Zaloguj się, aby obserwować  
JOZEEKK

Jaki kombajn wybrac?

Polecane posty

JOZEEKK    0

Siemka :) ... Mam zamiar kupic kombajn ale nwm jaki. Moje wymagania to ok. 4 metry heder, kabina bardziej nowoczesna od starych 4-klawiszowych oraz cena do 60 tys. Czy znajde cos takiego za ta cene?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

polecam class dominator 96 za 60 tyś powinien być już niezły bardzo dobry kombajn polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieslaw16    79

Witam,co za określenie do używanego kombajnu ''igła'' jak dla mnie igła to jest prosto z fabryki, z pod igły, a używka to używka, może być stan dobry+, bo bardzo dobry to jest nówka, czyli igła, bo z pod igły :huh: Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie kupuj bizona bo żle czyści i nigdy go tak nie ustawisz żeby dobrze czyścił !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Sprzedam kombajn ziemniaczany ANNA. Rocznik 89, mało użytkowany. Stan bardzo dobry, gotowy do pracy. Nigdy nie nocował pod chmurką. Cena 12tys
       
       
       
       
       
       
       
       
       
    • Przez 18bamber
      Sprzedam kombajn zbożowy Claas protector do naprawy lub na części lub zamienię.

    • Przez PRZEMOxD11
      https://www.olx.pl/oferta/kombajn-bizon-z056-CID757-IDxucAD.html
    • Przez pawcio21
      witam mam pytanie bo słyszalem ze mozna wsawic stary cep w klepisko zeby bylo rowne jak jest krzywe ? Czy ktos cos takiego robil i jak to wstawic prosze o odpowiedz . Podobno lepiej mlóci tak slyszalem ale mechanik juz nie zyje to co robił  
       
    • Przez pawcio21
      witam mam pytanie bo słyszalem ze mozna wsawic stary cep w klepisko zeby bylo rowne jak jest krzywe ? Czy ktos cos takiego robil i jak to wstawic prosze o odpowiedz . Podobno lepiej mlóci tak slyszalem ale mechanik juz nie zyje to co robił  
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj