Zaloguj się, aby obserwować  
grzesiekt25

Identyfikacja roku produkcji

Polecane posty

grzesiekt25    0

Witam wszystkich.Przedstawię mój problem: mam władimirca A2 bez dokumentów i niestety nie wiem z którego jest on roku produkcji. i tu moje pytanie ,czy jest gdzieś na ciągniku nabity rok produkcji?,albo czy da się to mniej więcej inaczej określić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landfarmer    3581

Tabliczkę znamionową masz stojąc twarzą do przodu ciągnika po lewej przy akumulatorach, rok budowy można ocenić na podstawie budowy ciągnika kabiny, obciążników, dźwigni sterowniczych


Szef wszystkich szefów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15368

Patrz po elementach, włącznik masy, te regulatory pod deską, wszystkie, wskaźniki, obrotomierz itp., takie elementy mają tłoczoną datę produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tabliczce znamionowej jest wybita data produkcji ale jak masz powyżej 1992 r.

A tak to zobacz na obudowie sprzęgła z lewej strony .


 

Владимирец T25A

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiekt25    0

Dzięki za odpowiedzi ,jutro zobaczę na obudowie sprzęgła,ale tam są chyba tylko jakieś inne numery,i na wskaźnikach. Niestety nic nie znalazłem ,są jakieś cyfry ale nic nie wskazuje roku podukcji.

Edytowano przez grzesiekt25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszekbrzuze    297

Jest jedna data za rozrusznikiem na bloku silnika pod samą blachą druga powinna być nad wałkiem WOM, powinna być na skrzyni.

Tak jak kolega wspomniał zegary mają daty wybite.

Na pewno masz ciągnik z przedziału 79-84


KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiekt25    0

Obrotomierz mam nieoryginalny a pod rozrusznikiem i nad WOM-em nie sprawdzałem dzięki za cenne rady jutro sprawdzę i dam znać. Dzięki za opowiedzi, z pod rozrusznika wyczytałem że to rok 1982 .Temat do zamknięcia.

Edytowano przez grzesiekt25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez POLKOP
      Jak widzicie przyszłość swoją w dzisiejszym swiecie pełnym wymogów i innych przeszkod jako hodowcy bydła mlecznego. Czy dacie rade sprostac wyzwanią.
    • Przez MFpower
      Tak jak w temacie potrzebna mi pomoc w rozwiązaniu tych testów. Testy są z kursu kwalifikacyjnego chętnych do pomocy w rozwiązaniu zapraszam na pw
    • Przez DJhaku
      Witam
      Ma takie pytanie powiedzcie co trzeba zrobić aby rozpocząć produkcję buraków i np. sprzedać je cukrowni ?
      Jakie są z tym związane papiery i koszty ?
    • Przez TomaszNowacki
      witam chciałbym dowiedzieć sie na temat ciagnika Case IHC model 1055 International z roku 1980, chciał bym takiego zakupić ale znajomi mi go odradzają, podobno jest bardzo awaryjny i jest problem z częsciami do niego... może ktos ma jakies info na jego temat?? jak tak to prosze o odpowiedz.
    • Gość a1fe26c2
      Przez Gość a1fe26c2
      Witam, spotkał się ktoś z Was z broną talerzową U-225? Tabliczka znamionowa jest nieczytelna, a chciałbym dowiedzieć się kto jest producentem tego wynalazku i jak go ustawić, żeby nie robił górek na polu. Typ brony V, po osiem talerzy na wale. PIerwszy rząd talerzy odrzuca ziemię w lewo, drugi w prawo.
      Lewy skrajny talerz w drugim rzędzie jest mniejszy od pozostałych. Ten talerz powinien przysypywać ślad opony, a robi to ze zmiennym szczęściem - raz widać ślad opony innym razem nie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj