Skocz do zawartości

Zdjęcie

prasa john deere 550-części

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share dawciu22

dawciu22

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 83 postów

Napisany 19 sierpień 2014 - 18:25

prasa john deere 550-części witam, czy ktoś jest posiadaniu części do tej presy? (zegar od ciśnienia, zawory regulujące gęstość beli) ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
prasa john deere 550-części Dzisiaj, 09:42
  •  

#2 Share MariuszZakrzewski

MariuszZakrzewski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 19 sierpień 2014 - 19:12

prasa john deere 550-części Witam kolego.Powiedz mi jak ci się sprawuje ta prasa i czy jest ona lepsza od stało komorowych ? Posiadam sipmę z 2008 roku i zastanawiam się nad zmianą jej na jakąś pasówkę,podobają mi się właśnie prasy johns,jedyną sprawą której się obawiam to awaryjność i koszty naprawy bo wiadomo że części są sporo droższe niż do polskich pras.Interesuje mnie prasa john deere 592 albo 854 i zastanawiam się czy dobrze zrobię jak wymienię swoją sipmę na zachodni sprzęt.:D

#3 Share wlamaj1

wlamaj1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 443 postów

Napisany 19 sierpień 2014 - 20:49

prasa john deere 550-części Spróbuj tutaj http://olx.pl/oferta...html#5fe17c3d0d - widać że ma części nowe i używane. Jeśli chodzi o manometr to kupiłem na allegro glicerynowy do 250 bar i zakułem wąż łączący go ze siłownikiem i jest OK...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share dawciu22

dawciu22

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 83 postów

Napisany 20 sierpień 2014 - 13:43

prasa john deere 550-części no szukałem już na necie :P ale tak pomyślałem że ktoś forumowiczów ma jakąś na części, i jak to się mówi nie drogo :DD :P

#5 Share SebsoN

SebsoN

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Muzyka,Sport

Napisany 20 sierpień 2014 - 20:15

prasa john deere 550-części

Spróbuj tutaj http://olx.pl/oferta...html#5fe17c3d0d - widać że ma części nowe i używane. Jeśli chodzi o manometr to kupiłem na allegro glicerynowy do 250 bar i zakułem wąż łączący go ze siłownikiem i jest OK...

Na jakim ciśnieniu prasujesz??
"I will never put my name on a product that does not have in it the best that is in me." JOHN DEERE .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share wlamaj1

wlamaj1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 443 postów

Napisany 20 sierpień 2014 - 20:38

prasa john deere 550-części Około 160 bar, ale nie wiem czy to nie za mało. Muszę znaleźć tarczę od oryginalnego manometru i zobaczyć w którym to miejscu zielonego pola będzie - zakładam że oryginał też był 250 bar...