Skocz do zawartości

Zdjęcie

De Laval czy Westfalia

24 odpowiedzi na ten temat

#21 Share bayer

bayer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 06 marzec 2008 - 13:49

De Laval czy Westfalia

@bayer tak odchodząc od tematu to podłogę malowałeś w hali czy co?

widzę że na prawdę nie jesteś w temacie,to jest specjalna żywiczna posadzka antypoślizgowa

@Balzak aparaty miałem StimoPuls C

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
De Laval czy Westfalia Dzisiaj, 18:12
  •  

#22 Share arassso

arassso

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 613 postów

Napisany 02 grudzień 2008 - 12:32

De Laval czy Westfalia Ja mam westfalie w tym chyba dwie konwie delaval i dwie westfalii

#23 Share SZYMON178

SZYMON178

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów

Napisany 02 grudzień 2008 - 19:26

De Laval czy Westfalia Ja mam przewodówkę westfalia Surge i jestem z niej bardzo zadowolony. Nigdy nie było z nią problemów i diler jest tez oki bo przysyłają samochód co jakiś czas z płynami filtrami itp. Polecam delera firme DANZAP
Traktor jest bogiem,Oranie nałogiem,Żniwa zabawą,a Ropa podstawą

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 02 wrzesień 2009 - 12:07

De Laval czy Westfalia Ja mam alfa laval rurociągową z 1979roku. Mam ją od 10lat i jak na razie, to naprawialiśmy czujnik poziomu, uszczelnialiśmy ten szklany zbiornik i coś było naprawiane w pompie(tej, która jest pod tym szklanym zbiornikiem i tłoczy mleko do zbiornika), poza tym gdy nie działał prawidłowo czujnik poziomu, to skwaśniałe mleko skorodowało zbiornik od ciśnienia i trzeba go było wymienić no i tłumik założyliśmy oryginalny od c360 i jest teraz dużo ciszej. Mamy też schładzalnik alfa laval 500l z 1972 roku (okrągły) i jak na razie oprócz naprawy spalonego silnika (z winy użytkownika) i naprawy silnika od mieszadła z wymianą trybu, który nim obraca (oryginalny był plastikowy!) na toczony z mosiądzu nic się nie dzieje.

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share kubaldo

kubaldo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Zainteresowania:sport,sztuki walki,fotografowanie,modele maszyn rolniczych ,modele samochodów

Napisany 02 wrzesień 2009 - 14:14

De Laval czy Westfalia Ja od kąnd tylko pamiętam to w oborze była dojarka przewodowa DeLaval i jeszcze nie było w niej nic wymieniane prócz gum a mam ją jakieś 10/11 lat i sprawuje się pięknie :) :)