jacek1296

6610 problem z elektryką

Polecane posty

jacek1296    1671

Posiadam 6610.Niestety przestał działać ehr, nie załącza przedniego napędu,świeci kontrolka ładowania, nie pokazuje obrotów ,prędkości,mth. Napięcie alternatora ok.14,5v. Wszystkie bezpieczniki dobre. Co to może być? Czy winny moze być regulator w alternatorze? Jak to sprawdzić? Będę wdzięczny za wszystkie sugestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wujekk110    44

Sprawdż, czy nie poluzował się, lub odłączył, przewód ładowania od alternatora do bieguna dodatniego akumulatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawelek998    23

A może ktoś wie jaka może być przyczyna nie działającego podnośnika w takim samym modelu JD 6610. Ani nie opuszcza ani nie podnosi z kabiny. Jedynie działa poprzez przekręcenie tej śrubki na śrubokręt z tyłu. Po wyjęciu wszystkich bezpieczników i włożeniu od nowa działał podnośnik tylko przez chwilę i znowu stanęło wszystko. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wujekk110    44

Spróbuj oczyścić i spryskaj preparatem WD styki bezpieczników, oraz sam przełącznik podnośnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawelek998    23

Koledzy mam pytanie czy są przy JD 6610 świece żarowe i jeśli są to jak się je załącza i czy jest do nich jakaś kontrolka? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziomal20084    43

Co do EHR, jezeli dziala tylko na silniczku krokowym to moze byc dupnieta wiazka EHR.

co do swiec zarowych, to wystarczy przekręcic kluczyk na zaplon i go wcisnac, przytrzymac 30-40 sekund, kontolka zanda nie bedzie swiecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawelek998    23

Z EHR już wszystko wporządku był serwis i okazało się że jakiś kabelek się wypiął i nie było styku.

Dzięki z tymi świecami. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawelek998    23

Koledzy po dłuższej pracy świecą mi kontrolki "i" oraz kontrolka w kształcie "słońca". Po zgaszeniu i odpaleniu wysztko jest oki. Co może być przyczyną? Proszę o pomoc :) konrolki nr 3 i 15 ze zdjęcia. pozdrawiam

post-62779-0-36206200-1439845551_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1671

JD6610 problem po zimie:

włączony zapłon - migają kontrolki: czerwona "stop" żółty wykrzyknik,

odpalam ciągnik- migają dodatkowo: ręczny,wysoka temperatura oleju przekładniowo-hydraulicznego, niskie ciśnienie oleju przekładniowo-hydraulicznego, lampka ciśnienia oleju silnikowego, kontrolka filtra powietrza, zapchany filtr lub niska temperatura oleju przekładniowego,

zaciągam hamulec ręczny- gasną kontrolki: ręczny, filtr powietrza, zapchany filtr lub niska temperatura oleju przekładniowego.

Poziom olejów w normie, filtry niedawno wymieniane wszystkie, bezpieczniki i przekaźniki sprawdzone, wiązki raczej też bez zarzutu. Ciągnik w moich rękach od 5lat, 4000mth. Pracuje normalnie, ma moc, wszystko działa, tylko te kontrolki. Myty przed zimą karcherem jak co roku.

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez piter0013
      Witam.
       
      Tak jak w temacie. Wie ktoś czy jest taka możliwość dołożenia oryginalnego komputera pokładowego do John Deera 6610 z 2001 roku i jaki jest mniej więcej koszt komputer + robocizna ?
    • Przez rudy112
      Chciałbym zakupić beczkowóz joskin modulo2 8400 ME i nie wiem czy john deere 6610 go uciągnie. Teren na którym jeździł by zestaw jest pagórkowaty i chciałbym też wywozić gnojowice na orankę pod kukurydzę. Beczkowóz nie miał by aplikatora. Proszę o opinie
    • Przez mateusz12344321
      Witam
      Dwa dni temu postanowiłem wymienić filtry skrzyni i siatkowy hydrauliki. Filtry zwyczajnie wyciagnołem a stare zalałem olejem i wkreciłem, uzupełniłem stan oleju i odpaliłem ciagnik chwile pochodził i wszystko było ok. po godzinie odpaliłem go po raz kolejny i wyskakuje kontrolka skrzyni, nie działa skrzynia, wałek. Wie ktoś może co się mogło stać i co zrobić?? Z góry dzięki za jaką kolwiek pomoc!
    • Przez ferguson675
      Witam, mam pewien problem, mianowicie posiadam Fergusona 675 bez przedniego napędu. Niedawno skontaktował się ze mną gość i zaproponował wymianę mojego ciągnika na Forda 6610 z przednim napędem. Bardzo proszę o jakieś opinie czy jest to opłacalna wymiana czy może raczej się wstrzymać. Choć nie ukrywam, że przydałby mi się w polu przedni napęd Za wszelkie odpowiedzi będę wdzięczny
    • Przez MichalM1
      Dzień dobry,
       
      1. Chciałbym dowiedzieć się jakie dane można odczytać z ECU tej serii?
      2. Czy po podłączeniu się jest możliwe stwierdzenie autentyczności przebiegu?
      3. Czy macie informację na temat kosztu takiej usługi serwisu?
      4. Gdybyście mieli wybrać skrzynię pomiędzy PQ a PQ+ to którą byście wybrali w ciągniku o przebiegu ok. 7000 tys. i dacie produkcji pomiędzy 1995 a 2001?
      5. Jak z awaryjnością amortyzacji przedniej osi? Czy z przytoczonym przebiegiem nie będzie ona grozić kosztami naprawy?
      6. Jakie są czułe punkty maszyny i miejsca na które warto zwrócić uwagę?
      7. Jak Waszym zdaniem powinna wyglądać jazda testowa?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj