lew908

Amazone ZA-U 1801

Polecane posty

lew908    210

Witam !!! Przymierzam się do kupna rozsiewacza razem z sąsiadem bo stary motyl lekko wysiada. Dlatego też dzisiaj odwiedziliśmy skład z maszynami u znajomego i jest okazja kupić rozsiewacz AMAZONE ZA-U 1801 w bardzo dobrym stanie za 4500 k. Tylko moje wątpliwości wzbudza fakt czy Ursus c 360 poradzi sobie z tym rozsiewaczem. Wiadomo pełnego sypać nie będę ale czy jeżeli wsypie np 600 kg nawozu to czy nie bedzie problemu z podniesieniem i jazdą? Nie wiem ile waży ten rozsiewacz szukałem w internecie i nigdzie nie ma informacji. Dlatego też licze na wasze opinie odnośnie tego rozsiewacza.


"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Mam 15-01 i 600kg to jest w sam raz do mojej c355 więcej nie sypałem bo już przy 600kg trzeba delikatnie jechać żeby przodu nie zrywało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Ja 1800 to MF 255 ponad 500 sypałem i dawał rady, ale przód trochę podnosiło, przydało by się obciążniki założyć.

Nakładkę ściągnąć i da spokojnie rady z 600 kg, a może trochę więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lew908    210

No ja właśnie myślę nad tym rozsiewaczam i w razie czego sciągnąłbym dodatkowe blachy że zamiast 1800 l było by 1000l.


"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Atari
      Witam, mam problem z montażem czujnika prędkości na koło ciągnika. Nie wiem ile zastosować magnesów. W instrukcji obsługi nie widziałem żadnej informacji na ten temat. 
      Chciałbym też wiedzieć jak później skalibrować sterownik.
      Z góry dzięki za pomoc.
    • Przez jondir989
      Orientuje się ktoś ile kosztuje rozsiewacz Amazone ZA-M 1001 profis z komputerem amatron 3? 
    • Przez Jzfffthedeere
      Witam! Posiadam rozsiewacz nawozów AMAZONE ZA-M 1500. Mam problem z regulacją tarcz wysiewających, mianowicie trudno jest mi określić ich typ, a także znaleźć jakiekolwiek dane dot. regulacji znajdujących się na nich łopatek. Bylibyście w stanie pomóc? Z góry dzięki 
       
      Pozdrawiam!
    • Przez tworek05
      Mam problem z rozsiewaczem Amazone ZA-U 1501 rozsiewa za dużo na boki a za mało za tył traktora , talerze są białe, a łopatki o wymiarach 240na215 może wie ktoś dlaczego tak sieje?
    • Przez BELARUS820BX
      Witam wie ktoś jak ustawić siewnik amazone D4 typ 30 nie jest on mój tylko porzyczony i nwm jak ustawić to siewu owsa pomorze ktoś
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj