Dziubineq

Amazone ZA-M Compact 1000 - pomoc

Polecane posty

Dziubineq    0

Witam. Od niedawna jestem posiadaczem Amazone ZA-M Compact 1000. Kupiłem go bez żadnej książki. Znalazłem w internecie instrukcje obsługi + tabele wysiewu lecz jest tam nie do końca wyjaśnione. Dlatego szukam kogoś kto wie lub kto ma taki sprzęt i mógłby podzielić się informacją na temat wysiewu.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wie ktos jak rozpoznać czy tarcza jest 10-18 czy 20-28 bo nie mam żadnej naklejki ani nic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Juz wiem. Sprawdziłem dlugosc łopatek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jondir989
      Orientuje się ktoś ile kosztuje rozsiewacz Amazone ZA-M 1001 profis z komputerem amatron 3? 
    • Przez Jzfffthedeere
      Witam! Posiadam rozsiewacz nawozów AMAZONE ZA-M 1500. Mam problem z regulacją tarcz wysiewających, mianowicie trudno jest mi określić ich typ, a także znaleźć jakiekolwiek dane dot. regulacji znajdujących się na nich łopatek. Bylibyście w stanie pomóc? Z góry dzięki 
       
      Pozdrawiam!
    • Przez tworek05
      Mam problem z rozsiewaczem Amazone ZA-U 1501 rozsiewa za dużo na boki a za mało za tył traktora , talerze są białe, a łopatki o wymiarach 240na215 może wie ktoś dlaczego tak sieje?
    • Przez BELARUS820BX
      Witam wie ktoś jak ustawić siewnik amazone D4 typ 30 nie jest on mój tylko porzyczony i nwm jak ustawić to siewu owsa pomorze ktoś
    • Przez flinston
      Witam. potrzebuje pomocy do ustwienia wysiewu owsa w siewniku amazone d7 .Otóż przy ustwieniu skrzyni na maksa wysiewa mi  około 180kg h.Co może być przyczyną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj