Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wymagania wobec firm usługowych

37 odpowiedzi na ten temat

#1 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 03 luty 2008 - 13:12

Wymagania wobec firm usługowych Witam

mam takie pytanie troche teoretyczne - mianowicie czego oczekujecie od firm usługowych które miały by świadczyc wam usługi w róznym zakresie - chodzi mi o to:
- jakiego typu miały by to być usługi
- jakie miały by być warunki płatnosci
- i ogólnie wasze uwagi w tym zakresie

dodatkowo prosiłbym zebyscie w postach pisali jaką powierzchnie macie do wykonania danej usługi

np. usługa zbioru zboża - 10 ha B)

z góry dzieki za udzielone informacje i pozdrawiam
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wymagania wobec firm usługowych Dzisiaj, 01:24
  •  

#2 Share LukaszZduny

LukaszZduny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 601 postów

Napisany 03 luty 2008 - 13:15

Wymagania wobec firm usługowych ja wymagam tylko rzetelnosci i zeby sie znali na zegarku i za bardzo tych godzin nie zaokraglali B)

#3 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 03 luty 2008 - 13:21

Wymagania wobec firm usługowych a jakie usługi "zakupujesz" i w jakiej ilosci ???????
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

#4 Share LukaszZduny

LukaszZduny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 601 postów

Napisany 03 luty 2008 - 13:33

Wymagania wobec firm usługowych omloty zboza okolo 17 hektarow jest do sciecia oraz ciecie kukurydzy na kiszonke 4ha

#5 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 03 luty 2008 - 14:18

Wymagania wobec firm usługowych U mnie kolega prasuje slome okolo 12 ha B) Nigdy nie narzekamy na uslugi-robota zrobiona szybko,dokladnie i po rozsadnej cenie B)

#6 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów

Napisany 03 luty 2008 - 14:22

Wymagania wobec firm usługowych a to prasowanie słomy w kostke czy w bele ???

#7 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 03 luty 2008 - 14:23

Wymagania wobec firm usługowych Prasowanie w kostki-z tych 12 ha place cos okolo 800zl B) Po za tym robota porzadnie zrobiona.Prasuje praca welger ap51 + ursus 330m.

#8 Share LukaszZduny

LukaszZduny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 601 postów

Napisany 03 luty 2008 - 14:38

Wymagania wobec firm usługowych u nas jest z tym dobrze ze w Zdunach jest skr ktory jest pod wzgledem rozwoju na 2 miejscu w polsce. naprawde chlopaki robia wszystko porzadnie

#9 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów

Napisany 03 luty 2008 - 15:01

Wymagania wobec firm usługowych może ktoś jeszcze podzieli się wrażeniami B) ??

#10 Share TumeK

TumeK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 743 postów
  • Zainteresowania:To co widać:]

Napisany 03 luty 2008 - 20:41

Wymagania wobec firm usługowych hmm korzystamy z uslug koparek np do ladowania obornika i traktorow i rozrzutnikow ale to wiecie jak to nawsi "od znjomych" no i rozni mechanicy spawacze lecz duzo uslug to by djemy takie jak sianie oranie koszenia pryskanie itp
Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 03 luty 2008 - 20:54

Wymagania wobec firm usługowych Cięcie kukurydze na kiszonkę i zbiór zboża razem ok 17ha

#12 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów

Napisany 03 luty 2008 - 21:03

Wymagania wobec firm usługowych @Czazal ale kazdego z osobna 17ha (17 zboza i 17 kuku) czy łaczna ilość (jesli łacznie to prosil bym zebys podał ile czego B)

#13 Share karol

karol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Zainteresowania:Wszystkim po trochu... ;-)

Napisany 03 luty 2008 - 21:20

Wymagania wobec firm usługowych Widzę że kolega Mechanizator robi badania... Chcesz świadczyć usługi??

#14 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów

Napisany 03 luty 2008 - 21:21

Wymagania wobec firm usługowych coś w tym rodzaju - @Karol jeśli kożystasz z jakichs usług to podziel się cennymi spostrzezeniami B) (mile widziana informacja ile ha jakiej usługi B) )

#15 Share karol

karol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Zainteresowania:Wszystkim po trochu... ;-)

Napisany 03 luty 2008 - 21:34

Wymagania wobec firm usługowych tylko koszenie zbóż ok 10ha a rozliczamy się w zbożu

tylko że podobny temat już był więc poszukaj dobrze to zaoszczedzisz sobi kłopotu z uzyskanie odpowiedzi

#16 Share Bamboocha

Bamboocha

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 492 postów

Napisany 03 luty 2008 - 21:41

Wymagania wobec firm usługowych U my korzystamy z usług: koszenia kukurydzy, siania kukurydzy,wywozu gnojówki...na termin wykonywanych usług nie moge narzekać...jak i na jakość usług. Dla mnie podany dzień to podany dzień nie lubie odkłądania. rozumiem coś sie zepsuło czy coś to jest normalne ale o tym wszytkim można powiadomić usługobiorce B) ale jak słysze słowa typu : no wczoraj się nie wyrobiłem bo ten chciał to zeby mu zrobić a ten to to chciał..tego nie lubie ( a tym bardziej jak zalezy mi na czasie).
http://www.youtube.c...er/michalqaz123 <------ Moje dzieła :)Polecam!!!

#17 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów

Napisany 03 luty 2008 - 21:45

Wymagania wobec firm usługowych dzieki za info @Bamboocha - jeśli mozesz to podaj chociaz w przyblizeniu jaka jest powierzchania poszczególnych usług

@Karol - no własnie przed załozeniem tego tematu przez 20 minut szukałem podobnego i nie mogłem znalesć - jedyny który w jakis istotny sposób koresponduje jest temat pt: "ceny usług" - ale dzieki za troskę

#18 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 03 luty 2008 - 22:40

Wymagania wobec firm usługowych wiec ja opisze z jakich usług korzystaliśmy w tym roku
ziemi z ląkami mamy 28ha
siew buraka 5ha
koszenie 13ha
prasa kostka 11ha
prasa rolka 15ha
jak cos mi sie przypomni to dopiszę
dwa lata temu tylko 5ha rolkowane bylo, sieczkowalismy kukurydzę 2ha
3lata temu wszystko kostkowane bylo ale odbywał sie zbiór ziarna kuku na powierzchni 3ha

a usługi jakie wykonaliśmy w tym roku to:
orka 15ha
kopanie buraka ponad 40ha
agregatowanie 10ha
pryskanie 15ha
transport
siewy zbóż 8ha
siew nawozu 5ha
widlakiem okolo 100palet rozładowanych plus troche drzewa załadowane i rozładowane dwa hedery do classa
wielorakiem(pielnikiem) bylem na usludze 1ha B)
jak cos przeoczyłem to jeszcze dopiszę
czesciowo korzystamy z usług w których się komuś odpracuje inną usługą lub za płody rolne B)
swojej ziemi mamy 12ha ale usługowo sie robi tyle co powyżej napisałem -i główny traktor 500mth rocznie zrobi a pomocniczy około 200mth
areały podalem przybliżone (+/-1) :)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#19 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów

Napisany 03 luty 2008 - 22:42

Wymagania wobec firm usługowych no gites - dzieki marcin o taki wyczerpujacy wykaz chodziło B) poza tym to spory arsenał tych usłyug masz hehe "w ofercie"

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 03 luty 2008 - 22:45

Wymagania wobec firm usługowych

no gites - dzieki marcin o taki wyczerpujacy wykaz chodziło B) poza tym to spory arsenał tych usłyug masz hehe "w ofercie"

a kto chce temu sie jedzie B)
kilka razy do roku jeszcze wyskoczę sąsiadowi ciapka odpalić lecz to nieodpłatnie w ramach pomocy sąsiedzkiej :)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047