Tadeusz1212

Sprzęt do C-360 i pochodnych

Polecane posty

Massey38    18

Radzę 600litr :) 800 zdecydowanie za ciężko zależy jeszcze jakie masz tereny no i pompę w 60 siatce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 600l bardzkiego na 15m belce i to jest jak dla mnie optimum.
Z 800l mogłoby już być nie ciekawie ale głównie ze względu na stabilność i obciążenie plecaka w c360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panasonic1    0

Mi też wydaje mi się że 600 litrów będzie w sam raz. przy wiekszym zalanym pod korek to jazda po górkachjeśli je masz  jest dość ekscytująca:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

nawet i z 1000l sobie poradzi, tylko po co kupować tak wielką maszynę i zalewać w 1/3

maksymalnie 600l, jak już koledzy wspomnieli


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtrac8244    441

600 wystarczy w zupełności no chyba ,że nie masz gór to chcesz to ryzykuj z 800. U mnie na te górki co są to bywa i tak ,że 60 ma problemy ze stabilnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2079

Ja mam tadlena 600 i belka 15 rozkładana ręcznie. I powiem tak jak jest jakaś bruzda czy nie równość potrafi poderwać przód do góry a mam dodatkowe obciążenia w przednich kołach wiec 800 to dla mnie nieporozumienie do 60.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eddi87    8

Witam, chciałbym zasięgnąć rady odnośnie kupna pługa do c360 obecnie mam 3x35 zagonowy agrointercośtam i powiem że to to za bardzo nie orze, tzn ciężko i kiepsko przewraca w porównaniu do starej ug którą miałem wcześniej. Pole mam w jednym kawałku 60x800 metrów więc zastanawiam się czy nie kupić jakiegoś obrotowego mechanicznie bo wiadomo tańsze. A przejazdow na szerokość 60m za wiele nie ma to się aż tak bardzo nie nawajchuje. I teraz pytanie do was czy 2 skiby czy 3? Ziemie ciężkie i góra spora. Chyba żeby zagonowy zachodni sprawdzony jakiś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Popatrz w galerii u @proroka. On ma taki pług przy sześćdziesiątce. Myślę, że trzy skiby to za dużo. Ja skupiłbym się na porządnym dwuskibowcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boniar    8

Czołem!

Mam sprawę - obecnie Perkins śmiga mi z 5ką średnich bron (zęby mają 13 cm) i nie jestem zadowolony z efektu.Chcę dokupić mu ciężkie - np takie.

Pytanie tylko ile może pociągnąć - aktualnie tymi 5kami spokojnie sobie daje radę po świeżej roli, na moich ziemiach.

Myślałem o 3-4 polach i zaczepionych z tyłu lekkich wałach na bryły,osiadanie gleby.Oczywiście po orce.

Ziemie średnia klasa IV a,b.Mało piachów,gdzieniegdzie trafia się glina.

Edytowano przez Boniar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037

kup 20 ale 3 sztuki bo z 4 ciężko będzie miał i z tyłu wały 3m. ja tak kiedyś swoim 3p robiłem i dawał rady na 2 czasami i 3 wbrew krążącej opinii o słabości tego silnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgroLis    1

Moja C-360 3p pracuje z :

- agregatem 2.1 m,

- pługiem 3 skibowym zagonowym,

- prasą famarol z511,

- broną 4-ką,

- opryskiwaczem 400 l

- siewnikiem Poznaniak 2.7m .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akpil19    0

Czy pług Rabe werk taube LM60 nadaje sie do Ursusa c 360 i na jaką głębokość można nim orać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akpil19    0

A miałeś taki pług bo on ma troszkę niskie odkładnice i nie wiem czy on nadaje się do głębokiej orki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dontcry    118

Witam, mam zamiar kupić agregat do c 360 o szerokości 2,1. I teraz pytanie czy da sobie rade z agregatem z przednim walkiem i tylnymi podwójnymi na docisku. Ziemie posiadam od 2 do 6 klasy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Darek914
      Witam wszystkich kupiłem prasę sipme z279 opiszcie coś o tej prasie, nie miałem jeszcze nigdy prasy belującej tym takie zapytanie.pierwsze uruchomienie,przewody,wyrzucanie beli,.W swoim ursusie mam dwa wyjścia hydrauliczne a w prasie 3trzy bo podbierak hydrauliczny jak to zrobić czy trzeba wychodzić za każdym razem z kabiny jak bele wyrzucić.prosze o rady z góry dziękuje  
    • Przez Domek96
      Cześć mam pytanie może ktoś wie jak sprawdzić w skrzyni olej i jak coś to gdzie się go wlewa jakby co,prasa mascar
    • Przez Seba7341
      Witam 
      Mam jedno pytanie.
      Posiadam prasę rolujaca class variant 180 i dzieje mi się następującą sytuacja. 
      Podczas podawania siatki siatka nie leci na dol do komory beli tylko zaczyna się kotlowac tuż pod wałkiem gumowym co napędza siatke i gdy zrobi się wiecie tej siatki ta Zaczyna nawijac się na ten gumowy lub metalowy wałek.
       
       
      Mial ktoś może taki przypadek lub wie co może być winne??, 
      Z góry dzięki 
    • Przez Seba7341
      Witam serdecznie 
      Mam jedno pytanie.
      Posiadam prasę rolujaca class variant 180 i dzieje mi się następującą sytuacja. 
      Podczas podawania siatki siatka nie leci na dol do komory beli tylko zaczyna się kotlowac tuż pod wałkiem gumowym co napędza siatke i gdy zrobi się wiecie tej siatki ta Zaczyna nawijac się na ten gumowy lub metalowy wałek.
       
       
      Mial ktoś może taki przypadek lub wie co może być winne??, 
      Z góry dzięki 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj