MrSlomek

Poznaniak 6 rolmasz kutno skrzynia olejowa

Polecane posty

MrSlomek    6

cześć dzisiaj padła koledze skrzynia olejowa w poznaniaku 6 rolmasz kutno 3 m i chciałbym się dowiedzieć gdzie mozna kupić całą skrzynię i inne części do niej potrzebne np. łożyska i te inne . Słyszałem tez ze mozna dac do regeneracji moze wiecie gdzie ? podawajcie numery albo strony internetowe :) z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizon5588    0

a właśnie kolego co ci padło ?

bo też mam problem z poznaniakiem 6 nastawiam na 219 wysieje 200 nastawie mniej wysieje więcej co jest grane gdzie się czepić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2203

Taka skrzynia, plastykowe zapadki zamiast metalowych przekładni. Sieje jak chce, niedtety znam temat chlopaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1116

Nie wiem czy poznaniaki wszystkie miały takie same skrzynie, ale widziałem taki siewnik z prze-korodowaną skrzynką (skrzynka taka jak w Mazurze) na złomie i przekładnia była właśnie bezstopniowa (nie wiem w jakim stanie).


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pstrąg
      Witam,
      Mam problem , otóż nie wiem gdzie znajduje się filtr skrzyni biegów w fendt 309c (silnik deutz) 2000r. Przekopałem forum i nadal nie wiem na 100 % gdzie jest. Ktoś wspominał ,że w okolicach tylnego lewego koła ale i tak nie mogłem znaleźć. Prosze o pomoc.
    • Przez Stonka36
      Witam. Planuję zakupić siewnik (jak na zdjęciu). Potrzebuję pomocy w określeniu modelu i jeśli to możliwe podesłanie mi instrukcji. Z góry dziękuję za pomoc 🙂. 


      VID-20190309-WA0000.mp4
    • Przez Konrad1245
      Witam mam taki problem gdyż ciagnik jest niby na luzie ale gdy puszczam sprzęgło nadal jedzie dodam ze nie mogę wbić zadnego innego biega chyba się zakleszczyły biegi jeśli tak to jak do tego się zabrać żeby je odkleszczyc pomocy 
    • Przez Stonka36
      Witam. Potrzebuję zdobyć instrukcję obsługi do siewnika Kutnowiak S068 /1. Z góry dziękuję za pomoc 😁. 
    • Przez staszek87
      Witam. Mam problem ze skrzynia biegow Range Command. Na plaskim terenie dziala bez zarzutu jak ciagnik stoi z górki ciezko jest wbic jazde do tylu. Skrzynia wyskakuje na N. Kiedy stoi pod górkę zdarza sie choc rzadziej problem z ruszeniem do przodu również po zalaczeniu rewersu i puszczeniu sprzegla wyskakuje na N. Skrzynia sie kalibruje bez problemu. Poziom oleju centymetr od max. Olej na skrzyni wymieniany ok 800mth filtr 200mth temu. Serwis nie wykryl błędów. Co moze byc przyczyna? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj