Skocz do zawartości

Zdjęcie

Galeria "Dziewczyna na gospodarce"

63 odpowiedzi na ten temat

#61 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 27 wrzesień 2014 - 18:26

To w drugą stronę facet który będzie miał kaloryfer na brzuchu i dobrze zbudowany i zdjęcie bez podkoszulka to co panie będą robić dzikie komentarze, a mnie się bardzo pomysł podoba pod warunkiem że panie nie będą kładły ton tapety, eksponowały nadmiernie swoich walorów  i jakiś strojach nieodpowiednich do tego. W tygodniu widziałem zdjęcie bardzo ładnej dziewczyny, widzę że jest ładna czemu by nie napisać sprawdźcie sobie  u użytkownika goofiaczek, dziewczyna fajnie wyszła naprawdę a zachowała się jak na kobietę przystało elegancko i w ogóle. Nie podlizuję się tylko chodzi mi że można ciekawie pannę na gosp pokazać nie musi zaraz siedzieć w fendcie za 400tyś, zdjęcie to zdjęcie nie wszyscy są fotogeniczni, ja np nie jestem ale jak takie coś powstanie swoje fotki jakieś dodam, bo fajnie jest pokazać nietuzinkowe zajęcie rolnika. :)  A sam jestem kawalerem i potrafię się zachować więc kolego nie mów że tak jest kwestia człowieka i tyle, a zresztą żonaci tez są tutaj i takie głupoty też piszą. To jest nowość można pozwolić jej się rozwinąć ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Galeria "Dziewczyna na gospodarce" Dzisiaj, 05:42
  •  

#62 Share Apista

Apista

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 450 postów

Napisany 27 wrzesień 2014 - 19:10

W sumie muszę przyznać Ci więcej racji niż sobie ;) bo raczej zbyt mocno to powiedziałem.

Ale czy kobiety tak lecą na kaloryfer jak faceci na fajną laskę tego bym nie powiedział ale prawda pewnie leży gdzieś po środku.

hehe ale powiedz do dziewczyny "nie tapetuj się" hehe ciekawe czy sie nie obrazi albo może nawet posłucha

Wiadomo nie o to chodzi, bo chodzi o galerię dziewczyn z gospodarki i można zrobić wiele fajnych, różnych zdjęć z dziewczynami na gospodarce, aby sie temu trochę przyjrzeć można zajrzeć do miesięcznika top agrar polska i o ile mnie pamieć nie myli to w tegorocznym bodajze kwietniowym wydaniu poswięcono bardzo dużo artykułów na temat kobiet rolniczek, głównie z okazji dnia kobiet. Nie dość że nie rzadko panny to jeszcze i w warsztacie czy w polu dużo robi i zna się na wszystkim. Nierzadko nawet i uroda nie odbiegała dalej od ich pracowitosci, ładne zdjęcia im powychodziły i nie były to jakies wyjątki.

Przecież wszyscy doskonale wiedzą w świecie że nie ma piękniejszej jak Polki na świecie ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#63 Share Inher414

Inher414

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 04 październik 2014 - 07:20

Galeria "Dziewczyna na gospodarce" Oczywiście jestem za ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#64 Share rami

rami

rami

• Members
  • PipPipPip
  • 767 postów
  • Zainteresowania:muzyka, taniec,majsterkowanie,spcery,ksiązka