Skocz do zawartości

Zdjęcie

case zapowietrza sie

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share arturcase1394

arturcase1394

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 11 sierpień 2014 - 17:49

case zapowietrza sie witam mam case 1394 i ostatnio zaczął mi sie on zapowietrzac, zchodzic z obrotów podczas cieższej pracy filtry wymieniałem bak był przepłukany tak wiec planuje wymienic w nim pompe paliwa co myslicie o tej czy ta bedzie sie nadawała
http://allegro.pl/po...4426800423.html za odp z gory dziekuje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
case zapowietrza sie Dzisiaj, 17:21
  •  

#2 Share mtracz

mtracz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3275 postów

Napisany 11 sierpień 2014 - 21:23

case zapowietrza sie Najpierw odkręć w swojej pompce górny dekielek i oczyść ją tam, przedmuchaj.
Ten talerzyk na jedną śrubkę.

#3 Share arturcase1394

arturcase1394

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 11 sierpień 2014 - 21:34

case zapowietrza sie tylko to wystarczy ?

#4 Share mtracz

mtracz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3275 postów

Napisany 11 sierpień 2014 - 22:18

case zapowietrza sie Nie zajrzysz nie przekonasz się. ;)
Powodzenia.

#5 Share BENNY82

BENNY82

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 668 postów

Napisany 14 sierpień 2014 - 08:07

case zapowietrza sie witam. ja mam 5140 i miałem podobny problem. sprawdz wszystkie przewody od baku az po pompe jezeli którys jest elastyczny tzn z gumy i jest dosc stary wymień . mógł sparciec i zasysa nim lewe powietrze. pochopnie tez wymieniłem pompke a problem nie był z jej strony. warto zwrócic uwage na miedziane podkładki przy metalowych rurkach też mogą byc zuzyte jezeli którys element często odkrecałeś w celu odpowietrzenia. sprawdz najpierw to a potem pompke.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share arturcase1394

arturcase1394

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 22 sierpień 2014 - 09:49

case zapowietrza sie takiego złoma jak mi sie trasfił nie życze nikomu robiłem juz wszystko i dalej stoi zapowietrzony najlepsze rozwiązanie to sprzedac wkurXXX mnie to juz nie mam siły sie z nim bawić

#7 Share BENNY82

BENNY82

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 668 postów

Napisany 22 sierpień 2014 - 18:37

case zapowietrza sie wypadałoby oddac jeszcze pompe do regeneracji bo ona też może byc przyczyną jeżeli wszystko inne nie pomogło. a jaki w tym case jest silnik? perkins? ponoc je cieżko sie odpowietrza.

#8 Share RolnikWM

RolnikWM

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 02 grudzień 2014 - 22:29

case zapowietrza sie

miałem taki sam przypadek w case 5150 to mniałem przewód peknięty od paliwa i musiałem tylnie koło sciąać i bak wyjmować i nie muszisz pompy do regeneracji oddawać zobacz najperw czy ci powietrza nie ssie najlepiek jak załoszysz przezroczysty przewód przes jakieś 10 cm od pompki i wtedy zocznij pompować albo go odpal i wtedy zabacz czy ssie paliwo czy powietrze :)

#9 Share jareckijacek

jareckijacek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 02 grudzień 2014 - 22:45

case zapowietrza sie

Tak jak koledzy wyżej sprawdź dokładnie przewody i sitko w pompce jeżeli nie masz pewności co do niej to ją wymień koszt ok 150zł, tylko nie zaczynaj od regeneracji pompy wtryskowej bo skończy się to jej wymianą, niestety nasi fachowcy od pomp nie potrafią zrobić tego porządnie, Miałem podobne doświadczenia i winna była zatkana pompka i pęknięta membrana w środku.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share Ziel

Ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 994 postów

Napisany 02 grudzień 2014 - 23:08

case zapowietrza sie

Jak masz pełen bak paliwa to też sie zapowietrza? Jeśli nie to problem leży w rurce w baku moze być popękana u góry i jak jest mniej niż pół zbiornika to ciągnie powietrze. Sprawdź też czy ci uszczelki pod filtrami nie skruszały oraz czy sie nie wywinęły przy zakładaniu. Na pewno nie jest to wina pompy bo ciągnik by nie miał siły a nie z obrotów schodził.

Dodaj odpowiedź