pic2ek

Czyszczalnia

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pic2ek    5

Witam

szukam kogoś kto ma czyszczalnie K 531 GIGANT lub podobną i mieszka w woj. łódzkim lub ewent mazowieckim. Zależy mi by ktoś się odezwał. Szczegół na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lew908    210

Znajomy mój ma ale mieszka na granicy woj łódzki/wielkopolskie


"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lew908    210

ok juz opróżniłem jeżeli chcesz to napisz do KGW Taki nick u mnie w znajomych go znadziejsz on ma takie coś. Bynajmniej jak mi pokazywał to tak wyglądało

  • Like 1

"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dralo5
      Witam wszystkich

      Czy może ktoś z użytkowników posiada taką czyszczalnię? Lub może ktoś z waszych znajomych taką posiada, to pomóżcie bo potrzebuję informacji jaki tam ma być silnik, chodzi mi o moc oraz obroty i rozmiar koła pasowego. Za wszelką pomoc będę wdzięczny.

      Pozdrawiam

    • Przez sobek112
      Mam problem w ustawieniu silosów, chce wybrać jak najkorzystniejszy układ;
      więc tak mają być 4 silosy lejowe, czyszczalnia i zsyp- wszystko ma współgrać i być w jednym miejscu. Posiada ktoś zdjęcia, albo sam robił coś podobnego? 
      Przeglądając forum, galerię widzę same silosy z zsypem bez czyszczalni czy suszarni a to jest dla mnie najważniejsze.  
    • Przez dziki97
      Witam użytkuje ktoś z was wialnię http://separatory.pro/models/separator-wialnia-czyszczalnia-czyszczarka-mlynek-5t-ism.html jakie macie opinie na temat takiej wialni??? 
    • Przez Fujitsu
      Sprzedam czyszczalnie Major dodatkowo kilka sit do zboża i drobno nassiennych. Silnik w komplecie cena 4300
    • Przez decard_cain
      Witam, posiadam na sprzedaż sprawną czyszczalnie Cezet Major z dwoma tryjerami oraz cyklonem do pracy w zamkniętych pomieszczeniach. Czyszczalnia garażowana, nie malowana, posiada jeszcze oryginalną farbę. Brak sit. W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny, zapraszam do obejrzenia na miejscu.
      Możliwość transportu. Dołączam Instrukcję obsługi

      Cena 7500 zł.








×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj