Skocz do zawartości

Zdjęcie

Skup zboża w Lipsku (koło Zamościa)

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share 355

355

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 12 sierpień 2014 - 20:23

Skup zboża w Lipsku (koło Zamościa) Nie polecam nikomu sprzedaży zbóż w Lipsku, gdyż oszukują tam w laboratorium. Miałem 39 ton pszenicy, jakość ziarna mniej więcej na tym samym poziomie ponadto w magazynie się wymieszała. Sprzedałem 11 ton w Lipsku i tam poszła na paszową (za niski gluten), resztę w PZZach w Zamościu i tam już gluten był w porządku i poszła na konsumpcyjną.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Skup zboża w Lipsku (koło Zamościa) Dzisiaj, 05:26
  •  

#2 Share mom

mom

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 199 postów

Napisany 13 sierpień 2014 - 08:29

Skup zboża w Lipsku (koło Zamościa) Tego nie rozumiem wszyscy na nich narzekają a dalej tam jeżdżą. Z tego co wiem to u nich jest 100 zł/t mniej za paszową w stosunku do konsumpcyjnej więc masz ponad tys w plecy (tam się sprzedaje jak nie ma już wyjścia) B)

a pzz-ty to już trochę inna bajka ale to elewarr więc trochę inaczej "patrzą" na skup :D
Pomogłem, dobrze gadam ??? Kliknij zieloną strzałkę -----------------------------------------> UP

#3 Share 355

355

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 13 sierpień 2014 - 11:14

Skup zboża w Lipsku (koło Zamościa) Wgl z tymi próbami to są jaja, w każdym skupie wychodzą inne. A w Lipsku sprzedają ci, co mają tam kontraktacje głównie (kilku moich znajomych) i im wychodzą wyższe ceny zawsze. :) Poza tym w Lipsku są najkrótsze kolejki.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share mom

mom

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 199 postów

Napisany 13 sierpień 2014 - 11:43

Skup zboża w Lipsku (koło Zamościa) czasem warto postać w kolejce nawet 2-3 dni jeśli ma być 1-2tys zł więcej :D
Pomogłem, dobrze gadam ??? Kliknij zieloną strzałkę -----------------------------------------> UP

#5 Share Renault85-15TX

Renault85-15TX

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1212 postów

Napisany 13 sierpień 2014 - 21:21

Skup zboża w Lipsku (koło Zamościa) A jakie ceny proponuje Lipsko teraz za pszenicę?

"Co się polepszy, to się popieprzy, co się zbuduje, to się zrujnuje, co się ustali to się obali" Polak musi mieć łeb i d*pę ze stali !!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share 355

355

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 13 sierpień 2014 - 21:43

Skup zboża w Lipsku (koło Zamościa) Bodajże 53 zł za paszówkę, ale nie dam sobie ręki uciąć, a w moim przypadku ta sama pszenica poszła w PZZ za 65 zł. ;)