzieś sie smaruje łozyska na walcach ?  nie widzę smarowniczek na łozyskach walcowych 

    • Przez mafiadankow
      Czołem

      Jak niektórzy z Was zapewne wiedzą, nabyliśmy sieczkarnię jak w tytule. Wszystko fajnie pracuje, jednak teraz chcemy przygotować maszynę do zimowania. W pierwszej kolejności chcemy zdjąć przystawkę. Czy ktoś ma taki model, bądź podobny i wykonywał taki zabieg? Niby sworznie odbezpieczone, stopki opuszczone, przystawka w dół ale haki nie chcą puścić.

      Drugi temat odnoście automatycznego ustawiania stalnicy. Działa to u kogoś? Mógłby się podzielić obsługą?

      Trzeci temat. Jakie powinno być ciśnienie układu smarowania w silniku? Podczas pracy wykazuje ok 4 bar

      Czwarty temat. W jakiś sensowny sposób można dotrzeć do dmuchawy? Chcemy zobaczyć w jakim stanie są łopatki i dokładnie wszystko umyć.

      Piąty temat. W ogłoszeniach widać, iż ta sieczkarnia ma gniotownik, niemniej u nas takiego urządzenia nie ma, u znajomego który ma model 1900 wszystko wygląda identycznie. Czy w dmuchawie jest tarka?

      Szósty temat, ostatni Ma ktos instrukcję obsługi?

      Dzięki za poświęcony czas!

      Pozdrawiamy, mafiadankow
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj