Zaloguj się, aby obserwować  
DoradcaFinansowy5

Zabawa: Ile chciałbym dostać na emeryturze, a ile dostanę ?

Polecane posty

7891Firefox    53

ja nigdy nie przejdę na emeryturę, bo dopóki bedę dała rady chodzić to gospodarki nie rzucę, z resztą, skąd mam wiedzieć czy ja dożyję tych 67 lat????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Oczekujesz tej informacji za darmo? Hallo, ja się musiałem "napracować"! Mogę ją sprzedać (w końcu zarobisz na tym), potraktuj jako inwestycję. Kiedyś widziałem w banku taką wywieszkę - "Jeśli chcesz dostać kredyt, musisz nas przekonać, że go nie potrzebujesz". Coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U żyda dostał, nie można lepszej niszy było znaleźć?

 

Pytałem z ciekawości. Jeśli mówił, że działa tu bezinteresownie to równie dobrze mógłby dla ogółu tu o tym napisać.

 

ja nigdy nie przejdę na emeryturę, bo dopóki bedę dała rady chodzić to gospodarki nie rzucę, z resztą, skąd mam wiedzieć czy ja dożyję tych 67 lat????

 

Czy ma Pani kogoś w rodzinie kto dożył więcej niż 67 lat ? A co jeśli się zdarzy tak, że wraz z postępującą medycyną dożyje Pani leciwych lat to na jakim standardzie chciałaby Pani wtedy żyć ?

 

 

Chcialbym miec tyle, zeby na starosc nie siedziec w Polsce, a gdzies pod palmami

 

przynajmniej tak jak Ci tutaj:

 

http://kobieta.onet....d-palmami/309br

 

 

To bardzo realne marzenie.Zwłaszcza, że są tam dużo niższe koszty życia. Poczyniła już może Pani do tego jakieś przygotowania ?

 

 

Oczekujesz tej informacji za darmo? Hallo, ja się musiałem "napracować"! Mogę ją sprzedać (w końcu zarobisz na tym), potraktuj jako inwestycję. Kiedyś widziałem w banku taką wywieszkę - "Jeśli chcesz dostać kredyt, musisz nas przekonać, że go nie potrzebujesz". Coś w tym jest.

 

 

ile chce Pan za tą wiadomość ? A tak poważnie, to pytam wyłącznie dla celów tego tematu.


Umów się na bezpłatne i niezobowiązujące konsultacje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Chciwy nie jestem, myślę że 0,5% wystarczy (od sumy, którą wywalczyłem). No tak, jeszcze podatek + 10 k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciwy nie jestem, myślę że 0,5% wystarczy (od sumy, którą wywalczyłem). No tak, jeszcze podatek + 10 k.

 

A zapieral się tak Pan, że działa tak bezinteresownie. Za taki odsetek to mógłbym sam zobaczyć ofertę. Jeśli Pan chce zarobić to niech liczy Pan na kogoś innego. Właściwie to na forum to można jedynie poznać opinie, a nie coś konkretnego zapronować. Takie rozmowy powinny odbywać się indywidualnie.


Umów się na bezpłatne i niezobowiązujące konsultacje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Bezinteresownie pomagam potrzebującym pomocy, ale nie kupię kurczaka, żeby nakarmić lisa. A jak to było z podawaniem na tacy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezinteresownie pomagam potrzebującym pomocy, ale nie kupię kurczaka, żeby nakarmić lisa. A jak to było z podawaniem na tacy?

 

BNP Paribas ma oprocentowanie 6,9 %.

Mówi pewnie Pan o ofercie jakiegoś banku Spółdzielczego.

 

Ile chciałbym dostać na emeryturze, a ile dostanę ? Zachęcam do komentowania

Edytowano przez DoradcaFinansowy5

Umów się na bezpłatne i niezobowiązujące konsultacje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Bercik92
      Oglądał ktoś z was dzisiejsze wiadomości w południe ? Był artykuł o zabawie dla świn jeżeli jakiś rolnik nie będzie miał "zabawek" dla trzody to można stracić dopłaty co o tym sądzicie ?
    • Przez banan575
      Na poczatku kilka objasnien kto co i jak. I moje pytanie czy Wam dziewczyny sie podoba.
       
      Wzabawie Beda zawodniczki i klony (oszustki).
       
      Kto to ZAWODNICZKA??
       
      Jest to agrofotowiczka, uczestniczka zabawy ktora walczy o glowna nagrode
       
      Kto to jest KLON (oszustka)??
       
      Jest to agrofotowiczka, uczestniczka zabawy ktora pomaga zawodniczce, ale ona nie walczy o glowna nagrode
       
      Kto moze zostac KLONEM (oszustka)?
       
      Klonem moze byc kazda ZAWODNICZKA bioraca udzial w zabawie, lub miec inna agrofotowiczke ale wybrana wylaczni przez ZAWODNICZKE.
       
      Jakie ma zadanie ZAWODNICZKA???
       
      Zawodniczka ma wykonac 4lub 5 zadan
       
      Jakie ma zadanie KLON (OSZUSTKA)??
       
      Klon bedzie oszukiwac i pilnowac zeby nikt nie wiedzial ile zawodniczek bierze udzial w zabawie.
       
      ZAWODNICZKI i KLONY beda mialy numerki ale one sobie same wybiora.
       
       
      Kto bedzie ocenial zadania???? Jury i wszyscy co nie beda brac udzialu w zabawie.
       
       
       
       
      Nagroda dla zwyciezcy bedzie maly upominek, No bo nie stac mnie na traktory czy jakies telewizory plazmowe :rolleyes:
       
       
      Nad calym bezpieczenstwem beda strozowac moderatory administracja i wspomniane klony.
       
       
      To by bylo narazie tyle.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj