Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wycena remontu C-360

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Santus

Santus

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 19 sierpień 2014 - 17:29

Wycena remontu C-360 mam pytanie w wycenie uslugi blacharsko lakierniczej chodzi mi ile by kosztowalala robocizna jesli robi jedna osoba ?? prosil bym o szybka odpowiedz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wycena remontu C-360 Dzisiaj, 08:03
  •  

#2 Share czarodziej4312

czarodziej4312

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów
  • Zainteresowania:Rozwijanie małego Gospodarstwa :)

Napisany 19 sierpień 2014 - 22:41

Wycena remontu C-360 kiedzś robiłem remont genralny malowanie i remont silnika tylko to był t-25 to coś koło 5 wyszło a za malowanie i blach to koło 2tyś :)

#3 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 20 sierpień 2014 - 06:48

Wycena remontu C-360 powiedz co masz dokładnie do zrobienia, co to znaczy usługa blacharska??? czy wyszpachlowanie małych wżerów na błotnikach, czy prostowanie maski która spotkała się parę razy ze ścianą???

#4 Share Santus

Santus

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 20 sierpień 2014 - 17:04

Wycena remontu C-360 wyczyszczenie do golej blachy blotniki przod tyl wyklepac je wyszpachlowac w niektorych miejscach polozenie podkladu koloru tak samo z maska tylko ze ona byla prosta to tlyko wyczyscioc do golej blachy jak gdzies byly dolki zaszpachlowac i podklad kolor i kabina wyczyszcenie spawanie niektorych elementow szpachlowanie gdzies i pozniej caly montaz tego i tyle

#5 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 21 sierpień 2014 - 06:38

Wycena remontu C-360 na moje oko 1500-2000zł, plus materiały oczywiście

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Santus

Santus

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 21 sierpień 2014 - 18:01

Wycena remontu C-360 za materialy juz mam wyliczone chodzilo mi o sama robocizne wiec dzieki wiem juz co i jak

#7 Share vitoma

vitoma

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 472 postów

Napisany 31 sierpień 2014 - 12:32

Wycena remontu C-360 99% osób nie zaplaci Ci za to tyle ile ta robota jest warta ;) taka smutna prawda. Nawet liczac 20zl/godz. pracy, a jest to zupełnie śmieszna stawka jak za godzine pracy specjalisty.

Kiedys wyceniłem znajomemu malowanie blach z c330 (coprawda tylko z jednej strony i on to miał zdemontowac/zamontowac) na 700zl i było i tak za drogo.

#8 Share Elektrotechnik

Elektrotechnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 4473 postów
  • Zainteresowania:Elektronika, specjalizacja: replikatory i teleportery.

Napisany 14 wrzesień 2014 - 11:25

Wycena remontu C-360

Piaskowanie 100zł/h, 2 godzinki błotniki powinny  być zrobione, maska trochę dłużej. Malowanie 250zł za błotnik, maska 350zł.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share rob_1972

rob_1972

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 14 wrzesień 2014 - 12:09

Wycena remontu C-360

Po pierwsze, co za różnica czy robi jedna osoba czy dwie. Robota taka a to taka.. nie może kosdztować więcej niż.. tyle a tyle. Nie można wyceniać roboty podług ilości ludzi którzy ją wykonują. Jeśli uważasz że jest inaczej, to zatrudnij sobie paru kolegów do pomocy i choćby mieli tylko stać (i polewać), powiesz że "panie... ale nas robiło czterech!". A klient ci odpowie "a g... mnie obchodzi ilu was robiło". Robota nie warta więcej niż... i tyle. Pieniądze sie bierze od roboty, a nie od tego ilu ludzi przy niej było, stało czy robiło!    Sprawa druga "ile kosztuje sama robocizna". Nikt ci nie powie ile "sama robocizna" kosztuje. Jeden będzie robił szybko ale na odpieprz, drugo powoli a dokładnie. Jeden policzy 50 zł za godz, drugi 100 jeszcze inny 150. Franek w szopie jest zawsze troche tańszy niż jakiś zakład blacharski.