MF6180Dynashift

Części używane Claas Dominator 96 woj.małopolskie !!

Polecane posty

Witam. Potrzebuje namiary na szroty lub na kolesi którzy sprzedają części z rozbiórki, otóż rozsypał mi się wariator (napęd młocarni), cena nowego wariatora to 15,600zł (za tyle to już kupie jakiegoś ursusa c-360). Strasznie mi zależy na czasie.. POMÓŻCIE !!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocianlask    3

Jeśli nie znajdziesz nic w swojej okolicy to możesz skontaktować się z http://aron.pl/.

Koleś ma sporo kombajnów, głównie claas'a, z tego co słyszałem handluje też częściami.

Opinie o nim i jego maszynach słyszałem różne, lecz osobiście nic nie kupowałem od niego.

Zawsze można przedzwonić i podpytać co i jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

Nowy Dwór koło Lublina, tam mają nowe i używane części. Tylko co do używanych to ciężko się dogadać ze sprzedającym bo czasami więcej woła za używkę niż za nową cześć.


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7884

do merkatora , consula i innych czesci te "grubsze" sa z 10 razy tansze jak do seri X6 lub X8. Wiem co mowie. A co do uzywanych jak bys nie znalazł u siebie w okolicy to woj. mazowieckie Izdebki Wąsy - ma wszystko , kwestia dogadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carbine    0

Na http://omoto.pl trzeba wejść w dział "części do maszyn rolniczych" i można kupować albo można przedzwonić do któregoś sprzedawcy i pytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za namiary, kupiłem 1 talerz czy jak tam wolicie połówkę wariatora z Dominatora 88, kilka minut na tokarce i śmigał jeszcze końcówkę tamtego sezonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek0206    0

Mam pytanie, W moim kombajnie Claas dominator 88s popsuła sie pompa wtryskowa (do pompy podaje paliwo, natomias nie idzie ono dalej) czy orientuje sie ktos gdzie moge kupic uzywana taka pompe, ewentualnie naprawić, najlepiej woj. łodzkie. Jest to silnik perknis 6 150km z turbo.
Pozdrawiam

PILNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej300    0

W Mielcu jest b. dużo firm regenerujących takie sprawy.

Jak dalej szukasz to na PW mogę dać namiar na jedną którą znam

Edytowano przez andrzej300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez andrz17xd
      Witam wszystkich tutaj na forum. Piszę tutaj bo chciałbym się was poradzić w pewnej sprawie, a szczególnie chodzi mi o użytkowników którzy posiadają kombajn claas dominator 85. Chciałbym się dowiedzieć od czego służy lampka zaznaczona w kółeczko na zdjęciu. Domyślam się, że służy ona do retromatu, ale chciałbym się dowiedzieć co dokładnie ona sygnalizuje?


    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez ceston
      Witam czy ma może ktoś katalog części do MF 1014 bo nigdzie nie mogę znaleźć chodzi głównie o schematy hydrauliczne.
    • Przez Wolodymyr
      Witam czy ma może ktoś katalog części do MF 2620, 2640 bo nigdzie nie mogę znaleźćchodzi.
    • Przez Rafalk1990
      Witam, potrzebuję lewe drzwi oraz dolny wałek pedny łączący skrzynię z przednim napędem do Case 845 XL orientuje się ktoś gdzie dostanę używki. Dzwoniłem już do agrofarm i łódzkie Ktery może będą mieli trzeba czekać, ktoś z was zna kogoś jeszcze? Może znacie jakiś zakład który jest w stanie taki wałek dorobić?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj