Zaloguj się, aby obserwować  
adam2820

obrót łyżki belarus jumz problem z ciśnieniem

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
adam2820    0

Witam

 

mam problem z białoruśką a dokładnie z obrotem łyżki, nie jestem pewien jaki to rodzaj białoruśki ale ma ona dwa niezależne układy hydrauliczne jeden do pracy łyżką a drugi zasilany z jednej pompy do sterowania łapami, pługiem z przody i do obrotu....

 

układ od obrotu jest sterowany rozdzielaczem P80 2/1 222 i nie wiem czy tu tkwi problem tzn z jednego otowru rodzielacza idzie przewod do przednich komór siłowników od obrotu...... czy tam ma być stale podawane ciśnienie???? czy może jest w rozdzielaczy zawór który tym reguluje. potem prześle schemat jak to wyglada w mojej koparce bo nie moge znalez takiego w sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Witam

 

mam problem z białoruśką a dokładnie z obrotem łyżki, nie jestem pewien jaki to rodzaj białoruśki ale ma ona dwa niezależne układy hydrauliczne jeden do pracy łyżką a drugi zasilany z jednej pompy do sterowania łapami, pługiem z przody i do obrotu....

 

układ od obrotu jest sterowany rozdzielaczem P80 2/1 222 i nie wiem czy tu tkwi problem tzn z jednego otowru rodzielacza idzie przewod do przednich komór siłowników od obrotu...... czy tam ma być stale podawane ciśnienie???? czy może jest w rozdzielaczy zawór który tym reguluje. potem prześle schemat jak to wyglada w mojej koparce bo nie moge znalez takiego w sieci

 

Ile sekcji ma rozdzielacz . W rozdzielaczu jest zawór przeciążeniowy który przepuszcza olej do powrotu ale to nie jest przyczyna . Może być za mało oleju w zbiorniku lub może być wyłączona pompa ręcznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GucioJUMZ    393

odkręć te dwie śrubki na klucz 14 i przeczyść to ustrojstwo przy rozdzielaczu i dokręć o 1/4 obr zawór przy rozdzielaczu .A najlepiej wywal te rozdzielacze i wstaw polskie od cyklopa przyjemnie się pracuje i wszystko podnosi na silniku tyko 800obr a osprzęt targa tony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam2820    0

Problem ustał po wymianie uszczelnien w . lownikach jednak po dniu pracy z malym ubytkiem oleju znowu spadl lancuch obrotu i tu moze racja zbyszka ze maloo oleju

 

A jaki model tego rozdxielacza polskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GucioJUMZ    393

model rozdzielacza to nie wiem dokładnie jaki to jest symboli i typ ale taki jak posiada cyklop i kombajn Bizon .Ale cena za trzy sekcje to 1200zł .ja mam osprzęt rolniczy i jest wszystko OK .No ten łańcuch w budowlanej to chyba wada Fabryczna bo każdy na to narzeka i w cyklopie znajomy miał to samo że łańcuch przeskakiwał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Ten łańcuch spada w pracy czy gdy jeździsz . Czy zabezpieczasz sprzęt kopiący ten z tyłu żeby w czasie jazdy nie bujał się ?

Symbol rozdzielacza muszę sprawdzić .

Stary rozdzielacz pewnie masz ruski 2/1 222 a nowy musi być 3/1 444 . Można go kupić na allegro ale bym polecał zamówić go w sklepie .

Edytowano przez Zbyszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez gipek69
      Witam wszystkich forumowiczów. Czy Belarus 952.2 będzie wstanie współpracować z agregatem talerzowym Tolmet Tytan 250 zagregowanym z Poznaniakiem 2.5 . Czy jednak szkoda zrywać ciągnik?
    • Przez Delbeta
      Witam
      Ile wziąść za transportu obornika 40 km w obie strony zestawem belarus 952.4 + przyczepa 10 ton ?  W gre wchodzą dwa kursy.
    • Przez grzegorz1988
      Witam.mam problem a wlasciwie pytanieczy  ktos z Was orientuje sie czy w belarusie 952.2 na wale korbowym powinny byc przeciwwagi czy nie?kilku specow pytalem i nikt mi nie potrafil konkretnie odpowiedziec.ciagnik 2012 rok pompa motorpal.
    • Przez gregory81
      Witam wszystkich.
      Mam pytanie odnośnie EGR-u w Belarusach (tak zwana wersja 4) . Jak go się zaślepi to trzeba coś zmieniać w ustawieniach komputera? Może ktoś to już przerabiał.
    • Przez Lukecki
      Witam, wydaje mi się że w moim Ursusie 1614 są za niskie max obr. Gaz w podłodze a jest tak mniej więcej 2000 obr. (obrotomierz nie działa) czy jest tam jakiś ogranicznik? Dodam że nie może zgasnąć po puszczeniu gazu dopiero po podniesieniu pedału od spodu. 
      Na filmach na YT mają większe obroty z tego co mi się wydaje 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj