Pan_Zagadka

Marka Carraro co sądzicie

Polecane posty

Pan_Zagadka    3

Witam od dłuższego czasu sięgam często po wiedzę na tą stronę i postanowiłem założyć konto. nurtuje mnie temat pras a mianowicie zaciekawiłym mnie belarki od carraro chciał bym się dowiedzieć na ich temat takich info jak: Wytrzymałość Dostępność i koszt części (czy żeczywiście wiel pasują od sipmy) czy nadają się do robienia

sianokiszonki. proszę głównie o odpowiedzi ze strony użytkowników tych oto sprzętów. Oraz co sądzicie o wypuście carraro maxi takim jak tu http://olx.pl/oferta...html#9c92721aff :)

Edytowano przez Pan_Zagadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ja mam Carraro 1200 i jestem z niej bardzo zadowolony

jest wytrzymała i ma bardzo małe zapotrzebowanie mocy poza tym można robić belki w południe. dostępność srednia (jeśli chodzi ci żeby była z siatki to mała dostępność) nie wiem jak z częściami bo jeszcze odpukać nic nie naprawiałem ale dużo osób mówi ze pasują .ja kiszonek nie robie ale kolega ma taką samą i robi bez zarzutów nie wiem co sądzić o Carraro maxi 1200 bo ja mam zwykłą moim zdaniem lepiej kupić tą zwykłą bo tą maxi to chyba mało osób ma i nic nie wiadomo o niej więcej :)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus-5314    74

Wyżej wymieniona prasa z , linku to nie jest carraro tylko fort ten handlarz mieszka niedaleko mnie i widziałem tą prase ale według mnie jest w niezłym stanie jest walcowo łańcuchowa, posiada rotor co jest jej wielkim plusem. Sam jestem użytkownikiem prasy carraro rp 1200. Prasajest wytrzymała to fakt ale jest mało wydajna. Ale dla kogoś kto będzie robił 200-300 bel robiłcznie powinna wystarczyć tylko prasa musi być ta czerwono czarna a nie siwa http://olx.pl/i2/oferta/presa-carraro-sipma-morra-120x120-CID757-ID3dP79.html#58ceeed520

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Natalia25
      Witam,
      Proszę o pomoc w  wyborze nowego ciągnika do gospodarstwa 45 ha. Będzie to ciągnik główny do prac ciężkich, tj, orka pługiem 4-skibowym, agregat czynny z siewnikiem 3m, gruber 3 m, później może jakiś głębosz. Ciągnik będzie miał 150 KM. Oto moje propozycje które rozważam:
       - John deere 6155M
       - Claas Arion 610
       - New Holland T 7.165s
       - Case Puma 150.
      Proszę o opinie na temat tych ciągników i ewentualne propozycje który lepszy.
      P.S - Osobiście zastanawiam się pomiędzy Claasem a JD.
      (Cena nie jest tu istotnym elementem)
       
      Pozdrawiam
    • Przez ArturSłowinski
      Witaj kolegów, mam od wczoraj problem z miękką osią z Claasie Ares 816 z 2005r, otóż oś się nie podnosi, leży na najniższej pozycji, zero reakcji na przyciśnięcie guzika. Żółty guzik po naciśnięciu zamiast się świecić jak to było wcześniej, teraz mruga a oś nie reaguje. Podejrzewam jakiś problem z elektryka. Dzięki z góry za pomoc.
    • Przez lewy85
      Witam. Panowie mam problem z przednim mostem carraro w zetorze 10540 z 98r. a mianowicie jak włączę przedni napęd to cały czas ciągną mi dwa koła na raz , prawe i lewe, niezależnie czy jadę prosto czy skręcam. Problem zauważyłem nie dawno a dziś nastąpił efekt takiej jazdy, rozerwało mi krzyżak i jego mocowanie w prawej półosi. Jak założe te częsci nowe (a ich koszt to około 1300 zł) to obawiam sie że za jakiś czas stanie się to po raz kolejny.
      Moje pytanie brzmi dlaczego ciągną dwa koła jednocześnie i jak to naprawić?
      z góry dziękuję za odpowiedzi 
    • Przez mocny1994
      Podczas belowania suwak unosi się najwięcej do 80 (pole zielone ). Ciągnik zaczyna mieć już ciężko. Owijam bele sznurkiem i jest ładnie dobita. Co może być powodem nie działania tego wskaźnika. Linka jest cała, suwak chodzi lekko
    • Przez robert983
      Witam posiada ktoś prasę z wiązaniem na siatkę i mógłby zrobić dokładne zdjęcia mocowania wałków ,mechanizmów pod klapami ,chodzi o model ze zdjecia poniżej,to tej podobne są: praire, rekord,omas, 
      Kupić oryginalnego aparatu to raczej nie kupi? 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj