Skocz do zawartości

Zdjęcie

Case856XLPILNE pęknięty pręt trzymający dolne wieszaki pomocy!!

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share international856XL

international856XL

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów
  • Zainteresowania:wszechstronne

Napisany 11 sierpień 2014 - 22:07

Case856XLPILNE pęknięty pręt trzymający dolne wieszaki pomocy!! Witam,

Czy wie ktoś jak to wykręcić aby wymienić uszczelniacz i czy to w ogóle się wykręca ? Zdjęcie ze strzałką !!

Bardzo proszę o pomoc

Dziękuję wszystkim którzy poświęca chwilę na ten temat,
Pozdrawiam

p

Załączone miniaturki

• 2.jpg
  • 1.jpg
  • 3.jpg

Edytowany przez international856XL, 12 sierpień 2014 - 19:03.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Case856XLPILNE pęknięty pręt trzymający dolne wieszaki pomocy!! Dzisiaj, 23:23
  •  

#2 Share heniek

heniek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 12 sierpień 2014 - 00:00

Case856XLPILNE pęknięty pręt trzymający dolne wieszaki pomocy!! Jeśli dobrze myślę to chodzi ci o ten sworzeń który wychodzi z tylnego mostu tam na dole zdjęcia. W Case JX 60 ten wałek odpowiadał za regulację siłową podnośnika, na tym sworzniu były tulejki ktore mogłeś dac bliżej korpusu a wtedy ramiona były dalej od korpusu lub na odwrót. Jeśli o to chodzi to faktycznie nieciekawie to wygląda , może z tym byc więcej rozbierania. A nie ma tam jakiejs pokrywy od dołu? olej ci i tak już wyleciał to możesz ją odkręcić. Spróbój jakoś twój ciągnik poszukać tu: http://partstore.cas....html#epc::home lub tu http://www.caseih.co...enne.aspx tu musisz wybrać zakładkę cześci zamiennych i się zalogować tylko na tej stronie nie klikaj " kup " bo cię mogą zdrowo skasować. Była jakaś polska firma z częściami w ktorej wybierałeś według tego katalogu a oni wysyłali no i jeszcze sie mozna było cos dopytać.
Pozdrowienia.
O są nowe zdjęcia po rozkręceniu, czy z prawej strony tego wałka nie da rady wyciągnąć bo jest jeszcze na nim jeszcze coś w środku zamocowane? czy może już jest wyjęty. Pomogły Ci coś te linki do katalogów? Pozdro.

Edytowany przez heniek, 13 sierpień 2014 - 19:43.

#3 Share suzuki18l

suzuki18l

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 17 sierpień 2014 - 12:54

Case856XLPILNE pęknięty pręt trzymający dolne wieszaki pomocy!! to się nie wykręca, ten pręt się wybija trzyma się po obu stronach na tulejkach tak jakby łożyskach wachliwych, na końcach w gniazdach są uszczelniacze wykonane z pianki , ja je wywaliłem j wstawiłem symeringi,ja żeby wymienić pręt musiałem zrzucić zwolnice

Edytowany przez suzuki18l, 17 sierpień 2014 - 12:55.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share wsiok

wsiok

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 182 postów

Napisany 11 grudzień 2014 - 21:37

kolego czemu sciogałes zwolnice.... uchwyty do ramion blokowały wyciagniecie osi???, a ta oś sie urywa przez złe ustawienie maszyny porostu ramiona dobijają do uchwytu siłownika i sie urywa trzeba na to zwracać uwagę

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share suzuki18l

suzuki18l

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 12 grudzień 2014 - 12:39

tak,  mi urwała się ta oś jak chciałem blisko podorać pod lasem pług się wpierniczył w korzenie drzew a ja na siłę chciałem przeorać , coś nie wytrzymało, niestety ten pręt, a te gniazda które pokazuje użytkownik na 3 cim zdjęciu to je się nie wykręca tylko za pomocą ściągacza odpowiedniego się wypycha, jak by coś to mam w instrukcji napraw jak wykonać taki ściągacz

Edytowany przez suzuki18l, 12 grudzień 2014 - 13:13.

Dodaj odpowiedź