gucio426

autosan d 47 nasmarowanie obrotnicy

Polecane posty

gucio426    0

Witam. Posiadam autosankę d 47. Dzisiaj zauważyłem że ciężko chodzi obrotnica w przyczepie( nie można skręcić przedniej osi)

Mogłby ktoś podpowiedzieć jak ją dobrze nasmarować i czego uzyć do tej czynności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal11195    7

na obrotnicy powinny byc 4 kalamitki , nasmaruj, pokręc troche dyszlem , ustaw w inne położenie, jeszcze raz nasmaruj i powinno byc oki:D

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Najpierw użyj do tego celu nowego oleju, dopiero jak olej wsiąknie w zakamarki, zmiękczy ewentualną rdze, (co poczujesz obracając zaczepem) zabierz się za smarowanie smarem stałym.

  • Like 1

"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucio426    0

a mogę użyć oleju silnikowego który leję do skutera( akurat po ostatniej wymianie zostało mi trochę)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Obojętnie jaki olej.


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez misiu125cm
      Witam. Czy ktoś orientuje się czy przyczepy Autosan 616 wychodziły w wersjach z wywrotem, czy wyłącznie jako sztywne. Pozdrawiam.
    • Przez crickmaverick
      Witam jest zima i jak to w zime bywa z nudów przerabiam przyczepe d44 lub d35 nie wiem dokładnie, na wywrotkę. Przyczepa była sztywna ale chce dorobic jej wywrot, w podstawie ma ceownik goracowalcowany 100 x 50 mm ścianka 6mm, skrzynie muszę wyspawac i zastanawiam sie czy na rame wywrotu użyć tego samego ceownika 100 x 50 scianka 6 mm czy np może byc profil zamknięty 100 x 50 ścianka 4mm. proszę o doradzenie jaki profil wybrac. Dodam ze wywrotka ma słuzyc głownie do kiprowania zboża i sporadycznie raz na rok do przewozu ziemi torfu itd. Napomnę także ze wywrot będzie na 2 siłowniki tylko na boki, burty będą dolno uchylne wiec tył i przód skrzyni będzie sztywny.
       
      będę wdzieczny za podpowiedz i prosze nie pisz w komentarzu (nie warto tego robic, nie lepiej kupić gotowa?, szkoda kasy, po co sie męczyć) proszę o porady tylko zgodnie z zadanym pytaniem dzieki.

    • Przez norbi9032
      Witam chciałbym wymienić uszczelniacze w takim takim tłoku jak na zdj. Dostałem się do tego większego i dłuższego tłoka. Mam problem dostać się do tego mniejszego tłoka. Są tam jakieś zabezpieczenia?
    • Przez Gospodarhz
      Sprzedam przyczepę , po remoncie wiosną 2017 , bez papierów , sprawna , trójstronny wywrot , działające światła i hamulce , plandeka na wymiar 
      Cena 9800 do negocjacji , woj.podkarpackie




    • Przez Bartoxc330
      Witam wszystkich!  Wie ktoś może w którym miejscu nabite są numery na ramie przyczepy d50?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj