Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tur i podłaczenie rozdzielacza do Renault 120.14

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share melio

melio

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 14 sierpień 2014 - 15:21

Tur i podłaczenie rozdzielacza do Renault 120.14 Witam, chcę podłączyć tur Chilton do renault 120.14, przerabiamy mocowania itp. Kupiłem rozdzielacz 2 sekcyjny z jojstikiem ale nie wiem za bardzo jak go wpiąć w instalacje hydrauliczną aby dobrze działało. Plan jest aby z tyłu podpiąć pod szybkozłącza jest ich tam 5 szt. Ale wolałbym bezpośrednio to zrobić. Czy kots może wie jak to podłączyć?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Tur i podłaczenie rozdzielacza do Renault 120.14 Dzisiaj, 23:31
  •  

#2 Share mom

mom

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 199 postów

Napisany 15 sierpień 2014 - 12:16

Tur i podłaczenie rozdzielacza do Renault 120.14 ja mam tura podpiętego : szybkozłącze -> rozdzielacz -> przewody na siłowniki, z tym że mam zwykły rozdzielacz a nie w joysticku ale to nie ma wpływu na sposób podłączania

jeśli ta szybkozłączka będzie ci potrzebana to odpinasz tura i wypinasz szybkozłącze więc po co sobie życie utrudniać ?
Pomogłem, dobrze gadam ??? Kliknij zieloną strzałkę -----------------------------------------> UP

#3 Share melio

melio

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 16 sierpień 2014 - 12:27

Tur i podłaczenie rozdzielacza do Renault 120.14 Tak, zrobie myślałem że może jest inna mozliwość

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share mom

mom

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 199 postów

Napisany 16 sierpień 2014 - 13:49

Tur i podłaczenie rozdzielacza do Renault 120.14 może i da się jakoś to obejść ale nawet nie widzę ku temu celu :D
Pomogłem, dobrze gadam ??? Kliknij zieloną strzałkę -----------------------------------------> UP

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share ladowaczeMX

ladowaczeMX

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 23 wrzesień 2014 - 14:04

Tur i podłaczenie rozdzielacza do Renault 120.14

podaj maila (marka i typ ciągnika) to prześlę dokładny schemt montazu rozdzielacza do ciągnika - nie przez tylne gniazda.