Zaloguj się, aby obserwować  
rolnik1986

wynajme chlewnie

Polecane posty

szczepo14    9

To najlepiej wez kup lub wydzierzaw budynki bo jakims skr. One zawsze maja jakies byle garaze lub magazyny w ktire latwo przerobic, wsawic tylko autokarmiki podwieszane na kolbe i zagrodzic. Dam ci namiar na priv kolo wyszogrodu, moze tam sie skysza bo tam to duzo wiecej by nawet chowal. Tez jestem z okolic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik1986    36

Zle zrozumiales kolego ja mam ta chlewnie jakby ktos chcial wynajac to zapraszam stoi pusta , chyba ze cos wymysle i zrobie, np: produkcje siatki ogrodzeniowej :) moze macie jakies inne pomysly? Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Lukasz210692
      Witam. Ja pytaniem czy będzie mi się opłacało kupić od sąsiada stodołę i przerobić ją na chlewnię na głębokiej ściółce. Hodować te świnie w cyklu zamkniętym. Mam 15 h zimie, mam taką koncepcję kupować pasze pełno porcjową, czy się opłaca. A na koniec tuszu dopaszać własną paszę. czy będzie mi się opłacał. czy tylko popadnę w długi?
    • Przez koma666
      posiadam murowana stodołe, wymiary 9x18 z białej cegły, mur 12cm wzmacniany co kawałek słupkami z cegły 24cm
      chodzi mi po głowie pomysł aby rozebrac to do fundamentów i na tych samych fundamentach pobudowac tuczarnie na głebokiej sciółce dla ok 120 sztuk, tzn chce zrobic 4 kojce po 30 szt i do kazdego drzwi do wybierania obornika
       
      musze posiadac jakies pozwolenia ?
      potrzebna jest zgoda sasiadów ?
      fundament ten sam wymiary były by niezmienione
    • Przez damiandg
      Witam czy znalazł by się ktoś z okolic Dąbrowy Górniczej +- 50km kto wynajął by mi pług zachodni 3 skibowy obrotowy lub zagonowy. Chodzi mi tylko o to żeby przetestować czy na mojej glebie zachodnie pługi będą się sprawdzać bo mam Euro-masza i to jest porażka na mojej glinie. Cena do ugadania i transport po mojej stronie. Byłby jakiś chętny?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj