Zaloguj się, aby obserwować  
Kuba1212

Jaki to model przyczepy.

Polecane posty

Kuba1212    14

Witam. Zgłaszam się do was z problemem- nie wiem jaki model przyczepy posiadam. Obecnie ją remontuję, i chciałbym się dowiedzieć, jaki to model. Po zorientowaniu się trochę w internecie upatrzyłem że może to być model D 35, lecz coś mi w tym nie pasuje. Otóż sąsiad ma przyczepę D 35, lecz na kutej ramie. I jest ona krótsza od mojej (chyba ok 20 cm, jutro zmierzę).

 

2014-07-13-3203_jpg_300x300_q85.jpg 2014-08-16-3882_jpg_300x300_q85.jpg

 

Może ktoś pomoże, może ktoś dobrze wie. Najczęściej spotykałem podobne przyczepy jako D 35, ale i inne modele się zdarzały. Z góry dzięki :D

Edytowano przez Kuba1212

Nowy nabytek: Renault 75.14 RS- Zdjęcia w Galerii.
Sprzedam silnik elektryczny o mocy 10 kW. Więcej informacji na PW lub Kubalessini@gmail.com . :D

Zapraszam do mojego kanału na youtube: www.youtube.com/user/Kubalessini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Do żadnej mi to nie pasuje. praktycznie wszystkie które kojarzę różnią się ramą. Od dawna ją masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba1212    14

U mnie jest od około 20 lat. Tata nie wie co to za model, tabliczki od początku u nas nie było.


Nowy nabytek: Renault 75.14 RS- Zdjęcia w Galerii.
Sprzedam silnik elektryczny o mocy 10 kW. Więcej informacji na PW lub Kubalessini@gmail.com . :D

Zapraszam do mojego kanału na youtube: www.youtube.com/user/Kubalessini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

wyglada bardzo podobnie jak d35, ma sie nowego typu wiec moze jakis nowszy model

 

jaki rozmiar opon ?

Edytowano przez izydor6280

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba1212    14

10R15. Najbardziej zastanawiające jest to że jest dłuższa. Przez co na pewno ma więcej niż 3,5T ładowności.A D 35 taką miała.

Edytowano przez Kuba1212

Nowy nabytek: Renault 75.14 RS- Zdjęcia w Galerii.
Sprzedam silnik elektryczny o mocy 10 kW. Więcej informacji na PW lub Kubalessini@gmail.com . :D

Zapraszam do mojego kanału na youtube: www.youtube.com/user/Kubalessini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

to ze radialne 15 to sie domyslam, chodzi mi o dokladny rozmiar tych samochodowek :P


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Osie są od Autosanek ale nie wiem czy to nie przypadkiem któraś z przedziału D-35 a D-46.A możliwe że to nie autosanka tylko jakaś kombinowana...


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba1212    14

to ze radialne 15 to sie domyslam, chodzi mi o dokladny rozmiar tych samochodowek :P

 

taki jest ich rozmiar, są to opony Dunlop Major SP RV 10 R 15 , a inne oznaczenie to chyba 255/75r15.

 

locke

 

 

trochę przyczep widziałem w necie z taką ramą, więc chyba to już fabryczna robota. Kwesta czy to robota Autosanu, czy może jakaś inna wytwórnia. Lata swoje ma, gdyż 20 lat temu tata kupił ją w dość kiepskim stanie, więc też już swoje wtedy przerobiła.


Nowy nabytek: Renault 75.14 RS- Zdjęcia w Galerii.
Sprzedam silnik elektryczny o mocy 10 kW. Więcej informacji na PW lub Kubalessini@gmail.com . :D

Zapraszam do mojego kanału na youtube: www.youtube.com/user/Kubalessini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Właśnie wszystkie Autosanki jakie kojarzę mają ramę z ceownika otwartego na zewnątrz, a jeżeli tak jak tu to i tak przodu nie mają półokrągłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba1212    14

Na pewno Czarna Białostocka? W internecie takiej nie znalazłem. A, i proszę się zaczepem nie sugerować, tata dokupił gdyż kupił przyczepę bez oryginalnego.


Nowy nabytek: Renault 75.14 RS- Zdjęcia w Galerii.
Sprzedam silnik elektryczny o mocy 10 kW. Więcej informacji na PW lub Kubalessini@gmail.com . :D

Zapraszam do mojego kanału na youtube: www.youtube.com/user/Kubalessini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba1212    14

Chyba jestem już w domu. Troszkę posiedziałem i zawęziłem pole poszukiwań do modeli D-35M lub D-45/D-45M. Znalazłem nawet podobną do mojej (burty nawet idento, chyba tak jak u mnie zrobione z ceownika i są ciężkie)

http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/328519-sanok-d-35m/#

http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/327892-przyczepa-d-35m/#

 

Tutaj jest D-45M.

 

romek6340

 

W galerii widziałem że posiadasz instrukcję od tego modelu. Może poratujesz?


Nowy nabytek: Renault 75.14 RS- Zdjęcia w Galerii.
Sprzedam silnik elektryczny o mocy 10 kW. Więcej informacji na PW lub Kubalessini@gmail.com . :D

Zapraszam do mojego kanału na youtube: www.youtube.com/user/Kubalessini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Mam już tą instrukcje i Ci podeśle co potrzeba :) W rysunkach technicznych rama jest podobna jak u Ciebie i teraz w tych linkach. Co najlepsze przyczepa od której ona niby jest ma całkiem inną ramę, zdaje się jak Twojego sąsiada. Jakby kuta i w ogóle troche inna konstrukcja.

 

Już wstawione:

http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/501994-przyczepa-d-35m-instrukcja-obslugi/#comment_1573769

 

Taka jak na tym filmie:

https://www.youtube.com/watch?v=4oSM-qPXpnA

Edytowano przez romek6340

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

I już chyba sprawa się wyjaśniła. Masz przyczep d-35m ale nie autosanke tylko FSC-STARACHOWICE D-35M :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba1212    14

Dzięki za wymiary, u mnie się zgadzają. A na czym opierasz twierdzenie że to FSC-STARACHOWICE D-35M? Taką jak na filmie rzeczywiście ma sąsiad, ale jest krótsza od mojej.

Edytowano przez Kuba1212

Nowy nabytek: Renault 75.14 RS- Zdjęcia w Galerii.
Sprzedam silnik elektryczny o mocy 10 kW. Więcej informacji na PW lub Kubalessini@gmail.com . :D

Zapraszam do mojego kanału na youtube: www.youtube.com/user/Kubalessini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Tak gdzieś przyuważyłem ale znaleźć nie mogę chociaż jak się wymiary zgadzają to będzie na pewno ta d 35 jak w instrukcji :)

Te ze Starachowic zdaje się że były takie podobne tylko nowsze (albo dłużej produkowane?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba1212    14

Widziałem nawet że jakiś POM produkował takie.

 

Dzięki wielkie za pomoc. Przyczepa po remoncie, można więc zamówić tabliczkę :D

 

http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/524698-renault-75-14-rs-autosan-d35m/#


Nowy nabytek: Renault 75.14 RS- Zdjęcia w Galerii.
Sprzedam silnik elektryczny o mocy 10 kW. Więcej informacji na PW lub Kubalessini@gmail.com . :D

Zapraszam do mojego kanału na youtube: www.youtube.com/user/Kubalessini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Mariusz998
      Witam,
      Czy ktoś posiada przyczepę hakową.
      Zastanawiam się nad zakupem.
      Chciałbym poznać opinię na temat tego typu przyczep.
      Z góry dziękuję za odpowiedzi.

    • Przez gadzet
      Mam na zbyciu części do przyczepy KRONE HSD 5002T. Jak by ktoś potrzebował.
    • Przez przemek111447
      Witam.Szukam oferty na nowa przyczepe 8 T( 2 sztuki) rozwazam kazda opcje firmowa...ktora waszym zadniem jest dobrym wyborem??Transport głownie zboża..opony nie regenerowane 385/55 r22 hm metal tech DB podobaja mi sie ale maja dosc wysoko osadzona skrzynie..w gre wchodzi pronar oraz auto tech
    • Przez Damian54
      Witam. 
      Mam problem z hamulcami w przyczepie (hamulce dwuobwodowe). Gdy podepne ciągnik (MF 6150) hamulce w przyczepie się blokują ale gdy nadepne pedał hamulca hamulce w przyczepie puszczają. Jaka jest przyczyna tego zjawiska i jak to naprawić? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • Przez kierasek16
      Witam ma ktos do sprzedania kola do Hl6011 o rozmiarze 12.5/20 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj